ML INVEST d.o.o., Zadar

za graditeljstvo i usluge

Pašmanski prilaz 7, Zadar

ML INVEST d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Pašmanski prilaz 7, Zadar osnovana 23.06.2020. godine. Glavna djelatnost tvrtke je radovi na krovištu.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 417.805 EUR, što je 72,4 % više nego u 2024. Prihodi rastu petu godinu zaredom. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 103.651 EUR (neto marža 24,8 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 242.194 EUR.

OIB: 39227001993
MBS: 110100027
Kapital: 20.000,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 23.06.2020
EUID HRSR.110100027
Adresa sjedišta Pašmanski prilaz 7
Poštanski broj i mjesto 23000 Zadar
Županija Zadarska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 01.07.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (30)

Glavna: radovi na krovištu (NKD 43.41)

NACE klasifikacija:

Područje F: GRAĐEVINARSTVO

Odjeljak 43: Specijalizirane građevinske djelatnosti

Razred 43.41: Radovi na krovištu

  • • projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
  • • inženjerstvo i s njim povezano tehničko savjetovanje
  • • stručni poslovi prostornog uređenja
  • • djelatnost upravljanja projektom gradnje
  • • djelatnosti tehničkog ispitivanja i analize
  • • energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
  • • poslovi zaštite na radu
  • • djelatnosti uređenja interijera

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

100-500 tis. EUR

Ukupna aktiva

100-500 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 417.805,37 EUR +72.4% 314.154,46 EUR 103.650,91 EUR — 103.650,91 EUR
2024 FINA 242.414,62 EUR +40.2% 179.040,48 EUR 63.374,14 EUR — 63.374,14 EUR
2023 FINA 172.950,09 EUR +66.5% 163.013,33 EUR 9.936,76 EUR 1.982,18 EUR 7.954,58 EUR
2022 FINA 782.646,00 HRK +44.6% 765.583,00 HRK 17.063,00 HRK 6.699,00 HRK 10.364,00 HRK
2021 FINA 541.150,00 HRK +108.1% 533.657,00 HRK 7.493,00 HRK — 7.493,00 HRK
2020 FINA 260.003,00 HRK — 233.444,00 HRK 26.559,00 HRK 3.187,00 HRK 23.372,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 242.194,47 EUR 63.355,85 EUR 178.838,62 EUR 163.895,47 EUR 26.053,09 EUR 52.245,91 EUR
2024 FINA 123.192,10 EUR 44.285,75 EUR 78.906,35 EUR 60.244,56 EUR 41.954,45 EUR 20.993,09 EUR
2023 FINA 65.417,77 EUR 12.458,42 EUR 52.959,35 EUR 6.114,70 EUR 47.367,44 EUR 11.935,63 EUR
2022 FINA 580.487,00 HRK 165.341,00 HRK 415.146,00 HRK -13.863,00 HRK 545.253,00 HRK 49.097,00 HRK
2021 FINA 521.930,00 HRK 230.393,00 HRK 291.537,00 HRK 54.052,00 HRK 430.891,00 HRK 36.987,00 HRK
2020 FINA 402.767,00 HRK 311.708,00 HRK 91.059,00 HRK 43.372,00 HRK — —

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+24.8%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

3.42

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

32.3%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+72.4%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • LUKA MIJOLOVIĆ Jedini član 100%

Uprava (1)

  • LUKA MIJOLOVIĆ Član uprave 100%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • LUKA MIJOLOVIĆ Član uprave 100%

Stvarni vlasnici (1)

  • LUKA MIJOLOVIĆ 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 93 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

100
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

100 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

97 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

32.3%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
14. percentil
Bolje od 14% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
74.1
25.9 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (6 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 3.42. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Solidna gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 41.2%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 24.8%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Snažna kapitalna struktura

Udio vlastitog kapitala iznosi 67.7%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Povezane preko osoba (1)

Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Radovi na krovištu

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka ML INVEST d.o.o. pripada djelatnosti Radovi na krovištu (NACE 43.41). To je pretežita djelatnost za 422 tvrtke u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Radovi na krovištu

Česta pitanja o tvrtki ML INVEST d.o.o.

Što je ML INVEST d.o.o.?
ML INVEST d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Pašmanski prilaz 7, Zadar. OIB tvrtke je 39227001993. Osnovana je 23.06.2020. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je radovi na krovištu . Ukupno ima 30 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi ML INVEST d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Pašmanski prilaz 7, 23000 Zadar. Tvrtka posluje u Zadarska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 100-500 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 član uprave, 1 jedini član. Član uprave tvrtke je LUKA MIJOLOVIĆ. Jedini član tvrtke je LUKA MIJOLOVIĆ. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 6 godina, od 23.06.2020. godine. Temeljni kapital iznosi 20.000,00 HRK. Dostupno je 6 godišnjih financijskih izvještaja (2020–2025) za detaljnu analizu poslovanja.