MOJA GRADNJA I SIGURNOST d.o.o., Sesvete
za graditeljstvo, proizvodnju, trgovinu i usluge
MOJA GRADNJA I SIGURNOST d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Ulica Ivane Lang 8, Sesvete osnovana 22.04.2008. godine.
U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 5.525 EUR, što je 3,5 % više nego u 2024. Prihodi rastu treću godinu zaredom. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 5.181 EUR (neto marža 93,8 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 270 EUR.
Registarski podaci
| Pravni oblik | Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) |
| Datum osnivanja | 22.04.2008 |
| EUID | HRSR.120007857 |
| Adresa sjedišta | Ulica Ivane Lang 8 |
| Poštanski broj i mjesto | 10360 Sesvete |
| Općina / grad | Zagreb |
| Županija | Grad Zagreb |
| Status u registru | Redovan |
| Nadležni sud | Trgovački sud u Zagrebu |
| Zadnja promjena u registru | 18.07.2024 |
| Podaci ažurirani | 13.09.2026 |
| Službeni izvor | Provjeri u Sudskom registru |
Djelatnosti (35)
- • projektiranje, građenje, uporaba i uklanjanje građevina
- • nadzor nad građenjem
- • posredovanje u prometu nekretninama
- • prerada drva i proizvodnja proizvodnja od drva i pluta, osim namještaja
- • proizvodnja pvc i alu stolarije
- • proizvodnja betonskih elemenata i galanterije
- • iznajmljivanje strojeva i opreme, bez rukovatelja i predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo
- • javni cestovni prijevoz robe i putnika u domaćem i međunarodnom prometu
Financije — zadnja godina 2025
Ukupni prihodi
do 10 tis. EUR
Ukupna aktiva
do 10 tis. EUR
Rezultat poslovanja
Dobit
Račun dobiti i gubitka po godinama
| Godina | Ukupni prihodi | YoY | Ukupni rashodi | Dobit/gub. prije por. | Porez | Dobit/gub. razdoblja |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 5.525,22 EUR | +3.5% | 344,17 EUR | 5.181,05 EUR | — | 5.181,05 EUR |
| 2024 FINA | 5.338,23 EUR | +1.8% | 537,64 EUR | 4.800,59 EUR | — | 4.800,59 EUR |
| 2023 FINA | 5.246,31 EUR | +19.6% | 2.773,60 EUR | 2.472,71 EUR | — | 2.472,71 EUR |
| 2022 FINA | 33.050,00 HRK | -43.4% | 8.624,00 HRK | 24.426,00 HRK | — | 24.426,00 HRK |
| 2021 FINA | 58.417,00 HRK | +36.9% | 111.910,00 HRK | -53.493,00 HRK | — | -53.493,00 HRK |
| 2020 FINA | 42.681,00 HRK | -78.7% | 99.180,00 HRK | -56.499,00 HRK | — | -56.499,00 HRK |
| 2018 FINA | 199.970,00 HRK | +8.5% | 267.930,00 HRK | -67.960,00 HRK | — | -67.960,00 HRK |
| 2017 FINA | 184.254,00 HRK | -17.6% | 182.700,00 HRK | 1.554,00 HRK | — | 1.554,00 HRK |
| 2016 FINA | 223.614,00 HRK | +8.2% | 234.307,00 HRK | -10.693,00 HRK | — | -10.693,00 HRK |
| 2015 FINA | 206.585,00 HRK | -27.7% | 201.429,00 HRK | 5.156,00 HRK | 1.142,00 HRK | 4.014,00 HRK |
| 2014 FINA | 285.653,00 HRK | +31.7% | 277.684,00 HRK | 7.969,00 HRK | 1.926,00 HRK | 6.043,00 HRK |
| 2013 FINA | 216.886,00 HRK | — | 200.563,00 HRK | 16.323,00 HRK | 3.553,00 HRK | 12.770,00 HRK |
Bilanca po godinama
| Godina | Ukupna aktiva | Dugotrajna imovina | Kratkotrajna imovina | Kapital i rezerve | Dug. obveze | Kratk. obveze |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 269,69 EUR | — | 269,69 EUR | -11.344,78 EUR | — | 11.614,47 EUR |
| 2024 FINA | 1.093,46 EUR | — | 1.093,46 EUR | -16.525,83 EUR | 4.861,51 EUR | 12.757,78 EUR |
| 2023 FINA | 708,60 EUR | — | 708,60 EUR | -21.326,42 EUR | 4.861,51 EUR | 17.173,51 EUR |
| 2022 FINA | 47.264,00 HRK | 16.825,00 HRK | 30.439,00 HRK | -179.315,00 HRK | 36.629,00 HRK | 189.950,00 HRK |
| 2021 FINA | 62.216,00 HRK | 16.825,00 HRK | 45.391,00 HRK | -203.741,00 HRK | 36.629,00 HRK | 229.328,00 HRK |
| 2020 FINA | 130.810,00 HRK | 90.861,00 HRK | 39.949,00 HRK | -150.248,00 HRK | -114.749,00 HRK | — |
| 2018 FINA | 183.470,00 HRK | 119.347,00 HRK | 64.123,00 HRK | -30.161,00 HRK | 16.799,00 HRK | — |
| 2017 FINA | 225.067,00 HRK | 119.346,00 HRK | 105.721,00 HRK | 33.989,00 HRK | 11.435,00 HRK | — |
| 2016 FINA | 187.756,00 HRK | 119.346,00 HRK | 68.410,00 HRK | 32.436,00 HRK | 22.129,00 HRK | — |
| 2015 FINA | 89.291,00 HRK | 27.812,00 HRK | — | 43.129,00 HRK | — | — |
| 2014 FINA | 85.598,00 HRK | 29.417,00 HRK | — | 39.115,00 HRK | — | — |
| 2013 FINA | 50.589,00 HRK | 26.552,00 HRK | — | 33.071,00 HRK | — | — |
Pokazatelji (2025)
Neto marža
+93.8%
Neto P/L / Ukupni prihodi
Tekuća likvidnost
0.02
Kratk. imovina / Kratk. obveze
Zaduženost
4306.6%
Ukupne obveze / Aktiva
Rast prihoda YoY
+3.5%
Promjena u odnosu na prethodnu godinu
Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).
Pristupite detaljnim podacima
Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.
Osobe i vlasništvo
Osnivači (1)
- BOJAN MILOSAVLJEVIĆ Jedini član 100%
Osobe ovlaštene za zastupanje (1)
- BOJAN MILOSAVLJEVIĆ Direktor 100%
Stvarni vlasnici (1)
- BOJAN MILOSAVLJEVIĆ 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).
Bonitetna ocjena
Razina rizika
Nizak
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Detaljnost profila
ⓘDio podataka još nedostaje ili je zastario.
Bonitet
Bonitetna ocjena
Ažurirano: 14.10.2026.
Indeks plaćanja
Brzina plaćanja obveza
Financijska stabilnost
Pokazatelj stabilnosti
Omjer zaduženosti
Udio duga u kapitalu
Usporedba s industrijom
Preporuke i analiza
Kritična likvidnost
Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 0.02. Kratkotrajna imovina (270 €) ne pokriva kratkoročne obveze (11614 €).
Hitno povećajte likvidna sredstva ili smanjite kratkoročne obveze.
Visoka zaduženost
Omjer zaduženosti iznosi 4306.6%. Dug čini većinu izvora financiranja što predstavlja visok financijski rizik.
Prioritetno smanjite zaduženost ili povećajte vlastiti kapital.
Kritično nizak kapital
Udio vlastitog kapitala iznosi samo -4206.6%. Tvrtka je pretežno financirana dugom.
Hitno ojačajte kapitalnu bazu dokapitalizacijom ili zadržavanjem dobiti.
Redovito financijsko izvještavanje
Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (12 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.
Solidna gotovinska pozicija
Udio gotovine u aktivi iznosi 40.1%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.
Dobra profitabilnost
Neto profitna marža iznosi 93.8%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Slične tvrtke — Oglašavanje putem medija
Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka MOJA GRADNJA I SIGURNOST d.o.o. pripada djelatnosti Oglašavanje putem medija (NACE 73.12). To je pretežita djelatnost za 2.138 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.
- • Marketing Momentum j.d.o.o. Sesvete
- • UVEA d.o.o. Sesvete
- • PLAVI KRAN d.o.o. Sesvete
- • COGO d.o.o. Sesvete
- • WALL VISION STUDIO d.o.o. Sesvete
- • DLM STUDIO j.d.o.o. Sesvete
- • OSOBNE FINANCIJE d.o.o. Sesvete
- • FITZONE d.o.o. Sesvete