MONTAGGI EZIO d.o.o., Poreč - Parenzo

MONTAGGI EZIO društvo s ograničenom odgovornošću za usluge

Vukovarska 19, Poreč - Parenzo

MONTAGGI EZIO d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Vukovarska 19, Poreč - Parenzo osnovana 16.03.2022. godine.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 61.972 EUR, što je 40,1 % više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 52.419 EUR (neto marža 84,6 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 171.307 EUR.

OIB: 70687736828
MBS: 130125489
Kapital: 20.000,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 16.03.2022
EUID HRSR.130125489
Adresa sjedišta Vukovarska 19
Poštanski broj i mjesto 52440 Poreč - Parenzo
Županija Istarska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 30.04.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (14)

  • • pružanje usluga montaže i popravka namještaja,
  • • pružanje usluga ugradnje stolarije,
  • • kupnja i prodaja robe,
  • • pružanje usluga u trgovini,
  • • obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu,
  • • zastupanje inozemnih tvrtki,
  • • usluge informacijskog društva,
  • • prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu,

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

50-100 tis. EUR

Ukupna aktiva

100-500 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 61.971,50 EUR +40.1% 3.728,64 EUR 58.242,86 EUR 5.824,29 EUR 52.418,57 EUR
2024 FINA 44.234,50 EUR -25.9% 3.462,55 EUR 40.771,95 EUR 4.077,20 EUR 36.694,75 EUR
2023 FINA 59.683,00 EUR +86.6% 3.784,22 EUR 55.898,78 EUR 5.589,88 EUR 50.308,90 EUR
2022 FINA 241.014,00 HRK — 13.421,00 HRK 227.593,00 HRK 22.759,00 HRK 204.834,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 171.307,37 EUR 160.228,10 EUR 11.079,27 EUR 169.262,89 EUR — 2.044,48 EUR
2024 FINA 117.324,57 EUR 114.697,94 EUR 2.626,63 EUR 116.844,32 EUR — 480,25 EUR
2023 FINA 85.654,35 EUR 80.754,71 EUR 4.899,64 EUR 80.149,57 EUR — 5.504,78 EUR
2022 FINA 247.594,00 HRK 204.948,00 HRK 42.646,00 HRK 224.835,00 HRK — 22.759,00 HRK

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+84.6%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

5.42

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

1.2%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+40.1%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • Angelo Ezio Menin Jedini član 100%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • Angelo Ezio Menin Direktor 100%

Stvarni vlasnici (1)

  • ANGELO EZIO MENIN 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Italija

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 83 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

100
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

85 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

93 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

1.2%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
15. percentil
Bolje od 15% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
62.6
37.4 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima dobru povijest financijskog izvještavanja (4 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 5.42. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Niska zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi samo 1.2%. Tvrtka ima konzervativnu financijsku strukturu.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 84.6%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Snažna kapitalna struktura

Udio vlastitog kapitala iznosi 98.8%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.

Izvrsna operativna efikasnost

Operativna marža iznosi 94.0%. Tvrtka ima izuzetno učinkovitu osnovnu djelatnost.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Tvrtke na istoj adresi (105)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Vukovarska 19, Poreč - Parenzo.

Prikazano 8 od 105.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Povremeni cestovni prijevoz putnika

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka MONTAGGI EZIO d.o.o. pripada djelatnosti Povremeni cestovni prijevoz putnika (NACE 49.32). To je pretežita djelatnost za 1.561 tvrtku u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Povremeni cestovni prijevoz putnika

Česta pitanja o tvrtki MONTAGGI EZIO d.o.o.

Što je MONTAGGI EZIO d.o.o.?
MONTAGGI EZIO d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Vukovarska 19, Poreč - Parenzo. OIB tvrtke je 70687736828. Osnovana je 16.03.2022. godine.
Gdje se nalazi MONTAGGI EZIO d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Vukovarska 19, 52440 Poreč - Parenzo. Tvrtka posluje u Istarska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 50-100 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 direktor, 1 jedini član. Direktor tvrtke je Angelo Ezio Menin. Jedini član tvrtke je Angelo Ezio Menin. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 4 godine, od 16.03.2022. godine. Temeljni kapital iznosi 20.000,00 HRK. Dostupno je 4 godišnjih financijskih izvještaja (2022–2025) za detaljnu analizu poslovanja.