MONTAŽA-ZAVARIVANJE j.d.o.o., Sesvete

za proizvodnju i montažu metalnih konstrukcija

Ulica Miroslava Kraljevića 27, Sesvete

MONTAŽA-ZAVARIVANJE j.d.o.o. je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.) sa sjedištem na adresi Ulica Miroslava Kraljevića 27, Sesvete osnovana 03.02.2015. godine. Glavna djelatnost tvrtke je proizvodnja brava i okova.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 7.120 EUR, što je 44,1 % više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s gubitkom od 21.493 EUR. Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 37.357 EUR.

OIB: 96317913517
MBS: 080953453
Kapital: 10,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
Datum osnivanja 03.02.2015
EUID HRSR.080953453
Adresa sjedišta Ulica Miroslava Kraljevića 27
Poštanski broj i mjesto 10360 Sesvete
Općina / grad Zagreb
Županija Grad Zagreb
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Zagrebu
Zadnja promjena u registru 07.05.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (19)

Glavna: proizvodnja brava i okova (NKD 25.62)

NACE klasifikacija:

Područje C: PRERAĐIVAČKA INDUSTRIJA

Odjeljak 25: Proizvodnja gotovih metalnih proizvoda, osim strojeva i opreme

Razred 25.62: Proizvodnja brava i okova

  • • proizvodnja gotovih metalnih proizvoda
  • • projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
  • • energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
  • • stručni poslovi prostornog uređenja
  • • obavljanje djelatnosti upravljanja projektom gradnje
  • • poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
  • • posredovanje u prometu nekretninama
  • • poslovanje nekretninama

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

do 10 tis. EUR

Ukupna aktiva

10-50 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Gubitak

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 7.120,00 EUR +44.1% 28.612,79 EUR -21.492,79 EUR — -21.492,79 EUR
2024 FINA 4.940,00 EUR -80.7% 34.865,36 EUR -29.925,36 EUR — -29.925,36 EUR
2023 FINA 25.533,86 EUR +15.8% 30.122,97 EUR -4.589,11 EUR — -4.589,11 EUR
2022 FINA 166.200,00 HRK -13% 156.265,00 HRK 9.935,00 HRK 879,00 HRK 9.056,00 HRK
2021 FINA 191.070,00 HRK +30.4% 206.265,00 HRK -15.195,00 HRK — -15.195,00 HRK
2019 FINA 146.551,00 HRK -33.7% 139.908,00 HRK 6.643,00 HRK 1.795,00 HRK 4.848,00 HRK
2018 FINA 221.198,00 HRK -67.1% 219.367,00 HRK 1.831,00 HRK 973,00 HRK 858,00 HRK
2017 FINA 671.487,00 HRK +109.7% 657.361,00 HRK 14.126,00 HRK 2.011,00 HRK 12.115,00 HRK
2016 FINA 320.271,00 HRK +52% 279.339,00 HRK 40.932,00 HRK 4.261,00 HRK 36.671,00 HRK
2015 FINA 210.772,00 HRK — 224.821,00 HRK -14.049,00 HRK — -14.049,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 37.357,09 EUR 13.259,00 EUR 23.729,63 EUR -47.046,22 EUR — 84.403,31 EUR
2024 FINA 32.313,39 EUR 13.259,00 EUR 18.685,93 EUR -25.553,43 EUR — 57.866,82 EUR
2023 FINA 31.092,85 EUR 13.259,00 EUR 17.465,39 EUR 5.186,86 EUR — 25.906,09 EUR
2022 FINA 274.821,00 HRK 99.900,00 HRK 172.145,00 HRK 67.517,00 HRK — 207.304,00 HRK
2021 FINA 190.113,00 HRK 120.983,00 HRK 66.354,00 HRK 58.462,00 HRK — 131.651,00 HRK
2019 FINA 173.652,00 HRK 129.817,00 HRK 41.059,00 HRK 40.452,00 HRK 35.594,00 HRK —
2018 FINA 186.053,00 HRK 146.175,00 HRK 37.868,00 HRK 35.604,00 HRK 34.736,00 HRK —
2017 FINA 242.177,00 HRK 141.443,00 HRK 95.894,00 HRK 34.746,00 HRK 22.621,00 HRK —
2016 FINA 79.318,00 HRK 2.443,00 HRK 45.669,00 HRK 22.631,00 HRK -14.050,00 HRK —
2015 FINA 11.166,00 HRK — — -14.040,00 HRK — —

Pokazatelji (2025)

Neto marža

-301.9%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

0.28

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

225.9%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+44.1%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • ROBERT KRIJAN Ostalo 100%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • ROBERT KRIJAN Direktor 100%

Stvarni vlasnici (1)

  • ROBERT KRIJAN 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

C

Razina rizika

Visok

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 84 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

31.5
C
Visok rizik

Indeks plaćanja

20 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

43 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

225.9%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
7. percentil
Bolje od 7% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
67.2
35.7 bodova ispod prosjeka

Preporuke i analiza

Kritična likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 0.28. Kratkotrajna imovina (23730 €) ne pokriva kratkoročne obveze (84403 €).

Hitno povećajte likvidna sredstva ili smanjite kratkoročne obveze.

Visoka zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi 225.9%. Dug čini većinu izvora financiranja što predstavlja visok financijski rizik.

Prioritetno smanjite zaduženost ili povećajte vlastiti kapital.

Kritično nizak kapital

Udio vlastitog kapitala iznosi samo -125.9%. Tvrtka je pretežno financirana dugom.

Hitno ojačajte kapitalnu bazu dokapitalizacijom ili zadržavanjem dobiti.

Kritično negativna operativna marža

Operativna marža iznosi -301.9%. Poslovni rashodi (28613 €) značajno premašuju poslovne prihode (7120 €).

Hitno analizirajte strukturu troškova i razmotrite rezanje operativnih rashoda.

Negativan rezultat

Tvrtka je ostvarila gubitak od 21493 € u promatranom razdoblju.

Analizirajte uzroke gubitka i razvijte plan povratka u profitabilnost.

Niska gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 1.8% (660 € od 37357 € ukupne aktive). Preporučeni minimum je 5%.

Razmotrite povećanje likvidnih rezervi za neočekivane situacije.

Slične tvrtke — Proizvodnja brava i okova

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka MONTAŽA-ZAVARIVANJE j.d.o.o. pripada djelatnosti Proizvodnja brava i okova (NACE 25.62). To je pretežita djelatnost za 204 tvrtke u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Proizvodnja brava i okova

Česta pitanja o tvrtki MONTAŽA-ZAVARIVANJE j.d.o.o.

Što je MONTAŽA-ZAVARIVANJE j.d.o.o.?
MONTAŽA-ZAVARIVANJE j.d.o.o. je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.) sa sjedištem na adresi Ulica Miroslava Kraljevića 27, Sesvete. OIB tvrtke je 96317913517. Osnovana je 03.02.2015. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je proizvodnja brava i okova . Ukupno ima 19 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi MONTAŽA-ZAVARIVANJE j.d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Ulica Miroslava Kraljevića 27, 10360 Sesvete. Adresa pripada općini/gradu Zagreb. Tvrtka posluje u Grad Zagreb.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu do 10 tis. EUR. Tvrtka je poslovala s gubitkom u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 direktor, 1 ostali. Direktor tvrtke je ROBERT KRIJAN. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 11 godina, od 03.02.2015. godine. Temeljni kapital iznosi 10,00 HRK. Dostupno je 10 godišnjih financijskih izvještaja (2015–2025) za detaljnu analizu poslovanja.