MONTE ALTO VENTURE d.o.o., Zagreb

za usluge

Mrkopoljska ulica 5, Zagreb

MONTE ALTO VENTURE d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Mrkopoljska ulica 5, Zagreb osnovana 31.01.2018. godine. Glavna djelatnost tvrtke je upravljačke djelatnosti.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 30.099 EUR, što je 3,2 puta više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s gubitkom od 1.564 EUR (neto marža -5,2 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 429.263 EUR.

OIB: 73323570272
MBS: 081148215
Kapital: 20.000,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 31.01.2018
EUID HRSR.081148215
Adresa sjedišta Mrkopoljska ulica 5
Poštanski broj i mjesto 10000 Zagreb
Županija Grad Zagreb
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Zagrebu
Zadnja promjena u registru 26.04.2024
Podaci ažurirani 03.10.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (46)

Glavna: upravljačke djelatnosti (NKD 70.10)

NACE klasifikacija:

Područje M: STRUČNE, ZNANSTVENE I TEHNIČKE DJELATNOSTI

Odjeljak 70: Upravljačke djelatnosti i savjetovanje u vezi s upravljanjem

Razred 70.10: Upravljačke djelatnosti

  • • savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
  • • promidžba (reklama i propaganda)
  • • istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
  • • izdavačka djelatnost
  • • računalne i srodne djelatnosti
  • • usluge informacijskog društva
  • • web dizajn
  • • izrada i održavanje web stranica

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

10-50 tis. EUR

Ukupna aktiva

100-500 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Gubitak

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 30.098,96 EUR +217% 31.663,44 EUR -1.564,48 EUR — -1.564,48 EUR
2024 FINA 9.496,29 EUR -45.4% 13.745,29 EUR -4.249,00 EUR — -4.249,00 EUR
2023 FINA 17.402,17 EUR +2560.1% 11.479,48 EUR 5.922,69 EUR — 5.922,69 EUR
2022 FINA 4.929,00 HRK -52.6% 89.682,00 HRK -84.753,00 HRK — -84.753,00 HRK
2021 FINA 10.406,00 HRK +21.7% 38.593,00 HRK -28.187,00 HRK — -28.187,00 HRK
2020 FINA 8.552,00 HRK +77643.2% 26.335,00 HRK -17.783,00 HRK — -17.783,00 HRK
2019 FINA 11,00 HRK — 26.480,00 HRK -26.469,00 HRK — -26.469,00 HRK
2018 FINA — — 24.682,00 HRK -24.682,00 HRK — -24.682,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 429.263,39 EUR 415.575,52 EUR 13.687,87 EUR -21.366,60 EUR — 450.629,99 EUR
2024 FINA 151.695,18 EUR 41.759,06 EUR 109.936,12 EUR -19.802,12 EUR — 171.497,30 EUR
2023 FINA 93.277,28 EUR 43.865,05 EUR 49.412,23 EUR -15.553,12 EUR — 108.830,40 EUR
2022 FINA 653.801,00 HRK 314.605,00 HRK 339.196,00 HRK -161.810,00 HRK — 815.611,00 HRK
2021 FINA 772.799,00 HRK 323.245,00 HRK 449.554,00 HRK -77.058,00 HRK — 849.857,00 HRK
2020 FINA 24.373,00 HRK 20.006,00 HRK 4.367,00 HRK -48.935,00 HRK -51.152,00 HRK —
2019 FINA 33.520,00 HRK 31.371,00 HRK 2.149,00 HRK -31.151,00 HRK -24.682,00 HRK —
2018 FINA 20.730,00 HRK 7.102,00 HRK 13.628,00 HRK -4.682,00 HRK — —

Pokazatelji (2025)

Neto marža

-5.2%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

0.03

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

105%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+217%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • GEORG MAVRIDIS Ostalo 100%

Osobe ovlaštene za zastupanje (2)

  • Margareta Kutnjak Mavridis Direktor
  • MLADEN ŠICEL Direktor

Stvarni vlasnici (1)

  • GEORG MAVRIDIS 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Austrija

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

C

Razina rizika

Visok

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 90 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

30.3
C
Visok rizik

Indeks plaćanja

20 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

42 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

105%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
19. percentil
Bolje od 19% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
71
40.7 bodova ispod prosjeka

Preporuke i analiza

Kritična likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 0.03. Kratkotrajna imovina (13688 €) ne pokriva kratkoročne obveze (450630 €).

Hitno povećajte likvidna sredstva ili smanjite kratkoročne obveze.

Visoka zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi 105.0%. Dug čini većinu izvora financiranja što predstavlja visok financijski rizik.

Prioritetno smanjite zaduženost ili povećajte vlastiti kapital.

Kritično nizak kapital

Udio vlastitog kapitala iznosi samo -5.0%. Tvrtka je pretežno financirana dugom.

Hitno ojačajte kapitalnu bazu dokapitalizacijom ili zadržavanjem dobiti.

Negativan rezultat

Tvrtka je ostvarila gubitak od 1564 € u promatranom razdoblju.

Analizirajte uzroke gubitka i razvijte plan povratka u profitabilnost.

Negativna operativna marža

Operativna marža iznosi -5.2%. Osnovna djelatnost ne pokriva operativne troškove.

Povećajte prihode ili smanjite operativne rashode za održivu profitabilnost.

Visoka ovisnost o kratkoročnom dugu

100.0% ukupnog duga je kratkoročno (450630 € od 450630 €). Ovo povećava refinancijski rizik.

Razmotrite pretvaranje dijela kratkoročnog duga u dugoročne kredite za veću stabilnost.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Povezane preko osoba (5)

Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Upravljačke djelatnosti

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka MONTE ALTO VENTURE d.o.o. pripada djelatnosti Upravljačke djelatnosti (NACE 70.10). To je pretežita djelatnost za 125 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Upravljačke djelatnosti

Česta pitanja o tvrtki MONTE ALTO VENTURE d.o.o.

Što je MONTE ALTO VENTURE d.o.o.?
MONTE ALTO VENTURE d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Mrkopoljska ulica 5, Zagreb. OIB tvrtke je 73323570272. Osnovana je 31.01.2018. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je upravljačke djelatnosti . Ukupno ima 46 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi MONTE ALTO VENTURE d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Mrkopoljska ulica 5, 10000 Zagreb. Tvrtka posluje u Grad Zagreb.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 10-50 tis. EUR. Tvrtka je poslovala s gubitkom u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 2 direktora, 1 ostali. Direktor tvrtke je Margareta Kutnjak Mavridis. Direktor tvrtke je MLADEN ŠICEL. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 8 godina, od 31.01.2018. godine. Temeljni kapital iznosi 20.000,00 HRK. Dostupno je 8 godišnjih financijskih izvještaja (2018–2025) za detaljnu analizu poslovanja.