MONTLINE ISV d.o.o., Varaždin

MONTLINE ISV društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i usluge

Krapinska ulica 8, Varaždin

MONTLINE ISV d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Krapinska ulica 8, Varaždin osnovana 22.10.2018. godine.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 468.372 EUR, što je 2,3 puta više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 14.241 EUR (neto marža 3 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 90.062 EUR.

OIB: 24512486025
MBS: 070165554
Kapital: 20.000,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 22.10.2018
EUID HRSR.070165554
Adresa sjedišta Krapinska ulica 8
Poštanski broj i mjesto 42000 Varaždin
Županija Varaždinska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 04.02.2025
Podaci ažurirani 03.10.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (34)

  • • montaža, održavanje i popravak industrijskih postrojenja i opreme
  • • popravak proizvoda od metala, strojeva i opreme
  • • instaliranje postrojenja za energetsku učinkovitost
  • • proizvodnja metalnih konstrukcija
  • • proizvodnja cisterni, rezervoara i sl. posuda od metala, radijatora i kotlova za centralno
  • • proizvodnja parnih kotlova, osim kotlova za centralno grijanje toplom vodom
  • • obrada i prevlačenje metala; opći mehanički radovi
  • • proizvodnja ostalih proizvoda od metala

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

100-500 tis. EUR

Ukupna aktiva

50-100 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 468.372,25 EUR +125.1% 452.548,52 EUR 15.823,73 EUR 1.582,37 EUR 14.241,36 EUR
2024 FINA 208.032,50 EUR -1.5% 203.865,18 EUR 4.167,32 EUR 416,73 EUR 3.750,59 EUR
2023 FINA 211.276,00 EUR -42.3% 210.953,90 EUR 322,10 EUR 32,21 EUR 289,89 EUR
2022 FINA 2.757.778,00 HRK +1403.6% 2.756.640,00 HRK 1.138,00 HRK 114,00 HRK 1.024,00 HRK
2021 FINA 183.417,00 HRK -11.4% 183.029,00 HRK 388,00 HRK 39,00 HRK 349,00 HRK
2020 FINA 207.011,00 HRK -89.2% 207.011,00 HRK — — —
2019 FINA 1.920.499,00 HRK +2625.3% 1.887.574,00 HRK 32.925,00 HRK 3.951,00 HRK 28.974,00 HRK
2018 FINA 70.469,00 HRK — 62.912,00 HRK 7.557,00 HRK 907,00 HRK 6.650,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 90.062,23 EUR 20.990,00 EUR 69.072,23 EUR 25.846,80 EUR — 64.215,43 EUR
2024 FINA 21.011,53 EUR — 21.011,53 EUR 11.605,44 EUR — 9.406,09 EUR
2023 FINA 17.007,30 EUR — 17.007,30 EUR 7.854,85 EUR — 9.152,45 EUR
2022 FINA 244.907,00 HRK — 244.907,00 HRK 56.997,00 HRK — 187.910,00 HRK
2021 FINA 242.477,00 HRK — 242.477,00 HRK 55.973,00 HRK — 186.504,00 HRK
2020 FINA 194.645,00 HRK — 43.589,00 HRK 55.624,00 HRK 35.624,00 HRK —
2019 FINA 250.487,00 HRK — 250.487,00 HRK 55.624,00 HRK 6.650,00 HRK —
2018 FINA 78.366,00 HRK — 78.366,00 HRK 26.650,00 HRK — —

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+3%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

1.08

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

71.3%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+125.1%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (2)

  • SLAVEN MUNĐAR Član društva 50%
  • Oliver Reymundo Dusan Djuric Ochoa Član društva 50%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • VLADO MUNĐAR Direktor

Stvarni vlasnici (2)

  • SLAVEN MUNĐAR 50% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
  • OLIVER REYMUNDO DUSAN DJURIC OCHOA 50% Izravno vlasništvo prebivalište: Njemačka

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

BBB+

Razina rizika

Umjeren

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 85 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

65.8
BBB+
Umjeren rizik

Indeks plaćanja

55 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

82 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

71.3%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
47. percentil
Bolje od 47% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
67.7
1.9 bodova ispod prosjeka

Preporuke i analiza

Niska likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 1.08 (preporučeno: >1.5). Sigurnosna margina je mala.

Razmotrite povećanje kratkoročne imovine za veću financijsku sigurnost.

Povišena zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi 71.3%. Razmotrite smanjenje duga za poboljšanje financijske stabilnosti.

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (8 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Visoka efikasnost imovine

Koeficijent obrta imovine iznosi 5.20. Tvrtka učinkovito koristi svoju imovinu za generiranje prihoda.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Povezane preko osoba (2)

Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.

Tvrtke na istoj adresi (2)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Krapinska ulica 8, Varaždin.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Proizvodnja metalnih konstrukcija i njihovih dijelova

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka MONTLINE ISV d.o.o. pripada djelatnosti Proizvodnja metalnih konstrukcija i njihovih dijelova (NACE 25.11). To je pretežita djelatnost za 1.183 tvrtke u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Proizvodnja metalnih konstrukcija i njihovih dijelova

Česta pitanja o tvrtki MONTLINE ISV d.o.o.

Što je MONTLINE ISV d.o.o.?
MONTLINE ISV d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Krapinska ulica 8, Varaždin. OIB tvrtke je 24512486025. Osnovana je 22.10.2018. godine.
Gdje se nalazi MONTLINE ISV d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Krapinska ulica 8, 42000 Varaždin. Tvrtka posluje u Varaždinska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 100-500 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 2 člana društva, 1 direktor. Direktor tvrtke je VLADO MUNĐAR. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 7 godina, od 22.10.2018. godine. Temeljni kapital iznosi 20.000,00 HRK. Dostupno je 8 godišnjih financijskih izvještaja (2018–2025) za detaljnu analizu poslovanja.