MOUNTAIN HEIGHT j.d.o.o., Rakovica

MOUNTAIN HEIGHT jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i turizam

Grabovac 11, Rakovica

MOUNTAIN HEIGHT j.d.o.o. je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.) sa sjedištem na adresi Grabovac 11, Rakovica osnovana 14.03.2014. godine. Glavna djelatnost tvrtke je odmarališta i slični objekti za kraći odmor.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 125.020 EUR, što je 18,4 puta više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 82.352 EUR, nakon gubitka u 2024. Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 26.184 EUR.

OIB: 92467530177
MBS: 080901660
Kapital: 10,00 HRK
Tvrtka je obrisana iz sudskog registra dana 21.01.2026. Profil ostaje dostupan radi povijesne reference; financijski i registarski podaci prikazani su prema posljednjem stanju prije brisanja.

Registarski podaci

Pravni oblik Jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
Datum osnivanja 14.03.2014
EUID HRSR.080901660
Adresa sjedišta Grabovac 11
Poštanski broj i mjesto 47245 Rakovica
Županija Karlovačka županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 26.04.2024
Podaci ažurirani 03.10.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (14)

Glavna: odmarališta i slični objekti za kraći odmor (NKD 55.20)

NACE klasifikacija:

Područje I: SMJEŠTAJ TE PRIPREMA I USLUŽIVANJE HRANE

Odjeljak 55: Smještaj

Razred 55.20: Odmarališta i slični objekti za kraći odmor

  • • kupnja i prodaja robe
  • • pružanje usluga u trgovini
  • • obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  • • zastupanje inozemnih tvrtki
  • • turističke usluge u nautičkom turizmu
  • • turističke usluge u ostalim oblicima turističke ponude
  • • ostale turističke usluge
  • • turističke usluge koje uključuju športsko-rekreativne ili pustolovne aktivnosti

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

100-500 tis. EUR

Ukupna aktiva

10-50 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 125.020,38 EUR +1735.1% 35.040,25 EUR 89.980,13 EUR 7.628,13 EUR 82.352,00 EUR
2024 FINA 6.812,72 EUR -63.2% 13.845,31 EUR -7.032,59 EUR — -7.032,59 EUR
2023 FINA 18.533,57 EUR +44.7% 19.438,42 EUR -904,85 EUR — -904,85 EUR
2022 FINA 96.473,00 HRK +144.8% 82.706,00 HRK 13.767,00 HRK — 13.767,00 HRK
2021 FINA 39.411,00 HRK +1483.4% 40.842,00 HRK -1.431,00 HRK — -1.431,00 HRK
2020 FINA 2.489,00 HRK -95% 52.334,00 HRK -49.845,00 HRK — -49.845,00 HRK
2019 FINA 49.306,00 HRK -13.9% 78.254,00 HRK -28.948,00 HRK — -28.948,00 HRK
2018 FINA 57.294,00 HRK -68.6% 114.633,00 HRK -57.339,00 HRK — -57.339,00 HRK
2017 FINA 182.272,00 HRK +124% 197.148,00 HRK -14.876,00 HRK — -14.876,00 HRK
2016 FINA 81.355,00 HRK +125017.7% 248.309,00 HRK -166.954,00 HRK — -166.954,00 HRK
2015 FINA 65,00 HRK — 116.444,00 HRK -116.379,00 HRK — -116.379,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 26.184,38 EUR — 26.183,05 EUR 18.406,25 EUR — 7.778,13 EUR
2024 FINA 161.296,05 EUR 158.652,71 EUR 2.349,12 EUR -63.945,75 EUR — 225.241,80 EUR
2023 FINA 164.877,73 EUR 160.287,90 EUR 4.358,84 EUR -56.913,16 EUR — 221.790,89 EUR
2022 FINA 1.304.478,00 HRK 1.280.286,00 HRK 22.153,00 HRK -421.995,00 HRK — 1.726.473,00 HRK
2021 FINA 1.299.867,00 HRK 1.257.314,00 HRK 42.061,00 HRK -435.762,00 HRK — 1.735.629,00 HRK
2020 FINA 1.309.710,00 HRK 1.267.689,00 HRK 42.011,00 HRK -434.332,00 HRK -384.496,00 HRK —
2019 FINA 1.245.716,00 HRK 1.208.944,00 HRK 36.762,00 HRK -384.486,00 HRK -355.548,00 HRK —
2018 FINA 1.129.068,00 HRK 1.096.537,00 HRK 32.521,00 HRK -355.537,00 HRK -298.208,00 HRK —
2017 FINA 960.883,00 HRK 720.702,00 HRK 240.171,00 HRK -298.199,00 HRK -283.333,00 HRK —
2016 FINA 904.534,00 HRK 711.310,00 HRK 193.214,00 HRK -283.323,00 HRK -116.379,00 HRK —
2015 FINA 959.025,00 HRK 744.160,00 HRK — -116.369,00 HRK — —

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+65.9%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

3.37

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

29.7%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+1735.1%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • CHAIM GAVISH Jedini član

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • CHAIM GAVISH Direktor

Stvarni vlasnici (1)

  • CHAIM GAVISH (ZALTSMAN) 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Izrael

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

100
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

100 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

80 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

29.7%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
86. percentil
Bolje od 86% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
62.5
37.5 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Umjereno opterećenje financiranjem

Financijski rashodi iznose 6.0% prihoda. Pratite troškove financiranja.

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (11 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 3.37. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Solidna gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 99.8%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.

Niska zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi samo 29.7%. Tvrtka ima konzervativnu financijsku strukturu.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 65.9%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Tvrtke na istoj adresi (1)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Grabovac 11, Rakovica.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Odmarališta i slični objekti za kraći odmor

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka MOUNTAIN HEIGHT j.d.o.o. pripada djelatnosti Odmarališta i slični objekti za kraći odmor (NACE 55.20). To je pretežita djelatnost za 4.711 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Odmarališta i slični objekti za kraći odmor

Česta pitanja o tvrtki MOUNTAIN HEIGHT j.d.o.o.

Što je MOUNTAIN HEIGHT j.d.o.o.?
MOUNTAIN HEIGHT j.d.o.o. je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.) sa sjedištem na adresi Grabovac 11, Rakovica. OIB tvrtke je 92467530177. Osnovana je 14.03.2014. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je odmarališta i slični objekti za kraći odmor . Ukupno ima 14 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi MOUNTAIN HEIGHT j.d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Grabovac 11, 47245 Rakovica. Tvrtka posluje u Karlovačka županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 100-500 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 direktor, 1 jedini član. Direktor tvrtke je CHAIM GAVISH. Jedini član tvrtke je CHAIM GAVISH. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 12 godina, od 14.03.2014. godine. Temeljni kapital iznosi 10,00 HRK. Dostupno je 11 godišnjih financijskih izvještaja (2015–2025) za detaljnu analizu poslovanja.