MOUNTING d.o.o., Bilice

za gradnju i montažu

Ul. 113. šib. brigade HV 100/C, Bilice

MOUNTING d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Ul. 113. šib. brigade HV 100/C, Bilice osnovana 21.12.2016. godine. Glavna djelatnost tvrtke je ugradnja stolarije.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 279.840 EUR, što je 31,2 % više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 45.604 EUR (neto marža 16,3 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 194.504 EUR.

OIB: 61031404087
MBS: 110066628
Kapital: 20.000,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 21.12.2016
EUID HRSR.110066628
Adresa sjedišta Ul. 113. šib. brigade HV 100/C
Poštanski broj i mjesto 34310 Bilice
Županija Šibensko-kninska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 16.05.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (15)

Glavna: ugradnja stolarije (NKD 43.32)

NACE klasifikacija:

Područje F: GRAĐEVINARSTVO

Odjeljak 43: Specijalizirane građevinske djelatnosti

Razred 43.32: Ugradnja stolarije

  • • projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
  • • energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
  • • turističke usluge u nautičkom turizmu
  • • turističke usluge u ostalim oblicima turističke ponude
  • • ostale turističke usluge
  • • turističke usluge koje uključuju športsko-rekreativne ili pustolovne aktivnosti
  • • pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
  • • prijevoz za vlastite potrebe

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

100-500 tis. EUR

Ukupna aktiva

100-500 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 279.839,84 EUR +31.2% 229.168,79 EUR 50.671,05 EUR 5.067,11 EUR 45.603,94 EUR
2024 FINA 213.267,75 EUR +21.6% 164.723,59 EUR 48.544,16 EUR 4.854,42 EUR 43.689,74 EUR
2021 FINA 1.321.929,00 HRK — 1.107.455,00 HRK 214.474,00 HRK 21.447,00 HRK 193.027,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 194.503,98 EUR — 50.772,87 EUR 186.476,31 EUR — 8.027,67 EUR
2024 FINA 252.095,11 EUR 12.327,90 EUR 38.243,87 EUR 140.872,37 EUR 98.080,47 EUR 13.142,27 EUR
2021 FINA 1.077.682,00 HRK 10.414,00 HRK 512.445,00 HRK 560.718,00 HRK 478.967,00 HRK 37.997,00 HRK

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+16.3%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

6.32

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

4.1%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+31.2%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • Boris Radaš Jedini član 100%

Uprava (1)

  • BORIS RADAŠ Član uprave 100%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • BORIS RADAŠ Član uprave 100%

Stvarni vlasnici (1)

  • BORIS RADAŠ 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Srednja 80 / 100

Dio podataka još nedostaje ili je zastario.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

100
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

85 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

77 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

4.1%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
14. percentil
Bolje od 14% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
74.1
25.9 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima dobru povijest financijskog izvještavanja (3 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 6.32. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Niska zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi samo 4.1%. Tvrtka ima konzervativnu financijsku strukturu.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 16.3%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Snažna kapitalna struktura

Udio vlastitog kapitala iznosi 95.9%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.

Slične tvrtke — Ugradnja stolarije

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka MOUNTING d.o.o. pripada djelatnosti Ugradnja stolarije (NACE 43.32). To je pretežita djelatnost za 315 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Ugradnja stolarije

Česta pitanja o tvrtki MOUNTING d.o.o.

Što je MOUNTING d.o.o.?
MOUNTING d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Ul. 113. šib. brigade HV 100/C, Bilice. OIB tvrtke je 61031404087. Osnovana je 21.12.2016. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je ugradnja stolarije . Ukupno ima 15 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi MOUNTING d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Ul. 113. šib. brigade HV 100/C, 34310 Bilice. Tvrtka posluje u Šibensko-kninska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 100-500 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 član uprave, 1 jedini član. Član uprave tvrtke je BORIS RADAŠ. Jedini član tvrtke je Boris Radaš. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 9 godina, od 21.12.2016. godine. Temeljni kapital iznosi 20.000,00 HRK. Dostupno je 3 godišnjih financijskih izvještaja (2021–2025) za detaljnu analizu poslovanja.