MUSHROOM CUPS d.o.o., Solin

za trgovinu i usluge

Marusinac 7, Solin

MUSHROOM CUPS d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Marusinac 7, Solin osnovana 17.03.2017. godine. Glavna djelatnost tvrtke je prerada čaja i kave.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 1,1 mil. EUR, što je 2,2 puta više nego u 2024. Prihodi rastu treću godinu zaredom. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 90.554 EUR (neto marža 8 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 455.831 EUR.

OIB: 38815827425
MBS: 060361709
Kapital: 3.510,00 EUR

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 17.03.2017
EUID HRSR.060361709
Adresa sjedišta Marusinac 7
Poštanski broj i mjesto 21210 Solin
Županija Splitsko-dalmatinska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 22.01.2025
Podaci ažurirani 03.10.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (67)

Glavna: prerada čaja i kave (NKD 10.83)

NACE klasifikacija:

Područje C: PRERAĐIVAČKA INDUSTRIJA

Odjeljak 10: Proizvodnja prehrambenih proizvoda

Razred 10.83: Prerada čaja i kave

  • • proizvodnja hrane i pića
  • • kupnja i prodaja robe
  • • pružanje usluga u trgovini
  • • obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  • • zastupanje inozemnih tvrtki
  • • turističke usluge u nautičkom turizmu
  • • turističke usluge u ostalim oblicima turističke ponude: seoskom, zdravstvenom, kulturnom, wellness, kongresnom, za mlade, pustolovnom, lovnom, športskom, golf-turizmu, športskom ili rekreacijskom ribolovu na moru, ronilačkom turizmu, športskom ribolovu na slatkim vodama kao dodatna djelatnost u uzgoju morskih i slatkovodnih riba, rakova i školjaka i dr.
  • • pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane, pripremanje i usluživanje pića i napitaka i pružanje usluga smještaja

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

1-10 mil. EUR

Ukupna aktiva

100-500 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 1.134.953,67 EUR +115.2% 1.022.919,03 EUR 112.034,64 EUR 21.481,03 EUR 90.553,61 EUR
2024 FINA 527.433,88 EUR +84.6% 433.541,16 EUR 93.892,72 EUR 9.528,82 EUR 84.363,90 EUR
2023 FINA 285.785,92 EUR +199.8% 279.961,21 EUR 5.824,71 EUR 600,06 EUR 5.224,65 EUR
2022 FINA 718.306,00 HRK -32.7% 704.643,00 HRK 13.663,00 HRK 1.432,00 HRK 12.231,00 HRK
2021 FINA 1.067.696,00 HRK -3.4% 1.056.356,00 HRK 11.340,00 HRK — 11.340,00 HRK
2020 FINA 1.105.540,00 HRK +193% 1.078.650,00 HRK 26.890,00 HRK 3.651,00 HRK 23.239,00 HRK
2019 FINA 377.292,00 HRK +112.3% 371.600,00 HRK 5.692,00 HRK 683,00 HRK 5.009,00 HRK
2018 FINA 177.725,00 HRK +1440.1% 145.762,00 HRK 31.963,00 HRK 3.835,00 HRK 28.128,00 HRK
2017 FINA 11.540,00 HRK — 10.253,00 HRK 1.287,00 HRK 155,00 HRK 1.132,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 455.830,62 EUR 52.090,01 EUR 400.139,01 EUR 194.071,02 EUR 126.354,04 EUR 121.029,66 EUR
2024 FINA 314.799,06 EUR 25.806,39 EUR 285.391,07 EUR 103.517,41 EUR 137.428,63 EUR 59.477,12 EUR
2023 FINA 176.578,13 EUR 19.593,18 EUR 125.824,41 EUR 19.153,51 EUR 115.890,49 EUR 27.158,23 EUR
2022 FINA 966.270,00 HRK 99.855,00 HRK 451.512,00 HRK 104.947,00 HRK 559.226,00 HRK 193.782,00 HRK
2021 FINA 778.190,00 HRK 80.204,00 HRK 316.376,00 HRK 92.716,00 HRK — 577.159,00 HRK
2020 FINA 617.679,00 HRK 91.273,00 HRK 485.671,00 HRK 82.509,00 HRK 34.270,00 HRK —
2019 FINA 248.819,00 HRK 64.879,00 HRK 152.042,00 HRK 59.270,00 HRK 29.261,00 HRK —
2018 FINA 246.797,00 HRK 65.224,00 HRK 140.040,00 HRK 49.260,00 HRK 1.132,00 HRK —
2017 FINA 160.963,00 HRK 7.123,00 HRK 121.134,00 HRK 21.132,00 HRK — —

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+8%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

3.31

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

54.3%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+115.2%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (5)

  • STIPE REŽIĆ Član društva 64,66%
  • ANTE DAGELIĆ Član društva 12,78%
  • MORTEN SMALBY Član društva 12,78%
  • GORAN PAVLOV Član društva 3,76%
  • STARTUPBOOTCAMP FOODTECH S.R.L., Italija, Broj iz registra: RM-1479281, Naziv registra: Registar tvrtki, Nadležno tijelo: Trgovačka, industrijska, obrtnička i poljoprivredna komora RIM Član društva

Uprava (1)

  • STIPE REŽIĆ Član uprave 64,66%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • STIPE REŽIĆ Član uprave 64,66%

Stvarni vlasnici (5)

  • STIPE REŽIĆ 64,66% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
  • ANTE DAGELIĆ 12,78% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
  • MORTEN SMALBY 12,78% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
  • GORAN PAVLOV 3,76% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
  • PETER WILLIAM KRUGER 6,01% Izravno vlasništvo prebivalište: Italija

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 95 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

98.3
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

100 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

87 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

54.3%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
75. percentil
Bolje od 75% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
78
20.3 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (9 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 3.31. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Solidna gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 32.1%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.

Visoka efikasnost imovine

Koeficijent obrta imovine iznosi 2.49. Tvrtka učinkovito koristi svoju imovinu za generiranje prihoda.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Povezane preko osoba (8)

Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Prerada čaja i kave

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka MUSHROOM CUPS d.o.o. pripada djelatnosti Prerada čaja i kave (NACE 10.83). To je pretežita djelatnost za 92 tvrtke u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Prerada čaja i kave

Česta pitanja o tvrtki MUSHROOM CUPS d.o.o.

Što je MUSHROOM CUPS d.o.o.?
MUSHROOM CUPS d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Marusinac 7, Solin. OIB tvrtke je 38815827425. Osnovana je 17.03.2017. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je prerada čaja i kave . Ukupno ima 67 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi MUSHROOM CUPS d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Marusinac 7, 21210 Solin. Tvrtka posluje u Splitsko-dalmatinska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 1-10 mil. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 5 članova društva, 1 član uprave. Član uprave tvrtke je STIPE REŽIĆ. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 9 godina, od 17.03.2017. godine. Temeljni kapital iznosi 3.510,00 EUR. Dostupno je 9 godišnjih financijskih izvještaja (2017–2025) za detaljnu analizu poslovanja.