MVT SOLUTIONS GROUP d.o.o., Zagreb
za proizvodnju električne opreme
MVT SOLUTIONS GROUP d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Podolje 11/A, Zagreb osnovana 28.11.2016. godine. Glavna djelatnost tvrtke je proizvodnja motornih vozila.
U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 58.537 EUR, što je 27,2 % više nego u 2024. Prihodi rastu drugu godinu zaredom. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 723 EUR (neto marža 1,2 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 24.171 EUR.
Registarski podaci
| Pravni oblik | Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) |
| Datum osnivanja | 28.11.2016 |
| EUID | HRSR.081063617 |
| Adresa sjedišta | Podolje 11/A |
| Poštanski broj i mjesto | 10000 Zagreb |
| Županija | Grad Zagreb |
| Status u registru | Redovan |
| Nadležni sud | Trgovački sud u Zagrebu |
| Zadnja promjena u registru | 21.01.2025 |
| Podaci ažurirani | 03.10.2026 |
| Službeni izvor | Provjeri u Sudskom registru |
Djelatnosti (62)
NACE klasifikacija:
Područje C: PRERAĐIVAČKA INDUSTRIJA
Odjeljak 29: Proizvodnja motornih vozila, prikolica i poluprikolica
Razred 29.10: Proizvodnja motornih vozila
- • projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
- • energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
- • stručni poslovi prostornog uređenja
- • poslovanje nekretninama
- • posredovanje u prometu nekretnina
- • poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- • iznajmljivanje strojeva i opreme za građevinarstvo
- • računalne i srodne djelatnosti
Financije — zadnja godina 2025
Ukupni prihodi
50-100 tis. EUR
Ukupna aktiva
10-50 tis. EUR
Rezultat poslovanja
Dobit
Račun dobiti i gubitka po godinama
| Godina | Ukupni prihodi | YoY | Ukupni rashodi | Dobit/gub. prije por. | Porez | Dobit/gub. razdoblja |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 58.537,38 EUR | +27.2% | 57.734,26 EUR | 803,12 EUR | 80,31 EUR | 722,81 EUR |
| 2024 FINA | 46.026,80 EUR | +2918.2% | 40.783,99 EUR | 5.242,81 EUR | 569,89 EUR | 4.672,92 EUR |
| 2023 FINA | 1.525,00 EUR | — | 6.587,86 EUR | -5.062,86 EUR | — | -5.062,86 EUR |
| 2022 FINA | — | — | 19.612,00 HRK | -19.612,00 HRK | — | -19.612,00 HRK |
| 2021 FINA | 1.603,00 HRK | -86.9% | 2.862,00 HRK | -1.259,00 HRK | — | -1.259,00 HRK |
| 2020 FINA | 12.224,00 HRK | -89.5% | 82.715,00 HRK | -70.491,00 HRK | — | -70.491,00 HRK |
| 2019 FINA | 116.479,00 HRK | -60.2% | 185.783,00 HRK | -69.304,00 HRK | — | -69.304,00 HRK |
| 2018 FINA | 292.858,00 HRK | +29899084.6% | 217.038,00 HRK | 75.820,00 HRK | 8.142,00 HRK | 67.678,00 HRK |
| 2017 FINA | 1,00 HRK | — | 7.976,00 HRK | -7.975,00 HRK | — | -7.975,00 HRK |
| 2016 FINA | — | — | 264,00 HRK | -264,00 HRK | — | -264,00 HRK |
Bilanca po godinama
| Godina | Ukupna aktiva | Dugotrajna imovina | Kratkotrajna imovina | Kapital i rezerve | Dug. obveze | Kratk. obveze |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 24.171,46 EUR | 4.195,00 EUR | 19.976,46 EUR | -9.937,03 EUR | 1.725,40 EUR | 32.383,09 EUR |
| 2024 FINA | 19.248,75 EUR | 1.493,13 EUR | 17.755,62 EUR | -8.574,92 EUR | 1.725,40 EUR | 26.098,27 EUR |
| 2023 FINA | 11.905,05 EUR | 1.493,13 EUR | 10.411,92 EUR | -13.297,84 EUR | 1.725,40 EUR | 23.477,49 EUR |
| 2022 FINA | 87.808,00 HRK | 11.250,00 HRK | 76.558,00 HRK | -62.047,00 HRK | 136.049,00 HRK | 13.806,00 HRK |
| 2021 FINA | 106.483,00 HRK | 29.573,00 HRK | 76.910,00 HRK | -42.434,00 HRK | 135.549,00 HRK | 13.368,00 HRK |
| 2020 FINA | 109.303,00 HRK | 29.573,00 HRK | 79.730,00 HRK | -41.176,00 HRK | -9.866,00 HRK | — |
| 2019 FINA | 161.236,00 HRK | 32.010,00 HRK | 129.226,00 HRK | -9.855,00 HRK | 44.827,00 HRK | — |
| 2018 FINA | 94.882,00 HRK | 43.391,00 HRK | 51.491,00 HRK | 59.448,00 HRK | -8.240,00 HRK | — |
| 2017 FINA | 190,00 HRK | — | 190,00 HRK | -8.229,00 HRK | -264,00 HRK | — |
| 2016 FINA | 10,00 HRK | — | 10,00 HRK | -254,00 HRK | — | — |
Pokazatelji (2025)
Neto marža
+1.2%
Neto P/L / Ukupni prihodi
Tekuća likvidnost
0.62
Kratk. imovina / Kratk. obveze
Zaduženost
141.1%
Ukupne obveze / Aktiva
Rast prihoda YoY
+27.2%
Promjena u odnosu na prethodnu godinu
Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).
Pristupite detaljnim podacima
Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.
Osobe i vlasništvo
Osnivači (4)
- IVAN GOLUBIĆ Član društva 78,98%
- Dražen Pehar Član društva 5,76%
- VEDRAN BLAGUS Član društva 5,08%
- Marko Matijević Član društva
Osobe ovlaštene za zastupanje (1)
- Ivan Golubić Direktor 78,98%
Stvarni vlasnici (4)
- IVAN GOLUBIĆ 78,98% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
- DRAŽEN PEHAR 5,76% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
- LEHADY IBRAHIM SANI-AGATHA 10,17% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
- VEDRAN BLAGUS 5,08% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).
Bonitetna ocjena
Razina rizika
Povišen
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Detaljnost profila
ⓘProfil sadrži većinu očekivanih podataka.
Bonitet
Bonitetna ocjena
Ažurirano: 14.10.2026.
Indeks plaćanja
Brzina plaćanja obveza
Financijska stabilnost
Pokazatelj stabilnosti
Omjer zaduženosti
Udio duga u kapitalu
Usporedba s industrijom
Preporuke i analiza
Kritična likvidnost
Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 0.62. Kratkotrajna imovina (19976 €) ne pokriva kratkoročne obveze (32383 €).
Hitno povećajte likvidna sredstva ili smanjite kratkoročne obveze.
Visoka zaduženost
Omjer zaduženosti iznosi 141.1%. Dug čini većinu izvora financiranja što predstavlja visok financijski rizik.
Prioritetno smanjite zaduženost ili povećajte vlastiti kapital.
Kritično nizak kapital
Udio vlastitog kapitala iznosi samo -41.1%. Tvrtka je pretežno financirana dugom.
Hitno ojačajte kapitalnu bazu dokapitalizacijom ili zadržavanjem dobiti.
Redovito financijsko izvještavanje
Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (10 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.
Visoka efikasnost imovine
Koeficijent obrta imovine iznosi 2.42. Tvrtka učinkovito koristi svoju imovinu za generiranje prihoda.
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Povezane tvrtke
Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.
Povezane preko osoba (5)
Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.
-
Dražen Pehar — član društva
-
Dražen Pehar — član uprave
-
VEDRAN BLAGUS
-
Ivan Golubić
-
Marko Matijević
Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.
Slične tvrtke — Proizvodnja motornih vozila
Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka MVT SOLUTIONS GROUP d.o.o. pripada djelatnosti Proizvodnja motornih vozila (NACE 29.10). To je pretežita djelatnost za 71 tvrtku u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.
- • Autokuća Pavlinić - Sopić d.o.o. Zagreb
- • AUCTOR USLUGE d.o.o. Zagreb
- • SFINGA PROMET d.o.o. Zagreb
- • JANAR d.o.o. Zagreb
- • NOTEX d.o.o. Zagreb
- • Everwill Industry d.o.o. Zagreb
- • AŠ REMETINEC d.o.o. Zagreb
- • BORAS d.o.o. Zagreb