NutriS d.o.o., Novi Senkovac

za proizvodnju i trgovinu

Varaždinska 68, Novi Senkovac

NutriS d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Varaždinska 68, Novi Senkovac osnovana 12.04.2019. godine. Glavna djelatnost tvrtke je proizvodnja škroba i škrobnih proizvoda.

U 2022. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 5,8 mil. EUR (43.962.982 HRK), što je 4 puta više nego u 2021. Prihodi rastu treću godinu zaredom. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 8.526 EUR (neto marža 0,1 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 37,4 mil. EUR.

OIB: 82577226318
MBS: 010110915
Kapital: 6.719.340,00 EUR

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 12.04.2019
EUID HRSR.010110915
Adresa sjedišta Varaždinska 68
Poštanski broj i mjesto 33520 Novi Senkovac
Općina / grad Slatina
Županija Virovitičko-podravska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 10.07.2025
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (25)

Glavna: proizvodnja škroba i škrobnih proizvoda (NKD 10.62)

NACE klasifikacija:

Područje C: PRERAĐIVAČKA INDUSTRIJA

Odjeljak 10: Proizvodnja prehrambenih proizvoda

Razred 10.62: Proizvodnja škroba i škrobnih proizvoda

  • • proizvodnja prehrambenih proizvoda
  • • poljoprivredna djelatnost
  • • ekološka proizvodnja, prerada, distribucija, uvoz i izvoz ekoloških proizvoda
  • • integrirana proizvodnja poljoprivrednih proizvoda
  • • proizvodnja brašna i stavljanje brašna na tržište
  • • potvrđivanja sukladnosti sa specifikacijom proizvoda
  • • stručni poslovi u području savjetodavne djelatnosti u poljoprivredi, ruralnom razvoju, ribarstvu te unapređenju gospodarenja u šumama i šumskim zemljištima šumoposjednika
  • • kupnja i prodaja robe

Financije — zadnja godina 2022

Ukupni prihodi

1-10 mil. EUR

Ukupna aktiva

10-50 mil. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2022 FINA 43.962.982,00 HRK +303.9% 43.898.743,00 HRK 64.239,00 HRK — 64.239,00 HRK
2021 FINA 10.885.062,00 HRK +3079.7% 9.948.178,00 HRK 936.884,00 HRK — 936.884,00 HRK
2020 FINA 342.333,00 HRK +122169.6% 529.172,00 HRK -186.839,00 HRK — -186.839,00 HRK
2019 FINA 280,00 HRK — 56.033,00 HRK -55.753,00 HRK — -55.753,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2022 FINA 281.646.663,00 HRK 260.628.999,00 HRK 20.714.566,00 HRK 51.385.530,00 HRK 176.508.237,00 HRK 53.752.896,00 HRK
2021 FINA 222.762.211,00 HRK 207.342.520,00 HRK 15.265.898,00 HRK 51.321.291,00 HRK 157.746.763,00 HRK 13.694.157,00 HRK
2020 FINA 149.220.427,00 HRK 144.673.766,00 HRK 4.546.661,00 HRK 50.384.408,00 HRK -55.753,00 HRK —
2019 FINA 53.608.429,00 HRK 31.621.375,00 HRK 457.526,00 HRK 50.571.247,00 HRK — —

Pokazatelji (2022)

Neto marža

+1.1%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

0.39

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

81.8%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+303.9%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (2)

  • NutriS Farm društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, trgovinu i usluge, pod MBS: 010096571, upisan kod: Trgovački sud u Bjelovaru Član društva
  • Pure20 ApS, Danska, Broj iz registra: 44595133, Naziv registra: ., Nadležno tijelo: Danski ured za poduzetništvo Jedini član

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • ZVONIMIR SEDLIĆ Direktor 16,5%

Stvarni vlasnici (4)

  • ZVONIMIR SEDLIĆ 16,5% Neizravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
  • CHRISTIAN MELBY 17,07% Neizravno vlasništvo prebivalište: Norveška
  • REYNIR KJAR INDAHL 26,02% Neizravno vlasništvo prebivalište: Norveška
  • TOMMI MARKUS UNKURI 12,2% Neizravno vlasništvo prebivalište: Švedska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

BB

Razina rizika

Povišen

Detaljnost profila

ⓘ
Srednja 74 / 100

Dio podataka još nedostaje ili je zastario.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

49.3
BB
Povišen rizik

Indeks plaćanja

20 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

67 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

81.8%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
0. percentil
Bolje od 0% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
82.5
33.2 bodova ispod prosjeka

Preporuke i analiza

Kritična likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 0.39. Kratkotrajna imovina (20714566 €) ne pokriva kratkoročne obveze (53752896 €).

Hitno povećajte likvidna sredstva ili smanjite kratkoročne obveze.

Visoka zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi 81.8%. Dug čini većinu izvora financiranja što predstavlja visok financijski rizik.

Prioritetno smanjite zaduženost ili povećajte vlastiti kapital.

Visok trošak financiranja

Financijski rashodi iznose 14.7% ukupnih prihoda (6480065 €). Značajan dio prihoda odlazi na kamate i naknade.

Pregovarajte o povoljnijim uvjetima kredita ili smanjite zaduženost.

Zastarjeli financijski podaci

Zadnji dostupni GFI je iz 2023. godine. Nedostaju noviji izvještaji.

Zatražite ažurirane financijske podatke od tvrtke.

Nizak udio kapitala

Udio vlastitog kapitala iznosi 18.2% (preporučeno: >30%). Razmotrite jačanje kapitalne strukture.

Niska gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 0.2% (427343 € od 281646663 € ukupne aktive). Preporučeni minimum je 5%.

Razmotrite povećanje likvidnih rezervi za neočekivane situacije.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Jedna od prikazanih povezanih tvrtki ima upozoravajući registarski status (stečaj, likvidacija, registarski postupak ili brisanje iz sudskog registra).

Vlasnički povezane tvrtke (1)

Tvrtke koje se u sudskom registru pojavljuju kao članovi ove tvrtke ili u kojima je ova tvrtka član.

Povezane preko osoba (2)

Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.

  • Pure20 ApS, Danska, Broj iz registra: 44595133, Naziv registra: ., Nadležno tijelo: Danski ured za poduzetništvo — jedini član
  • Pure20 ApS, Danska, Broj iz registra: 44595133, Naziv registra: ., Nadležno tijelo: Danski ured za poduzetništvo — jedini član

Tvrtke na istoj adresi (2)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Varaždinska 68, Slatina.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Proizvodnja škroba i škrobnih proizvoda

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka NutriS d.o.o. pripada djelatnosti Proizvodnja škroba i škrobnih proizvoda (NACE 10.62). To je pretežita djelatnost za 25 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Proizvodnja škroba i škrobnih proizvoda

Česta pitanja o tvrtki NutriS d.o.o.

Što je NutriS d.o.o.?
NutriS d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Varaždinska 68, Novi Senkovac. OIB tvrtke je 82577226318. Osnovana je 12.04.2019. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je proizvodnja škroba i škrobnih proizvoda . Ukupno ima 25 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi NutriS d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Varaždinska 68, 33520 Novi Senkovac. Adresa pripada općini/gradu Slatina. Tvrtka posluje u Virovitičko-podravska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2022), ukupni prihodi su u rasponu 1-10 mil. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 član društva, 1 direktor, 1 jedini član. Direktor tvrtke je ZVONIMIR SEDLIĆ. Jedini član tvrtke je Pure20 ApS, Danska, Broj iz registra: 44595133, Naziv registra: ., Nadležno tijelo: Danski ured za poduzetništvo. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 7 godina, od 12.04.2019. godine. Temeljni kapital iznosi 6.719.340,00 EUR. Dostupno je 4 godišnjih financijskih izvještaja (2019–2022) za detaljnu analizu poslovanja.