P - MONTING d.o.o., Vinkovci

za građevinarstvo i trgovinu

Kulina bana 28, Vinkovci

P - MONTING d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Kulina bana 28, Vinkovci osnovana 06.04.2023. godine. Glavna djelatnost tvrtke je elektroinstalacijski radovi.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 885.079 EUR, što je 67,3 % više nego u 2024. Prihodi rastu drugu godinu zaredom. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 329.839 EUR (neto marža 37,3 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 590.426 EUR.

OIB: 59390690304
MBS: 030273786
Kapital: 2.500,00 EUR

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 06.04.2023
EUID HRSR.030273786
Adresa sjedišta Kulina bana 28
Poštanski broj i mjesto 32100 Vinkovci
Županija Vukovarsko-srijemska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 17.09.2025
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (75)

Glavna: elektroinstalacijski radovi (NKD 43.21.0)

NACE klasifikacija:

Područje F: GRAĐEVINARSTVO

Odjeljak 43: Specijalizirane građevinske djelatnosti

Razred 43.21: Elektroinstalacijski radovi

  • • prijevoz tereta u unutarnjem cestovnom prometu
  • • prijevoz tereta u međunarodnom cestovnom prometu
  • • prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu
  • • prijevoz putnika u međunarodnom cestovnom prometu
  • • agencijska djelatnost u cestovnom prijevozu
  • • prijevoz osoba i tereta za vlastite potrebe
  • • skladištenje i prekrcaj tereta i robe
  • • kupnja i prodaja robe

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

500 tis. - 1 mil. EUR

Ukupna aktiva

500 tis. - 1 mil. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 885.078,56 EUR +67.3% 516.245,61 EUR 368.832,95 EUR 38.994,21 EUR 329.838,74 EUR
2024 FINA 528.977,32 EUR +162.6% 415.182,18 EUR 113.795,14 EUR 11.607,96 EUR 102.187,18 EUR
2023 FINA 201.430,54 EUR — 143.857,90 EUR 57.572,64 EUR 5.834,36 EUR 51.738,28 EUR

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 590.425,69 EUR 296.926,61 EUR 293.499,08 EUR 448.496,73 EUR 26.086,99 EUR 114.606,47 EUR
2024 FINA 207.631,91 EUR 26.415,94 EUR 181.215,97 EUR 118.657,99 EUR — 83.083,92 EUR
2023 FINA 112.124,86 EUR 19.967,86 EUR 92.157,00 EUR 54.238,28 EUR — 46.234,24 EUR

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+37.3%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

2.56

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

23.8%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+67.3%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • HRVOJE PEROLIĆ Član društva 100%

Uprava (1)

  • HRVOJE PEROLIĆ Član uprave 100%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • HRVOJE PEROLIĆ Član uprave 100%

Stvarni vlasnici (1)

  • HRVOJE PEROLIĆ 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 93 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

100
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

90 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

93 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

23.8%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
64. percentil
Bolje od 64% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
80
20 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima dobru povijest financijskog izvještavanja (3 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 2.56. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Niska zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi samo 23.8%. Tvrtka ima konzervativnu financijsku strukturu.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 37.3%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Snažna kapitalna struktura

Udio vlastitog kapitala iznosi 76.0%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.

Izvrsna operativna efikasnost

Operativna marža iznosi 41.6%. Tvrtka ima izuzetno učinkovitu osnovnu djelatnost.

Slične tvrtke — Elektroinstalacijski radovi

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka P - MONTING d.o.o. pripada djelatnosti Elektroinstalacijski radovi (NACE 43.21). To je pretežita djelatnost za 1.439 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Elektroinstalacijski radovi

Česta pitanja o tvrtki P - MONTING d.o.o.

Što je P - MONTING d.o.o.?
P - MONTING d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Kulina bana 28, Vinkovci. OIB tvrtke je 59390690304. Osnovana je 06.04.2023. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je elektroinstalacijski radovi . Ukupno ima 75 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi P - MONTING d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Kulina bana 28, 32100 Vinkovci. Tvrtka posluje u Vukovarsko-srijemska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 500 tis. - 1 mil. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 član društva, 1 član uprave. Član uprave tvrtke je HRVOJE PEROLIĆ. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 3 godine, od 06.04.2023. godine. Temeljni kapital iznosi 2.500,00 EUR. Dostupno je 3 godišnjih financijskih izvještaja (2023–2025) za detaljnu analizu poslovanja.