PERFORMER, j.d.o.o., Kaštel Lukšić

za građenje

Sinokoše 25, Kaštel Lukšić

PERFORMER, j.d.o.o. je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.) sa sjedištem na adresi Sinokoše 25, Kaštel Lukšić osnovana 27.06.2014. godine.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 40.596 EUR, što je 24 % manje nego u 2024. Prihodi padaju petu godinu zaredom. Poslovna godina zaključena je s gubitkom od 19.696 EUR (neto marža -48,5 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 36.144 EUR.

OIB: 48654243342
MBS: 060315981
Kapital: 10,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
Datum osnivanja 27.06.2014
EUID HRSR.060315981
Adresa sjedišta Sinokoše 25
Poštanski broj i mjesto 21215 Kaštel Lukšić
Općina / grad Kaštela
Županija Splitsko-dalmatinska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 27.04.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (30)

  • • stručni poslovi prostornog uređenja
  • • projektiranje, građenje, uporaba i uklanjanje građevina
  • • nadzor nad gradnjom
  • • djelatnost unutrašnjih dekoratera i uređenja interijera
  • • posredovanje u prometu nekretnina
  • • poslovanje nekretninama
  • • poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
  • • djelatnosti javnoga cestovnog prijevoza putnika i tereta u domaćem i međunarodnom cestovnom prometu

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

10-50 tis. EUR

Ukupna aktiva

10-50 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Gubitak

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 40.596,42 EUR -24% 60.292,06 EUR -19.695,64 EUR — -19.695,64 EUR
2024 FINA 53.447,19 EUR -31.4% 69.714,39 EUR -16.267,20 EUR — -16.267,20 EUR
2023 FINA 77.917,04 EUR -55% 76.781,60 EUR 1.135,44 EUR 750,28 EUR 385,16 EUR
2022 FINA 1.305.630,00 HRK -10.1% 1.566.825,00 HRK -261.195,00 HRK — -261.195,00 HRK
2021 FINA 1.452.727,00 HRK -33.8% 1.705.315,00 HRK -252.588,00 HRK — -252.588,00 HRK
2020 FINA 2.195.172,00 HRK +28.5% 1.824.960,00 HRK 370.212,00 HRK 48.021,00 HRK 322.191,00 HRK
2019 FINA 1.708.670,00 HRK +91% 1.355.354,00 HRK 353.316,00 HRK 42.609,00 HRK 310.707,00 HRK
2018 FINA 894.788,00 HRK -29.1% 833.328,00 HRK 61.460,00 HRK 7.834,00 HRK 53.626,00 HRK
2017 FINA 1.261.785,00 HRK +46.3% 1.109.409,00 HRK 152.376,00 HRK 19.538,00 HRK 132.838,00 HRK
2016 FINA 862.534,00 HRK +26.5% 828.761,00 HRK 33.773,00 HRK 7.639,00 HRK 26.134,00 HRK
2015 FINA 681.605,00 HRK — 547.579,00 HRK 134.026,00 HRK 20.385,00 HRK 113.641,00 HRK
2014 FINA — — 48.181,00 HRK -48.181,00 HRK — -48.181,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 36.144,10 EUR — 36.144,10 EUR -17.112,75 EUR — 53.256,85 EUR
2024 FINA 48.631,37 EUR — 48.631,37 EUR 2.582,89 EUR 6.787,45 EUR 39.261,03 EUR
2023 FINA 69.722,24 EUR 18.570,68 EUR 51.151,56 EUR 18.850,09 EUR 32.953,45 EUR 17.918,70 EUR
2022 FINA 669.543,00 HRK 228.232,00 HRK 441.311,00 HRK 139.124,00 HRK 370.891,00 HRK 159.528,00 HRK
2021 FINA 975.553,00 HRK 369.112,00 HRK 606.441,00 HRK 400.319,00 HRK 162.031,00 HRK 413.203,00 HRK
2020 FINA 1.152.993,00 HRK 460.054,00 HRK 692.939,00 HRK 652.908,00 HRK 310.707,00 HRK —
2019 FINA 646.559,00 HRK 59.949,00 HRK 586.610,00 HRK 330.717,00 HRK — —
2018 FINA 399.906,00 HRK 63.937,00 HRK 335.969,00 HRK 73.637,00 HRK — —
2017 FINA 483.279,00 HRK 83.141,00 HRK 400.138,00 HRK 178.983,00 HRK 26.134,00 HRK —
2016 FINA 456.210,00 HRK 101.767,00 HRK 354.443,00 HRK 46.144,00 HRK — —
2015 FINA 199.296,00 HRK 31.400,00 HRK — 65.470,00 HRK — —
2014 FINA 38.453,00 HRK 25.370,00 HRK — -48.171,00 HRK — —

Pokazatelji (2025)

Neto marža

-48.5%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

0.68

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

147.3%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

-24%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • TEO ŠUBAŠIĆ Jedini član 100%

Uprava (1)

  • Teo Šubašić Član uprave 100%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • Teo Šubašić Član uprave 100%

Stvarni vlasnici (1)

  • TEO ŠUBAŠIĆ 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

C

Razina rizika

Visok

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 83 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

33.5
C
Visok rizik

Indeks plaćanja

10 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

25 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

147.3%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
3. percentil
Bolje od 3% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
57.3
23.8 bodova ispod prosjeka

Preporuke i analiza

Kritična likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 0.68. Kratkotrajna imovina (36144 €) ne pokriva kratkoročne obveze (53257 €).

Hitno povećajte likvidna sredstva ili smanjite kratkoročne obveze.

Visoka zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi 147.3%. Dug čini većinu izvora financiranja što predstavlja visok financijski rizik.

Prioritetno smanjite zaduženost ili povećajte vlastiti kapital.

Kritično nizak kapital

Udio vlastitog kapitala iznosi samo -47.3%. Tvrtka je pretežno financirana dugom.

Hitno ojačajte kapitalnu bazu dokapitalizacijom ili zadržavanjem dobiti.

Kritično negativna operativna marža

Operativna marža iznosi -48.5%. Poslovni rashodi (60292 €) značajno premašuju poslovne prihode (40596 €).

Hitno analizirajte strukturu troškova i razmotrite rezanje operativnih rashoda.

Negativan rezultat

Tvrtka je ostvarila gubitak od 19696 € u promatranom razdoblju.

Analizirajte uzroke gubitka i razvijte plan povratka u profitabilnost.

Niska gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 2.2% (781 € od 36144 € ukupne aktive). Preporučeni minimum je 5%.

Razmotrite povećanje likvidnih rezervi za neočekivane situacije.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Tvrtke na istoj adresi (1)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Sinokoše 25, Kaštela.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Organizacija izvedbe projekata za zgrade

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka PERFORMER, j.d.o.o. pripada djelatnosti Organizacija izvedbe projekata za zgrade (NACE 68.12). To je pretežita djelatnost za 13.300 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Organizacija izvedbe projekata za zgrade

Česta pitanja o tvrtki PERFORMER, j.d.o.o.

Što je PERFORMER, j.d.o.o.?
PERFORMER, j.d.o.o. je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.) sa sjedištem na adresi Sinokoše 25, Kaštel Lukšić. OIB tvrtke je 48654243342. Osnovana je 27.06.2014. godine.
Gdje se nalazi PERFORMER, j.d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Sinokoše 25, 21215 Kaštel Lukšić. Adresa pripada općini/gradu Kaštela. Tvrtka posluje u Splitsko-dalmatinska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 10-50 tis. EUR. Tvrtka je poslovala s gubitkom u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 član uprave, 1 jedini član. Član uprave tvrtke je Teo Šubašić. Jedini član tvrtke je TEO ŠUBAŠIĆ. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 12 godina, od 27.06.2014. godine. Temeljni kapital iznosi 10,00 HRK. Dostupno je 12 godišnjih financijskih izvještaja (2014–2025) za detaljnu analizu poslovanja.