PIROŠ ČIZMA d.o.o., Suza

za ugostiteljstvo i usluge

Maršala Tita 101, Suza

PIROŠ ČIZMA d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Maršala Tita 101, Suza osnovana 20.01.2017. godine.

U 2024. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 168.840 EUR, što je 41,3 % manje nego u 2023. Poslovna godina zaključena je s gubitkom od 34.523 EUR, nakon dobiti u 2023. Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 90.570 EUR.

OIB: 96694792087
MBS: 030182758
Kapital: 2.650,00 EUR

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 20.01.2017
EUID HRSR.030182758
Adresa sjedišta Maršala Tita 101
Poštanski broj i mjesto 31308 Suza
Općina / grad Kneževi Vinogradi
Županija Osječko-baranjska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 28.11.2025
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (30)

  • • pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
  • • pripremanje jela,pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu na priredbama i sl.) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima(catering)
  • • turističke usluge u nautičkom turizmu
  • • turističke usluge u ostalim oblicima turističke ponude
  • • ostale turističke usluge
  • • turističke usluge koje uključuju športsko-rekreativne ili pustolovne aktivnosti
  • • kupnja i prodaja robe
  • • pružanje usluga u trgovini

Financije — zadnja godina 2024

Ukupni prihodi

100-500 tis. EUR

Ukupna aktiva

50-100 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Gubitak

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2024 FINA 168.840,21 EUR -41.3% 203.363,62 EUR -34.523,41 EUR — -34.523,41 EUR
2023 FINA 287.822,45 EUR +50.8% 285.054,02 EUR 2.768,43 EUR — 2.768,43 EUR
2022 FINA 1.438.503,00 HRK +21.3% 1.471.713,00 HRK -33.210,00 HRK — -33.210,00 HRK
2021 FINA 1.185.900,00 HRK +19.4% 1.388.930,00 HRK -203.030,00 HRK — -203.030,00 HRK
2020 FINA 993.004,00 HRK -37% 991.541,00 HRK 1.463,00 HRK — 1.463,00 HRK
2019 FINA 1.576.345,00 HRK +3.4% 1.572.166,00 HRK 4.179,00 HRK 717,00 HRK 3.462,00 HRK
2018 FINA 1.525.001,00 HRK +81.3% 1.521.924,00 HRK 3.077,00 HRK 2.490,00 HRK 587,00 HRK
2017 FINA 841.376,00 HRK — 831.973,00 HRK 9.403,00 HRK 1.900,00 HRK 7.503,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2024 FINA 90.570,32 EUR 37.060,44 EUR 53.509,88 EUR -58.727,54 EUR — 149.297,86 EUR
2023 FINA 109.095,19 EUR 39.354,11 EUR 69.677,64 EUR -24.204,13 EUR — 133.299,32 EUR
2022 FINA 794.927,00 HRK 298.515,00 HRK 492.967,00 HRK -203.225,00 HRK 17.767,00 HRK 980.385,00 HRK
2021 FINA 624.968,00 HRK 274.163,00 HRK 343.746,00 HRK -170.014,00 HRK 45.243,00 HRK 747.002,00 HRK
2020 FINA 785.237,00 HRK 256.296,00 HRK 358.509,00 HRK 33.015,00 HRK 11.552,00 HRK —
2019 FINA 671.843,00 HRK 265.778,00 HRK 238.617,00 HRK 31.551,00 HRK 8.090,00 HRK —
2018 FINA 578.239,00 HRK 203.444,00 HRK 179.447,00 HRK 28.090,00 HRK 7.503,00 HRK —
2017 FINA 193.901,00 HRK 4.319,00 HRK 180.599,00 HRK 27.503,00 HRK — —

Pokazatelji (2024)

Neto marža

-20.4%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

0.36

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

164.8%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

-41.3%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • HIMEX KÜLKERESKEDELMI EŚ VÁLLALKOZÓ KFT, Mađarska, Broj iz registra: Cg. 02-09-087871, Naziv registra: Sudski registar Ministarstva uprave i pravosuđa, Nadležno tijelo: Ministarstvo uprave i pravosuđa Jedini član

Uprava (1)

  • ERNEST ŠIMIĆ Član uprave 90%

Osobe ovlaštene za zastupanje (2)

  • JOSIP ŠIMIĆ Prokurist
  • ERNEST ŠIMIĆ Član uprave 90%

Stvarni vlasnici (1)

  • ERNEST ŠIMIĆ 90% Neizravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

C

Razina rizika

Visok

Detaljnost profila

ⓘ
Srednja 71 / 100

Dio podataka još nedostaje ili je zastario.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

33.5
C
Visok rizik

Indeks plaćanja

30 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

26 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

164.8%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
47. percentil
Bolje od 47% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
67.7
34.2 bodova ispod prosjeka

Preporuke i analiza

Kritična likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 0.36. Kratkotrajna imovina (53510 €) ne pokriva kratkoročne obveze (149298 €).

Hitno povećajte likvidna sredstva ili smanjite kratkoročne obveze.

Visoka zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi 164.8%. Dug čini većinu izvora financiranja što predstavlja visok financijski rizik.

Prioritetno smanjite zaduženost ili povećajte vlastiti kapital.

Kritično nizak kapital

Udio vlastitog kapitala iznosi samo -64.8%. Tvrtka je pretežno financirana dugom.

Hitno ojačajte kapitalnu bazu dokapitalizacijom ili zadržavanjem dobiti.

Negativan rezultat

Tvrtka je ostvarila gubitak od 34523 € u promatranom razdoblju.

Analizirajte uzroke gubitka i razvijte plan povratka u profitabilnost.

Negativna operativna marža

Operativna marža iznosi -19.7%. Osnovna djelatnost ne pokriva operativne troškove.

Povećajte prihode ili smanjite operativne rashode za održivu profitabilnost.

Visoka ovisnost o kratkoročnom dugu

100.0% ukupnog duga je kratkoročno (149298 € od 149298 €). Ovo povećava refinancijski rizik.

Razmotrite pretvaranje dijela kratkoročnog duga u dugoročne kredite za veću stabilnost.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Povezane preko osoba (2)

Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.

Tvrtke na istoj adresi (2)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Maršala Tita 101, Kneževi Vinogradi.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Uslužne djelatnosti prijevoza putnika vozilom s vozačem na zahtjev

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka PIROŠ ČIZMA d.o.o. pripada djelatnosti Uslužne djelatnosti prijevoza putnika vozilom s vozačem na zahtjev (NACE 49.33). To je pretežita djelatnost za 2.782 tvrtke u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Uslužne djelatnosti prijevoza putnika vozilom s vozačem na zahtjev

Česta pitanja o tvrtki PIROŠ ČIZMA d.o.o.

Što je PIROŠ ČIZMA d.o.o.?
PIROŠ ČIZMA d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Maršala Tita 101, Suza. OIB tvrtke je 96694792087. Osnovana je 20.01.2017. godine.
Gdje se nalazi PIROŠ ČIZMA d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Maršala Tita 101, 31308 Suza. Adresa pripada općini/gradu Kneževi Vinogradi. Tvrtka posluje u Osječko-baranjska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2024), ukupni prihodi su u rasponu 100-500 tis. EUR. Tvrtka je poslovala s gubitkom u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 član uprave, 1 jedini član, 1 prokurist. Član uprave tvrtke je ERNEST ŠIMIĆ. Jedini član tvrtke je HIMEX KÜLKERESKEDELMI EŚ VÁLLALKOZÓ KFT, Mađarska, Broj iz registra: Cg. 02-09-087871, Naziv registra: Sudski registar Ministarstva uprave i pravosuđa, Nadležno tijelo: Ministarstvo uprave i pravosuđa. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 9 godina, od 20.01.2017. godine. Temeljni kapital iznosi 2.650,00 EUR. Dostupno je 8 godišnjih financijskih izvještaja (2017–2024) za detaljnu analizu poslovanja.