POKRIVAČ - GRADITELJSTVO d.o.o., Krištanovec

POKRIVAČ - GRADITELJSTVO društvo s ograničenom odgovornošću za graditeljstvo i druge usluge

Krištanovec 1, Krištanovec

POKRIVAČ - GRADITELJSTVO d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Krištanovec 1, Krištanovec osnovana 25.02.2002. godine.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 534.991 EUR, što je 49,7 % više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 113.338 EUR (neto marža 21,2 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 502.667 EUR.

OIB: 10614326130
MBS: 070059961
Kapital: 20.000,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 25.02.2002
EUID HRSR.070059961
Adresa sjedišta Krištanovec 1
Poštanski broj i mjesto 40000 Krištanovec
Općina / grad Čakovec
Županija Međimurska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 25.04.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (29)

  • • kupnja i prodaja robe
  • • obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  • • stručni poslovi prostornog uređenja
  • • projektiranje, građenje, uporaba i uklanjanje građevina
  • • nadzor nad gradnjom
  • • uzgoj usjeva, vrtnoga i ukrasnoga bilja
  • • posredovanje u prometu nekretnina
  • • poslovanje nekretninama

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

500 tis. - 1 mil. EUR

Ukupna aktiva

500 tis. - 1 mil. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 534.990,89 EUR +49.7% 408.732,41 EUR 126.258,48 EUR 12.920,39 EUR 113.338,09 EUR
2024 FINA 357.407,22 EUR -26% 338.545,81 EUR 18.861,41 EUR 2.224,45 EUR 16.636,96 EUR
2023 FINA 482.667,37 EUR +40.5% 310.504,93 EUR 172.162,44 EUR 17.280,45 EUR 154.881,99 EUR
2022 FINA 2.588.572,00 HRK +24.5% 2.264.899,00 HRK 323.673,00 HRK 32.556,00 HRK 291.117,00 HRK
2021 FINA 2.078.809,00 HRK +82.2% 1.945.573,00 HRK 133.236,00 HRK 177,00 HRK 133.059,00 HRK
2020 FINA 1.140.748,00 HRK -28.6% 1.059.796,00 HRK 80.952,00 HRK 6.631,00 HRK 74.321,00 HRK
2019 FINA 1.597.980,00 HRK +98.4% 1.514.603,00 HRK 83.377,00 HRK 10.647,00 HRK 72.730,00 HRK
2018 FINA 805.318,00 HRK -4% 799.154,00 HRK 6.164,00 HRK 820,00 HRK 5.344,00 HRK
2017 FINA 838.523,00 HRK +0.1% 832.862,00 HRK 5.661,00 HRK 818,00 HRK 4.843,00 HRK
2016 FINA 837.937,00 HRK -25.8% 835.251,00 HRK 2.686,00 HRK 537,00 HRK 2.149,00 HRK
2015 FINA 1.129.486,00 HRK -40.2% 1.098.882,00 HRK 30.604,00 HRK 6.121,00 HRK 24.483,00 HRK
2014 FINA 1.889.392,00 HRK +82.5% 1.670.534,00 HRK 218.858,00 HRK 46.395,00 HRK 172.463,00 HRK
2013 FINA 1.035.205,00 HRK +0.9% 993.950,00 HRK 41.255,00 HRK 8.251,00 HRK 33.004,00 HRK
2012 FINA 1.026.192,00 HRK +39% 1.015.435,00 HRK 10.757,00 HRK 2.333,00 HRK 8.424,00 HRK
2011 FINA 738.429,00 HRK -5.2% 728.002,00 HRK 10.427,00 HRK — 10.427,00 HRK
2010 FINA 778.630,00 HRK +1% 755.857,00 HRK 22.773,00 HRK — 22.773,00 HRK
2008 FINA 770.755,00 HRK — 747.790,00 HRK 22.966,00 HRK 4.593,00 HRK 18.372,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 502.666,84 EUR 65.811,63 EUR 436.855,21 EUR 413.000,67 EUR — 89.666,17 EUR
2024 FINA 449.547,57 EUR 101.255,64 EUR 348.291,93 EUR 299.662,58 EUR — 149.884,99 EUR
2023 FINA 378.162,95 EUR 108.273,00 EUR 269.889,95 EUR 283.025,62 EUR — 95.137,33 EUR
2022 FINA 1.288.745,00 HRK 636.040,00 HRK 652.705,00 HRK 965.497,00 HRK — 323.247,00 HRK
2021 FINA 981.185,00 HRK 542.177,00 HRK 439.008,00 HRK 674.382,00 HRK — 306.802,00 HRK
2020 FINA 908.842,00 HRK 316.641,00 HRK 592.201,00 HRK 541.323,00 HRK 447.003,00 HRK —
2019 FINA 939.837,00 HRK 382.689,00 HRK 557.148,00 HRK 467.002,00 HRK 374.273,00 HRK —
2018 FINA 792.693,00 HRK 230.195,00 HRK 562.498,00 HRK 394.273,00 HRK 368.929,00 HRK —
2017 FINA 825.225,00 HRK 274.519,00 HRK 550.706,00 HRK 388.929,00 HRK 364.086,00 HRK —
2016 FINA 689.495,00 HRK 258.553,00 HRK 430.942,00 HRK 384.086,00 HRK 361.938,00 HRK —
2015 FINA 789.029,00 HRK 504.918,00 HRK — 381.937,00 HRK — —
2014 FINA 859.094,00 HRK 410.542,00 HRK — 357.454,00 HRK — —
2013 FINA 768.364,00 HRK 633.447,00 HRK — 184.992,00 HRK — —
2012 FINA 633.230,00 HRK 596.569,00 HRK — 149.655,00 HRK — —
2011 FINA 599.730,00 HRK 514.192,00 HRK — 141.232,00 HRK — —
2010 FINA 384.173,00 HRK 240.321,00 HRK — 130.803,00 HRK — —
2008 FINA 373.292,00 HRK 134.223,00 HRK 239.069,00 HRK 95.411,00 HRK 119.079,00 HRK 158.802,00 HRK

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+21.2%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

4.87

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

17.8%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+49.7%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • IVICA POKRIVAČ Ostalo 100%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • IVICA POKRIVAČ Direktor 100%

Stvarni vlasnici (1)

  • IVICA POKRIVAČ 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Srednja 74 / 100

Dio podataka još nedostaje ili je zastario.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

100
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

85 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

98 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

17.8%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
30. percentil
Bolje od 30% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
79.2
20.8 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (17 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 4.87. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Niska zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi samo 17.8%. Tvrtka ima konzervativnu financijsku strukturu.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 21.2%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Snažna kapitalna struktura

Udio vlastitog kapitala iznosi 82.2%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.

Slične tvrtke — Usluge posredovanja u pružanju specijaliziranih građevinskih usluga

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka POKRIVAČ - GRADITELJSTVO d.o.o. pripada djelatnosti Usluge posredovanja u pružanju specijaliziranih građevinskih usluga (NACE 43.60). To je pretežita djelatnost za 1.249 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Usluge posredovanja u pružanju specijaliziranih građevinskih usluga

Česta pitanja o tvrtki POKRIVAČ - GRADITELJSTVO d.o.o.

Što je POKRIVAČ - GRADITELJSTVO d.o.o.?
POKRIVAČ - GRADITELJSTVO d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Krištanovec 1, Krištanovec. OIB tvrtke je 10614326130. Osnovana je 25.02.2002. godine.
Gdje se nalazi POKRIVAČ - GRADITELJSTVO d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Krištanovec 1, 40000 Krištanovec. Adresa pripada općini/gradu Čakovec. Tvrtka posluje u Međimurska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 500 tis. - 1 mil. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 direktor, 1 ostali. Direktor tvrtke je IVICA POKRIVAČ. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 24 godina, od 25.02.2002. godine. Temeljni kapital iznosi 20.000,00 HRK. Dostupno je 17 godišnjih financijskih izvještaja (2008–2025) za detaljnu analizu poslovanja.