Poliklinika ŠITUM i ANĐELINOVIĆ d.o.o., Split
Poliklinika za dermatologiju i venerologiju ŠITUM i ANĐELINOVIĆ d.o.o.
Poliklinika ŠITUM i ANĐELINOVIĆ d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Ljubićeva 37, Split osnovana 21.12.2012. godine. Glavna djelatnost tvrtke je specijalistička medicinska djelatnost.
U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 19.549 EUR, što je 3,5 puta više nego u 2024. Prihodi rastu četvrtu godinu zaredom. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 16.197 EUR (neto marža 82,9 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 21.554 EUR.
Registarski podaci
| Pravni oblik | Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) |
| Datum osnivanja | 21.12.2012 |
| EUID | HRSR.060288421 |
| Adresa sjedišta | Ljubićeva 37 |
| Poštanski broj i mjesto | 21000 Split |
| Županija | Splitsko-dalmatinska županija |
| Status u registru | Redovan |
| Nadležni sud | Trgovački sud u Osijeku |
| Zadnja promjena u registru | 30.04.2024 |
| Podaci ažurirani | 13.09.2026 |
| Službeni izvor | Provjeri u Sudskom registru |
Djelatnosti (2)
NACE klasifikacija:
Područje Q: DJELATNOSTI ZDRAVSTVENE ZAŠTITE I SOCIJALNE SKRBI
Odjeljak 86: Djelatnosti zdravstvene zaštite
Razred 86.22: Djelatnosti specijalističke medicinske prakse
- • specijalističko konzilijarna zdravstvena zaštita, dijagnostika i medicinska rehabilitacija, osim bolničkog liječenja, iz područja dermatologije i venerologije
Financije — zadnja godina 2025
Ukupni prihodi
10-50 tis. EUR
Ukupna aktiva
10-50 tis. EUR
Rezultat poslovanja
Dobit
Račun dobiti i gubitka po godinama
| Godina | Ukupni prihodi | YoY | Ukupni rashodi | Dobit/gub. prije por. | Porez | Dobit/gub. razdoblja |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 19.549,36 EUR | +254.1% | 1.552,26 EUR | 17.997,10 EUR | 1.799,71 EUR | 16.197,39 EUR |
| 2024 FINA | 5.521,01 EUR | +97.2% | 395,99 EUR | 5.125,02 EUR | 512,50 EUR | 4.612,52 EUR |
| 2023 FINA | 2.799,05 EUR | +156.5% | 123,55 EUR | 2.675,50 EUR | 267,55 EUR | 2.407,95 EUR |
| 2022 FINA | 8.222,00 HRK | +4011.7% | 289,00 HRK | 7.933,00 HRK | 793,00 HRK | 7.140,00 HRK |
| 2021 FINA | 200,00 HRK | -60% | 200,00 HRK | — | — | — |
| 2020 FINA | 500,00 HRK | +42.9% | 500,00 HRK | — | — | — |
| 2019 FINA | 350,00 HRK | +75% | 350,00 HRK | — | — | — |
| 2018 FINA | 200,00 HRK | +4907.5% | 200,00 HRK | — | — | — |
| 2017 FINA | 4,00 HRK | -87.9% | 4,00 HRK | — | — | — |
| 2016 FINA | 33,00 HRK | +3269.2% | 33,00 HRK | — | — | — |
| 2015 FINA | 1,00 HRK | -100% | 1,00 HRK | — | — | — |
| 2014 FINA | 30.481,00 HRK | +3111838.5% | 12.538,00 HRK | 17.943,00 HRK | 3.589,00 HRK | 14.354,00 HRK |
| 2013 FINA | 1,00 HRK | — | 1,00 HRK | — | — | — |
Bilanca po godinama
| Godina | Ukupna aktiva | Dugotrajna imovina | Kratkotrajna imovina | Kapital i rezerve | Dug. obveze | Kratk. obveze |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 21.553,51 EUR | 909,70 EUR | 20.643,81 EUR | 18.851,85 EUR | — | 2.701,66 EUR |
| 2024 FINA | 9.065,91 EUR | 909,70 EUR | 8.156,21 EUR | 8.680,57 EUR | — | 385,34 EUR |
| 2023 FINA | 5.335,25 EUR | 909,70 EUR | 4.425,55 EUR | 5.062,41 EUR | — | 272,84 EUR |
| 2022 FINA | 28.285,00 HRK | 6.854,00 HRK | 21.431,00 HRK | 27.492,00 HRK | — | 793,00 HRK |
| 2021 FINA | 20.352,00 HRK | 6.854,00 HRK | 13.498,00 HRK | 20.352,00 HRK | — | — |
| 2020 FINA | 20.352,00 HRK | 6.854,00 HRK | 13.498,00 HRK | 20.352,00 HRK | 352,00 HRK | — |
| 2019 FINA | 20.352,00 HRK | 6.854,00 HRK | 13.498,00 HRK | 20.352,00 HRK | 352,00 HRK | — |
| 2018 FINA | 20.000,00 HRK | 6.854,00 HRK | 13.146,00 HRK | 20.000,00 HRK | — | — |
| 2017 FINA | 20.000,00 HRK | 6.854,00 HRK | 13.146,00 HRK | 20.000,00 HRK | — | — |
| 2016 FINA | 20.000,00 HRK | 11.249,00 HRK | 8.751,00 HRK | 20.000,00 HRK | — | — |
| 2015 FINA | 23.589,00 HRK | 6.854,00 HRK | — | 20.000,00 HRK | — | — |
| 2014 FINA | 37.943,00 HRK | 6.854,00 HRK | — | 34.354,00 HRK | — | — |
| 2013 FINA | 20.325,00 HRK | 13.708,00 HRK | — | 20.000,00 HRK | — | — |
Pokazatelji (2025)
Neto marža
+82.9%
Neto P/L / Ukupni prihodi
Tekuća likvidnost
7.64
Kratk. imovina / Kratk. obveze
Zaduženost
12.5%
Ukupne obveze / Aktiva
Rast prihoda YoY
+254.1%
Promjena u odnosu na prethodnu godinu
Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).
Pristupite detaljnim podacima
Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.
Osobe i vlasništvo
Osnivači (1)
- DENY ANĐELINOVIĆ Član društva 100%
Uprava (1)
- DENY ANĐELINOVIĆ Član uprave 100%
Osobe ovlaštene za zastupanje (1)
- DENY ANĐELINOVIĆ Član uprave 100%
Stvarni vlasnici (1)
- DENY ANĐELINOVIĆ 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).
Bonitetna ocjena
Razina rizika
Nizak
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Detaljnost profila
ⓘProfil sadrži većinu očekivanih podataka.
Bonitet
Bonitetna ocjena
Ažurirano: 14.10.2026.
Indeks plaćanja
Brzina plaćanja obveza
Financijska stabilnost
Pokazatelj stabilnosti
Omjer zaduženosti
Udio duga u kapitalu
Usporedba s industrijom
Preporuke i analiza
Redovito financijsko izvještavanje
Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (13 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.
Izvrsna likvidnost
Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 7.64. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.
Solidna gotovinska pozicija
Udio gotovine u aktivi iznosi 51.5%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.
Niska zaduženost
Omjer zaduženosti iznosi samo 12.5%. Tvrtka ima konzervativnu financijsku strukturu.
Dobra profitabilnost
Neto profitna marža iznosi 82.9%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.
Snažna kapitalna struktura
Udio vlastitog kapitala iznosi 87.5%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Povezane tvrtke
Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.
Povezane preko osoba (2)
Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.
-
DENY ANĐELINOVIĆ
-
DENY ANĐELINOVIĆ
Tvrtke na istoj adresi (2)
Ostale tvrtke registrirane na adresi Ljubićeva 37, Split.
-
Split
-
Split
Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.
Slične tvrtke — Djelatnosti specijalističke medicinske prakse
Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka Poliklinika ŠITUM i ANĐELINOVIĆ d.o.o. pripada djelatnosti Djelatnosti specijalističke medicinske prakse (NACE 86.22). To je pretežita djelatnost za 1.103 tvrtke u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.
- • POLIKLINIKA FALCON PEREGRIN IZOKINETIKA d.o.o. Split
- • POLIKLINIKA ACU MED PLUS d.o.o. Split
- • POLIKLINIKA MEDIDERM d.o.o. Split
- • Kardio Centar Split d.o.o. Split
- • POLIKLINIKA STIPIĆ d.o.o. Split
- • MEDI HELP d.o.o. Split
- • EPIONA d.o.o. Split
- • Ustanova za zdravstvenu skrb JADRAN Split