POWERFLOW d.o.o., Zagreb

POWERFLOW društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, usluge i trgovinu

IV. Požarinje 13, Zagreb

POWERFLOW d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi IV. Požarinje 13, Zagreb osnovana 19.03.2024. godine. Glavna djelatnost tvrtke je radovi na krovištu.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 46.844 EUR, što je 69,7 % više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 40.469 EUR (neto marža 86,4 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 64.742 EUR.

OIB: 47429096863
MBS: 081571911
Kapital: 2.500,00 EUR

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 19.03.2024
EUID HRSR.081571911
Adresa sjedišta IV. Požarinje 13
Poštanski broj i mjesto 10000 Zagreb
Županija Grad Zagreb
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Zagrebu
Zadnja promjena u registru 13.02.2025
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (16)

Glavna: radovi na krovištu (NKD 43.41)

NACE klasifikacija:

Područje F: GRAĐEVINARSTVO

Odjeljak 43: Specijalizirane građevinske djelatnosti

Razred 43.41: Radovi na krovištu

  • • savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
  • • projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
  • • energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
  • • djelatnost projektiranja i/ili stručnog nadzora građenja
  • • djelatnost upravljanja projektom gradnje
  • • djelatnost tehničkog ispitivanja i analize
  • • proizvodnja električne energije
  • • trgovina električnom energijom

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

10-50 tis. EUR

Ukupna aktiva

50-100 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 46.843,92 EUR +69.7% 1.869,69 EUR 44.974,23 EUR 4.505,26 EUR 40.468,97 EUR
2024 FINA 27.600,03 EUR — 2.455,01 EUR 25.145,02 EUR 2.514,50 EUR 22.630,52 EUR

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 64.741,88 EUR — 64.741,88 EUR 51.644,49 EUR — 13.097,39 EUR
2024 FINA 27.919,52 EUR — 27.919,52 EUR 25.130,52 EUR — 2.789,00 EUR

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+86.4%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

4.94

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

20.2%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+69.7%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • Dragutin Mihalic Ostalo 100%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • Dragutin Mihalic Direktor 100%

Stvarni vlasnici (1)

  • DRAGUTIN MIHALIC 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 93 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

95.5
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

85 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

90 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

20.2%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
79. percentil
Bolje od 79% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
64.8
30.7 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 4.94. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Niska zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi samo 20.2%. Tvrtka ima konzervativnu financijsku strukturu.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 86.4%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Snažna kapitalna struktura

Udio vlastitog kapitala iznosi 79.8%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.

Izvrsna operativna efikasnost

Operativna marža iznosi 96.0%. Tvrtka ima izuzetno učinkovitu osnovnu djelatnost.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Povezane preko osoba (4)

Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.

Tvrtke na istoj adresi (2)

Ostale tvrtke registrirane na adresi IV. Požarinje 13, Zagreb.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Radovi na krovištu

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka POWERFLOW d.o.o. pripada djelatnosti Radovi na krovištu (NACE 43.41). To je pretežita djelatnost za 422 tvrtke u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Radovi na krovištu

Česta pitanja o tvrtki POWERFLOW d.o.o.

Što je POWERFLOW d.o.o.?
POWERFLOW d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi IV. Požarinje 13, Zagreb. OIB tvrtke je 47429096863. Osnovana je 19.03.2024. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je radovi na krovištu . Ukupno ima 16 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi POWERFLOW d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi IV. Požarinje 13, 10000 Zagreb. Tvrtka posluje u Grad Zagreb.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 10-50 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 direktor, 1 ostali. Direktor tvrtke je Dragutin Mihalic. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 2 godine, od 19.03.2024. godine. Temeljni kapital iznosi 2.500,00 EUR. Dostupno je 2 godišnjih financijskih izvještaja (2024–2025) za detaljnu analizu poslovanja.