QURE SKINCARE d.o.o., Zagreb

za trgovinu i usluge

Slavonska avenija 1/B, Zagreb

QURE SKINCARE d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Slavonska avenija 1/B, Zagreb osnovana 19.07.2024. godine. Glavna djelatnost tvrtke je ostala nespecijalizirana trgovina na malo.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 968.367 EUR, što je 8,2 puta više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 551.467 EUR, nakon gubitka u 2024. Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 670.332 EUR.

OIB: 17147220887
MBS: 060485365
Kapital: 2.500,00 EUR

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 19.07.2024
EUID HRSR.060485365
Adresa sjedišta Slavonska avenija 1/B
Poštanski broj i mjesto 10000 Zagreb
Županija Grad Zagreb
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Zagrebu
Zadnja promjena u registru 03.02.2025
Podaci ažurirani 03.10.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (44)

Glavna: ostala nespecijalizirana trgovina na malo (NKD 47.12.0)

NACE klasifikacija:

Područje G: TRGOVINA NA VELIKO I NA MALO

Odjeljak 47: Trgovina na malo

Razred 47.12: Ostala nespecijalizirana trgovina na malo

  • • kupnja i prodaja robe
  • • pružanje usluga u trgovini
  • • obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  • • zastupanje inozemnih tvrtki
  • • usluge informacijskog društva
  • • promidžba (reklama i propaganda)
  • • istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
  • • savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

500 tis. - 1 mil. EUR

Ukupna aktiva

500 tis. - 1 mil. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 968.366,93 EUR +716.1% 355.113,62 EUR 613.253,31 EUR 61.785,99 EUR 551.467,32 EUR
2024 FINA 118.664,31 EUR — 121.798,39 EUR -3.134,08 EUR — -3.134,08 EUR

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 670.331,92 EUR 2.253,56 EUR 668.078,36 EUR 550.833,24 EUR 30.000,00 EUR 89.498,68 EUR
2024 FINA 53.720,94 EUR — 53.720,94 EUR -634,08 EUR 30.000,00 EUR 24.355,02 EUR

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+56.9%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

7.46

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

17.8%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+716.1%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • Kristina Nicole Orlić Ostalo

Uprava (1)

  • Kristina Nicole Orlić Član uprave

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • Kristina Nicole Orlić Član uprave

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 85 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

100
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

100 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

90 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

17.8%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
71. percentil
Bolje od 71% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
79.2
20.8 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 7.46. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Solidna gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 28.7%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.

Niska zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi samo 17.8%. Tvrtka ima konzervativnu financijsku strukturu.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 56.9%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Snažna kapitalna struktura

Udio vlastitog kapitala iznosi 82.2%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.

Izvrsna operativna efikasnost

Operativna marža iznosi 63.4%. Tvrtka ima izuzetno učinkovitu osnovnu djelatnost.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Povezane preko osoba (1)

Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.

Tvrtke na istoj adresi (153)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Slavonska avenija 1, Zagreb.

Prikazano 8 od 153.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Ostala nespecijalizirana trgovina na malo

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka QURE SKINCARE d.o.o. pripada djelatnosti Ostala nespecijalizirana trgovina na malo (NACE 47.12). To je pretežita djelatnost za 481 tvrtku u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Ostala nespecijalizirana trgovina na malo

Česta pitanja o tvrtki QURE SKINCARE d.o.o.

Što je QURE SKINCARE d.o.o.?
QURE SKINCARE d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Slavonska avenija 1/B, Zagreb. OIB tvrtke je 17147220887. Osnovana je 19.07.2024. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je ostala nespecijalizirana trgovina na malo . Ukupno ima 44 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi QURE SKINCARE d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Slavonska avenija 1/B, 10000 Zagreb. Tvrtka posluje u Grad Zagreb.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 500 tis. - 1 mil. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 član uprave, 1 ostali. Član uprave tvrtke je Kristina Nicole Orlić. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 2 godine, od 19.07.2024. godine. Temeljni kapital iznosi 2.500,00 EUR. Dostupno je 2 godišnjih financijskih izvještaja (2024–2025) za detaljnu analizu poslovanja.