rinzol d.o.o., Zagreb
za promidžbu
rinzol d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Malešnica 27, Zagreb osnovana 23.11.2017. godine. Glavna djelatnost tvrtke je djelatnosti agencija za promidžbu.
U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 843.586 EUR, što je 24,1 % više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 76.634 EUR (neto marža 9,1 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 788.993 EUR.
Registarski podaci
| Pravni oblik | Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) |
| Datum osnivanja | 23.11.2017 |
| EUID | HRSR.081131977 |
| Adresa sjedišta | Malešnica 27 |
| Poštanski broj i mjesto | 10000 Zagreb |
| Županija | Grad Zagreb |
| Status u registru | Redovan |
| Nadležni sud | Trgovački sud u Zagrebu |
| Zadnja promjena u registru | 02.05.2024 |
| Podaci ažurirani | 13.09.2026 |
| Službeni izvor | Provjeri u Sudskom registru |
Djelatnosti (99)
NACE klasifikacija:
Područje M: STRUČNE, ZNANSTVENE I TEHNIČKE DJELATNOSTI
Odjeljak 73: Djelatnosti promidžbe, istraživanje tržišta i odnosi s javnošću
Razred 73.11: Djelatnosti agencija za promidžbu
- • promidžba (reklama i propaganda)
- • istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
- • administrativne djelatnosti
- • računovodstveni poslovi
- • kupnja i prodaja robe
- • pružanje usluga u trgovini
- • obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- • zastupanje inozemnih tvrtki
Financije — zadnja godina 2025
Ukupni prihodi
500 tis. - 1 mil. EUR
Ukupna aktiva
500 tis. - 1 mil. EUR
Rezultat poslovanja
Dobit
Račun dobiti i gubitka po godinama
| Godina | Ukupni prihodi | YoY | Ukupni rashodi | Dobit/gub. prije por. | Porez | Dobit/gub. razdoblja |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 843.585,63 EUR | +24.1% | 758.441,81 EUR | 85.143,82 EUR | 8.509,60 EUR | 76.634,22 EUR |
| 2024 FINA | 679.593,25 EUR | -8.1% | 647.644,42 EUR | 31.948,83 EUR | 3.773,05 EUR | 28.175,78 EUR |
| 2023 FINA | 739.802,54 EUR | -17.6% | 665.558,71 EUR | 74.243,83 EUR | 8.691,21 EUR | 65.552,62 EUR |
| 2022 FINA | 6.768.376,00 HRK | +41.6% | 5.983.857,00 HRK | 784.519,00 HRK | 91.200,00 HRK | 693.319,00 HRK |
| 2021 FINA | 4.778.341,00 HRK | +154.1% | 4.133.672,00 HRK | 644.669,00 HRK | 80.784,00 HRK | 563.885,00 HRK |
| 2020 FINA | 1.880.409,00 HRK | 0% | 1.826.916,00 HRK | 53.493,00 HRK | 6.419,00 HRK | 47.074,00 HRK |
| 2019 FINA | 1.880.409,00 HRK | +129.9% | 1.826.916,00 HRK | 53.493,00 HRK | 6.419,00 HRK | 47.074,00 HRK |
| 2018 FINA | 817.939,00 HRK | — | 725.391,00 HRK | 92.548,00 HRK | 12.142,00 HRK | 80.406,00 HRK |
Bilanca po godinama
| Godina | Ukupna aktiva | Dugotrajna imovina | Kratkotrajna imovina | Kapital i rezerve | Dug. obveze | Kratk. obveze |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 788.992,87 EUR | 151.184,51 EUR | 637.808,36 EUR | 387.475,65 EUR | — | 401.517,22 EUR |
| 2024 FINA | 640.981,68 EUR | 151.184,51 EUR | 489.797,17 EUR | 310.841,43 EUR | — | 330.140,25 EUR |
| 2023 FINA | 586.180,72 EUR | 145.959,87 EUR | 440.220,85 EUR | 282.665,65 EUR | — | 303.515,07 EUR |
| 2022 FINA | 4.075.725,00 HRK | 787.523,00 HRK | 3.288.202,00 HRK | 1.635.837,00 HRK | — | 2.439.888,00 HRK |
| 2021 FINA | 2.942.299,00 HRK | 524.332,00 HRK | 2.417.967,00 HRK | 942.518,00 HRK | — | 1.999.781,00 HRK |
| 2020 FINA | 520.843,00 HRK | 82.265,00 HRK | 438.578,00 HRK | 147.480,00 HRK | 80.406,00 HRK | — |
| 2019 FINA | 520.843,00 HRK | 82.265,00 HRK | 438.578,00 HRK | 147.480,00 HRK | 80.406,00 HRK | — |
| 2018 FINA | 358.068,00 HRK | 31.694,00 HRK | 326.374,00 HRK | 100.406,00 HRK | — | — |
Pokazatelji (2025)
Neto marža
+9.1%
Neto P/L / Ukupni prihodi
Tekuća likvidnost
1.59
Kratk. imovina / Kratk. obveze
Zaduženost
50.9%
Ukupne obveze / Aktiva
Rast prihoda YoY
+24.1%
Promjena u odnosu na prethodnu godinu
Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).
Pristupite detaljnim podacima
Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.
Osobe i vlasništvo
Osnivači (1)
- SANDI HADŽIĆ Jedini član 100%
Osobe ovlaštene za zastupanje (1)
- SANDI HADŽIĆ Direktor 100%
Stvarni vlasnici (1)
- SANDI HADŽIĆ 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).
Bonitetna ocjena
Razina rizika
Nizak
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Detaljnost profila
ⓘProfil sadrži većinu očekivanih podataka.
Bonitet
Bonitetna ocjena
Ažurirano: 14.10.2026.
Indeks plaćanja
Brzina plaćanja obveza
Financijska stabilnost
Pokazatelj stabilnosti
Omjer zaduženosti
Udio duga u kapitalu
Usporedba s industrijom
Preporuke i analiza
Visoka ovisnost o kratkoročnom dugu
100.0% ukupnog duga je kratkoročno (401517 € od 401517 €). Ovo povećava refinancijski rizik.
Razmotrite pretvaranje dijela kratkoročnog duga u dugoročne kredite za veću stabilnost.
Redovito financijsko izvještavanje
Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (8 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Povezane tvrtke
Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.
Povezane preko osoba (5)
Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.
-
SANDI HADŽIĆ — član društva
-
SANDI HADŽIĆ — član društva
-
SANDI HADŽIĆ — član društva
-
SANDI HADŽIĆ — član društva
-
SANDI HADŽIĆ — član društva
Tvrtke na istoj adresi (23)
Ostale tvrtke registrirane na adresi Malešnica 27, Zagreb.
-
Zagreb
-
Zagreb
-
Zagreb
-
Zagreb
-
Zagreb
-
Zagreb
-
Zagreb
-
Zagreb
Prikazano 8 od 23.
Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.
Slične tvrtke — Djelatnosti agencija za promidžbu
Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka rinzol d.o.o. pripada djelatnosti Djelatnosti agencija za promidžbu (NACE 73.11). To je pretežita djelatnost za 1.038 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.
- • VOX KOMUNIKACIJE d.o.o. Zagreb
- • Solutions Smart IST d.o.o. Zagreb
- • TOSCANA SYSTEMS d.o.o. Zagreb
- • POPULUS-DUO d.o.o. Zagreb
- • OMNIMEDIA d.o.o. Zagreb
- • LASO SPORT d.o.o. Zagreb
- • PRO-AND, d.o.o. Zagreb
- • FINI OGLASI d.o.o. Zagreb