RO-LI STIL d.o.o., Vrbovec
RO-LI STIL, društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i usluge
RO-LI STIL d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Savska cesta 37/ a, Vrbovec osnovana 20.01.2010. godine.
U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 960 EUR, što je 4 puta više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 720 EUR (neto marža 75 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 7.989 EUR.
Registarski podaci
| Pravni oblik | Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) |
| Datum osnivanja | 20.01.2010 |
| EUID | HRSR.080719268 |
| Adresa sjedišta | Savska cesta 37/ a |
| Poštanski broj i mjesto | 10340 Vrbovec |
| Županija | Zagrebačka županija |
| Status u registru | Redovan |
| Nadležni sud | Trgovački sud u Zagrebu |
| Zadnja promjena u registru | 27.04.2024 |
| Podaci ažurirani | 13.09.2026 |
| Službeni izvor | Provjeri u Sudskom registru |
Djelatnosti (9)
- • proizvodnja namještaja
- • proizvodnja drvne galanterije
- • montaža, popravak i održavanje namještaja
- • kupnja i prodaja robe
- • obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- • zastupanje stranih tvrtki
- • javni cestovni prijevoz putnika i tereta u domaćem i međunarodnom prometu
- • prijevoz za vlastite potrebe
Financije — zadnja godina 2025
Ukupni prihodi
do 10 tis. EUR
Ukupna aktiva
do 10 tis. EUR
Rezultat poslovanja
Dobit
Račun dobiti i gubitka po godinama
| Godina | Ukupni prihodi | YoY | Ukupni rashodi | Dobit/gub. prije por. | Porez | Dobit/gub. razdoblja |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 960,00 EUR | +300% | 160,04 EUR | 799,96 EUR | 80,00 EUR | 719,96 EUR |
| 2024 FINA | 240,00 EUR | -95% | 132,37 EUR | 107,63 EUR | 10,76 EUR | 96,87 EUR |
| 2023 FINA | 4.820,75 EUR | -15% | 4.640,57 EUR | 180,18 EUR | 18,02 EUR | 162,16 EUR |
| 2022 FINA | 42.737,00 HRK | +80.8% | 41.406,00 HRK | 1.331,00 HRK | 133,00 HRK | 1.198,00 HRK |
| 2021 FINA | 23.642,00 HRK | -44.1% | 22.055,00 HRK | 1.587,00 HRK | 159,00 HRK | 1.428,00 HRK |
| 2020 FINA | 42.265,00 HRK | +130.7% | 37.272,00 HRK | 4.993,00 HRK | 599,00 HRK | 4.394,00 HRK |
| 2019 FINA | 18.323,00 HRK | +663.5% | 14.518,00 HRK | 3.805,00 HRK | 457,00 HRK | 3.348,00 HRK |
| 2018 FINA | 2.400,00 HRK | -43.4% | 1.997,00 HRK | 403,00 HRK | 48,00 HRK | 355,00 HRK |
| 2017 FINA | 4.240,00 HRK | +10.4% | 4.047,00 HRK | 193,00 HRK | 23,00 HRK | 170,00 HRK |
| 2016 FINA | 3.841,00 HRK | +17.1% | 3.418,00 HRK | 423,00 HRK | 85,00 HRK | 338,00 HRK |
| 2015 FINA | 3.281,00 HRK | -19.6% | 3.088,00 HRK | 193,00 HRK | 39,00 HRK | 154,00 HRK |
| 2014 FINA | 4.081,00 HRK | +7.3% | 2.890,00 HRK | 1.191,00 HRK | 238,00 HRK | 953,00 HRK |
| 2013 FINA | 3.802,00 HRK | -8.7% | 3.662,00 HRK | 140,00 HRK | 28,00 HRK | 112,00 HRK |
| 2012 FINA | 4.163,00 HRK | -18.4% | 3.947,00 HRK | 216,00 HRK | 43,00 HRK | 173,00 HRK |
| 2011 FINA | 5.103,00 HRK | -68.6% | 3.059,00 HRK | 2.044,00 HRK | 461,00 HRK | 1.583,00 HRK |
| 2010 FINA | 16.249,00 HRK | — | 13.066,00 HRK | 3.183,00 HRK | 694,00 HRK | 2.489,00 HRK |
Bilanca po godinama
| Godina | Ukupna aktiva | Dugotrajna imovina | Kratkotrajna imovina | Kapital i rezerve | Dug. obveze | Kratk. obveze |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 7.988,89 EUR | 5.696,40 EUR | 2.292,49 EUR | 5.849,39 EUR | — | 2.139,50 EUR |
| 2024 FINA | 7.175,73 EUR | 5.696,40 EUR | 1.479,33 EUR | 5.129,43 EUR | — | 2.046,30 EUR |
| 2023 FINA | 7.099,27 EUR | 5.383,42 EUR | 1.715,85 EUR | 5.032,56 EUR | — | 2.066,72 EUR |
| 2022 FINA | 65.638,00 HRK | 35.861,00 HRK | 29.777,00 HRK | 36.696,00 HRK | — | 28.942,00 HRK |
| 2021 FINA | 57.732,00 HRK | 35.861,00 HRK | 21.871,00 HRK | 35.497,00 HRK | — | 22.235,00 HRK |
| 2020 FINA | 42.086,00 HRK | 28.594,00 HRK | 13.492,00 HRK | 34.069,00 HRK | 9.675,00 HRK | — |
| 2019 FINA | 43.494,00 HRK | 25.324,00 HRK | 18.170,00 HRK | 29.675,00 HRK | 6.327,00 HRK | — |
| 2018 FINA | 35.405,00 HRK | 18.787,00 HRK | 16.618,00 HRK | 26.327,00 HRK | 5.972,00 HRK | — |
| 2017 FINA | 34.447,00 HRK | 18.787,00 HRK | 15.660,00 HRK | 25.972,00 HRK | 5.802,00 HRK | — |
| 2016 FINA | 32.689,00 HRK | 16.958,00 HRK | 15.731,00 HRK | 25.802,00 HRK | 5.464,00 HRK | — |
| 2015 FINA | 31.305,00 HRK | 15.623,00 HRK | — | 25.464,00 HRK | — | — |
| 2014 FINA | 31.480,00 HRK | 12.360,00 HRK | — | 25.309,00 HRK | — | — |
| 2013 FINA | 29.264,00 HRK | 11.768,00 HRK | — | 24.357,00 HRK | — | — |
| 2012 FINA | 28.173,00 HRK | 11.768,00 HRK | — | 24.245,00 HRK | — | — |
| 2011 FINA | 27.138,00 HRK | 10.872,00 HRK | — | 24.072,00 HRK | — | — |
| 2010 FINA | 25.685,00 HRK | 9.785,00 HRK | — | 22.489,00 HRK | — | — |
Pokazatelji (2025)
Neto marža
+75%
Neto P/L / Ukupni prihodi
Tekuća likvidnost
1.07
Kratk. imovina / Kratk. obveze
Zaduženost
26.8%
Ukupne obveze / Aktiva
Rast prihoda YoY
+300%
Promjena u odnosu na prethodnu godinu
Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).
Pristupite detaljnim podacima
Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.
Osobe i vlasništvo
Osnivači (1)
- ROMAN BABIĆ Ostalo 100%
Osobe ovlaštene za zastupanje (1)
- ROMAN BABIĆ Direktor 100%
Stvarni vlasnici (1)
- ROMAN BABIĆ 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).
Bonitetna ocjena
Razina rizika
Nizak
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Detaljnost profila
ⓘDio podataka još nedostaje ili je zastario.
Bonitet
Bonitetna ocjena
Ažurirano: 14.10.2026.
Indeks plaćanja
Brzina plaćanja obveza
Financijska stabilnost
Pokazatelj stabilnosti
Omjer zaduženosti
Udio duga u kapitalu
Usporedba s industrijom
Preporuke i analiza
Niska likvidnost
Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 1.07 (preporučeno: >1.5). Sigurnosna margina je mala.
Razmotrite povećanje kratkoročne imovine za veću financijsku sigurnost.
Niska gotovinska pozicija
Udio gotovine u aktivi iznosi 0.3% (23 € od 7989 € ukupne aktive). Preporučeni minimum je 5%.
Razmotrite povećanje likvidnih rezervi za neočekivane situacije.
Redovito financijsko izvještavanje
Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (16 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.
Niska zaduženost
Omjer zaduženosti iznosi samo 26.8%. Tvrtka ima konzervativnu financijsku strukturu.
Dobra profitabilnost
Neto profitna marža iznosi 75.0%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.
Snažna kapitalna struktura
Udio vlastitog kapitala iznosi 73.2%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Povezane tvrtke
Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.
Tvrtke na istoj adresi (1)
Ostale tvrtke registrirane na adresi Savska cesta 37, Vrbovec.
-
Vrbovec
Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.
Slične tvrtke — Linijski cestovni prijevoz putnika
Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka RO-LI STIL d.o.o. pripada djelatnosti Linijski cestovni prijevoz putnika (NACE 49.31). To je pretežita djelatnost za 9.988 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.
- • AUTO SPEED VRBOVEC d.o.o. Vrbovec
- • BURGER BAR FRANKIE j.d.o.o. Vrbovec
- • PAVLIČEK TRGO-MLIN d.o.o. Vrbovec
- • HOTEL VRBOVEC INN d.o.o. Vrbovec
- • SIMBATECH d.o.o. Vrbovec
- • TRIT DESIGN j.d.o.o. Vrbovec
- • ROSALES DESIGN j.d.o.o. Vrbovec
- • SKIN CARE DVORSKI d.o.o. Vrbovec