Rock 'n' Log Trucking j.d.o.o., Vukovar

za prijevoz i usluge

Sajmište 160, Vukovar

Rock 'n' Log Trucking j.d.o.o. je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.) sa sjedištem na adresi Sajmište 160, Vukovar osnovana 19.11.2021. godine. Glavna djelatnost tvrtke je cestovni prijevoz robe.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 356.950 EUR, što je 2,2 puta više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 102.899 EUR (neto marža 28,8 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 283.255 EUR.

OIB: 63524260058
MBS: 030253601
Kapital: 1,00 EUR

Registarski podaci

Pravni oblik Jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
Datum osnivanja 19.11.2021
EUID HRSR.030253601
Adresa sjedišta Sajmište 160
Poštanski broj i mjesto 32000 Vukovar
Županija Vukovarsko-srijemska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 14.01.2026
Podaci ažurirani 03.10.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (31)

Glavna: cestovni prijevoz robe (NKD 49.41.0)

NACE klasifikacija:

Područje H: PRIJEVOZ I SKLADIŠTENJE

Odjeljak 49: Kopneni prijevoz i cjevovodni transport

Razred 49.41: Cestovni prijevoz robe

  • • djelatnost javnog cestovnog prijevoza putnika ili tereta u unutarnjem cestovnom prometu
  • • prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu
  • • prijevoz tereta u unutarnjem i međunarodnom cestovnom prometu
  • • prijevoz za vlastite potrebe
  • • autotaksi prijevoz
  • • skladištenje robe
  • • prekrcaj robe i tereta
  • • kupnja i prodaja robe

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

100-500 tis. EUR

Ukupna aktiva

100-500 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 356.949,52 EUR +117.5% 242.617,08 EUR 114.332,44 EUR 11.433,24 EUR 102.899,20 EUR
2024 FINA 164.107,00 EUR +1671.2% 79.009,00 EUR 85.098,00 EUR 8.509,00 EUR 76.589,00 EUR
2022 FINA 69.810,00 HRK — 97.396,00 HRK -27.586,00 HRK — -27.586,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 283.254,57 EUR — 283.254,57 EUR 179.489,20 EUR — 103.765,37 EUR
2024 FINA 157.273,00 EUR 24.063,00 EUR 133.210,00 EUR 76.590,00 EUR — 80.683,00 EUR
2022 FINA 87.317,00 HRK 58.902,00 HRK 28.415,00 HRK -27.576,00 HRK — 114.893,00 HRK

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+28.8%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

2.73

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

36.6%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+117.5%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • Ivana Stanić Jedini član 100%

Osobe ovlaštene za zastupanje (2)

  • Ivana Stanić Direktor 100%
  • KARMEN ORLOVIĆ MUDRI Prokurist

Stvarni vlasnici (1)

  • IVANA STANIĆ 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Srbija

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 89 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

97.8
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

95 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

93 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

36.6%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
78. percentil
Bolje od 78% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
69.4
28.4 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Visoka ovisnost o kratkoročnom dugu

100.0% ukupnog duga je kratkoročno (103765 € od 103765 €). Ovo povećava refinancijski rizik.

Razmotrite pretvaranje dijela kratkoročnog duga u dugoročne kredite za veću stabilnost.

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima dobru povijest financijskog izvještavanja (3 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 2.73. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Solidna gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 19.3%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 28.8%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Snažna kapitalna struktura

Udio vlastitog kapitala iznosi 63.4%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Povezane preko osoba (7)

Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.

Tvrtke na istoj adresi (6)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Sajmište 160, Vukovar.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Cestovni prijevoz robe

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka Rock 'n' Log Trucking j.d.o.o. pripada djelatnosti Cestovni prijevoz robe (NACE 49.41). To je pretežita djelatnost za 2.950 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Cestovni prijevoz robe

Česta pitanja o tvrtki Rock 'n' Log Trucking j.d.o.o.

Što je Rock 'n' Log Trucking j.d.o.o.?
Rock 'n' Log Trucking j.d.o.o. je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.) sa sjedištem na adresi Sajmište 160, Vukovar. OIB tvrtke je 63524260058. Osnovana je 19.11.2021. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je cestovni prijevoz robe . Ukupno ima 31 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi Rock 'n' Log Trucking j.d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Sajmište 160, 32000 Vukovar. Tvrtka posluje u Vukovarsko-srijemska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 100-500 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 direktor, 1 jedini član, 1 prokurist. Direktor tvrtke je Ivana Stanić. Jedini član tvrtke je Ivana Stanić. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 4 godine, od 19.11.2021. godine. Temeljni kapital iznosi 1,00 EUR. Dostupno je 3 godišnjih financijskih izvještaja (2022–2025) za detaljnu analizu poslovanja.