RUMAC d. o. o., Medulin
RUMAC društvo s ograničenom odgovornošću za građevinarstvo
RUMAC d. o. o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Vrčevan 116, Medulin osnovana 21.11.2005. godine.
U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 1 EUR, približno jednako kao u 2024. Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 91 EUR.
Registarski podaci
| Pravni oblik | Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) |
| Datum osnivanja | 21.11.2005 |
| EUID | HRSR.040222911 |
| Adresa sjedišta | Vrčevan 116 |
| Poštanski broj i mjesto | 52203 Medulin |
| Županija | Istarska županija |
| Status u registru | Redovan |
| Nadležni sud | Trgovački sud u Osijeku |
| Zadnja promjena u registru | 16.04.2024 |
| Podaci ažurirani | 13.09.2026 |
| Službeni izvor | Provjeri u Sudskom registru |
Djelatnosti (3)
- • projektiranje, građenje i nadzor u građevinarstvu
- • poslovanje nekretninama
- • prijevoz putnika i tereta u unutarnjem i međunarodnom cestovnom prometu
Financije — zadnja godina 2025
Ukupni prihodi
do 10 tis. EUR
Ukupna aktiva
do 10 tis. EUR
Rezultat poslovanja
-
Račun dobiti i gubitka po godinama
| Godina | Ukupni prihodi | YoY | Ukupni rashodi | Dobit/gub. prije por. | Porez | Dobit/gub. razdoblja |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 1,00 EUR | 0% | 1,00 EUR | — | — | — |
| 2024 FINA | 1,00 EUR | 0% | 1,00 EUR | — | — | — |
| 2023 FINA | 1,00 EUR | +669.2% | 1,00 EUR | — | — | — |
| 2022 FINA | 1,00 HRK | 0% | 1,00 HRK | — | — | — |
| 2021 FINA | 1,00 HRK | -100% | 1,00 HRK | — | — | — |
| 2020 FINA | 453.102,00 HRK | +46259107.7% | 475.129,00 HRK | -22.027,00 HRK | — | -22.027,00 HRK |
| 2019 FINA | 1,00 HRK | -99.9% | 1,00 HRK | — | — | — |
| 2018 FINA | 1.054,00 HRK | +107507.7% | 969,00 HRK | 85,00 HRK | 10,00 HRK | 75,00 HRK |
| 2017 FINA | 1,00 HRK | 0% | 1,00 HRK | — | — | — |
| 2016 FINA | 1,00 HRK | 0% | 1,00 HRK | — | — | — |
| 2015 FINA | 1,00 HRK | -99.7% | 1,00 HRK | — | — | — |
| 2014 FINA | 360,00 HRK | -77.6% | 358,00 HRK | 2,00 HRK | — | 2,00 HRK |
| 2013 FINA | 1.606,00 HRK | -99.6% | 1.604,00 HRK | 2,00 HRK | — | 2,00 HRK |
| 2012 FINA | 375.009,00 HRK | +56717.6% | 372.374,00 HRK | 2.635,00 HRK | 527,00 HRK | 2.108,00 HRK |
| 2010 FINA | 660,00 HRK | -48.7% | 660,00 HRK | — | — | — |
| 2009 FINA | 1.287,00 HRK | +2081.5% | 1.260,00 HRK | 27,00 HRK | 5,00 HRK | 22,00 HRK |
| 2008 FINA | 59,00 HRK | — | — | 59,00 HRK | 12,00 HRK | 47,00 HRK |
Bilanca po godinama
| Godina | Ukupna aktiva | Dugotrajna imovina | Kratkotrajna imovina | Kapital i rezerve | Dug. obveze | Kratk. obveze |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 90,93 EUR | — | 90,93 EUR | 90,93 EUR | — | — |
| 2024 FINA | 91,00 EUR | — | 91,00 EUR | 91,00 EUR | — | — |
| 2023 FINA | 91,00 EUR | — | 91,00 EUR | 91,00 EUR | — | — |
| 2022 FINA | 685,00 HRK | — | 685,00 HRK | 685,00 HRK | — | — |
| 2021 FINA | 685,00 HRK | — | 685,00 HRK | 685,00 HRK | — | — |
| 2020 FINA | 685,00 HRK | — | 685,00 HRK | 685,00 HRK | 2.712,00 HRK | — |
| 2019 FINA | 1.760.423,00 HRK | 1.748.842,00 HRK | 11.581,00 HRK | 22.712,00 HRK | 2.712,00 HRK | — |
| 2018 FINA | 1.760.423,00 HRK | 1.748.842,00 HRK | 11.581,00 HRK | 22.712,00 HRK | 2.637,00 HRK | — |
| 2017 FINA | 1.795.368,00 HRK | 1.794.742,00 HRK | 626,00 HRK | 22.291,00 HRK | 2.291,00 HRK | — |
| 2016 FINA | 1.795.368,00 HRK | 1.794.742,00 HRK | 626,00 HRK | 22.291,00 HRK | 2.291,00 HRK | — |
| 2015 FINA | 1.795.368,00 HRK | 1.794.742,00 HRK | — | 22.291,00 HRK | — | — |
| 2014 FINA | 1.795.368,00 HRK | 1.794.742,00 HRK | — | 22.291,00 HRK | — | — |
| 2013 FINA | 1.794.979,00 HRK | 1.794.742,00 HRK | — | 22.289,00 HRK | — | — |
| 2012 FINA | 1.909.318,00 HRK | 1.794.742,00 HRK | — | 22.287,00 HRK | — | — |
| 2010 FINA | 2.142.203,00 HRK | 2.142.092,00 HRK | — | 20.179,00 HRK | — | — |
| 2009 FINA | 2.143.484,00 HRK | 2.139.177,00 HRK | 4.307,00 HRK | 20.179,00 HRK | 1.494.934,00 HRK | 628.371,00 HRK |
| 2008 FINA | 2.147.938,00 HRK | 2.139.177,00 HRK | 8.761,00 HRK | 20.110,00 HRK | 1.444.400,00 HRK | 683.428,00 HRK |
Pokazatelji (2025)
Zaduženost
0%
Ukupne obveze / Aktiva
Rast prihoda YoY
0%
Promjena u odnosu na prethodnu godinu
Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).
Pristupite detaljnim podacima
Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.
Osobe i vlasništvo
Osnivači (1)
- Walter De Poli Jedini član 100%
Uprava (1)
- Walter De Poli Član uprave 100%
Osobe ovlaštene za zastupanje (1)
- Walter De Poli Član uprave 100%
Stvarni vlasnici (1)
- WALTER DE POLI 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Švicarska
Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).
Bonitetna ocjena
Razina rizika
Nizak
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Detaljnost profila
ⓘDio podataka još nedostaje ili je zastario.
Bonitet
Bonitetna ocjena
Ažurirano: 14.10.2026.
Indeks plaćanja
Brzina plaćanja obveza
Financijska stabilnost
Pokazatelj stabilnosti
Omjer zaduženosti
Udio duga u kapitalu
Usporedba s industrijom
Preporuke i analiza
Niska gotovinska pozicija
Udio gotovine u aktivi iznosi 1.0% (1 € od 91 € ukupne aktive). Preporučeni minimum je 5%.
Razmotrite povećanje likvidnih rezervi za neočekivane situacije.
Stagnacija prihoda
Prihodi ne pokazuju trend rasta u odnosu na prethodno razdoblje.
Razvijte strategiju rasta - novi proizvodi, tržišta ili usluge.
Redovito financijsko izvještavanje
Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (17 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.
Snažna kapitalna struktura
Udio vlastitog kapitala iznosi 100.0%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Povezane tvrtke
Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.
Tvrtke na istoj adresi (1)
Ostale tvrtke registrirane na adresi Vrčevan 116, Medulin.
-
Medulin
Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.
Slične tvrtke — Organizacija izvedbe projekata za zgrade
Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka RUMAC d. o. o. pripada djelatnosti Organizacija izvedbe projekata za zgrade (NACE 68.12). To je pretežita djelatnost za 13.300 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.
- • ARMUS TURIZAM j.d.o.o. Medulin
- • F.I.N.S. GRADNJA d.o.o. Medulin
- • CHRISTIAN INVEST j.d.o.o. Medulin
- • ENGELBERG d.o.o. Medulin
- • PROMET BOROVJE, d.o.o. Medulin
- • PERBO d.o.o. Medulin
- • ŽIŽAK GRADNJA d.o.o. Medulin
- • ADIVO ALPE ADRIA d.o.o. Medulin