SALVIA officinalis j.d.o.o., Zagreb

za usluge

Ulica Antuna Stipančića 21, Zagreb

SALVIA officinalis j.d.o.o. je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.) sa sjedištem na adresi Ulica Antuna Stipančića 21, Zagreb osnovana 03.02.2014. godine.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 262.226 EUR, što je 11,9 % više nego u 2024. Prihodi rastu treću godinu zaredom. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 32.076 EUR (neto marža 12,2 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 265.713 EUR.

OIB: 17598350603
MBS: 080892990
Kapital: 100,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
Datum osnivanja 03.02.2014
EUID HRSR.080892990
Adresa sjedišta Ulica Antuna Stipančića 21
Poštanski broj i mjesto 10000 Zagreb
Županija Grad Zagreb
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Zagrebu
Zadnja promjena u registru 13.09.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (51)

  • • poljoprivredna djelatnost
  • • integrirana proizvodnja poljoprivrednih proizvoda
  • • poljoprivredno-savjetodavna djelatnost
  • • obavljanje poslova stručne kontrole u ekološkoj proizvodnji
  • • ekološka proizvodnja, prerada, uvoz i izvoz ekoloških proizvoda
  • • zdravstvena zaštita bilja
  • • proizvodnja, prerada, unošenje iz trećih zemalja ili distribucija određenog bilja, biljnih proizvoda i drugih nadziranih predmeta
  • • poslovi suzbijanja štetnih organizama ili uništavanja bilja, biljnih proizvoda i drugih nadziranih predmeta za koje su naređene mjere uništenja

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

100-500 tis. EUR

Ukupna aktiva

100-500 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 262.225,98 EUR +11.9% 226.585,45 EUR 35.640,53 EUR 3.564,05 EUR 32.076,48 EUR
2024 FINA 234.377,28 EUR +38% 200.566,59 EUR 33.810,69 EUR 3.391,44 EUR 30.419,25 EUR
2023 FINA 169.852,96 EUR +73.4% 158.447,89 EUR 11.405,07 EUR 1.140,51 EUR 10.264,56 EUR
2022 FINA 738.193,00 HRK -5% 711.513,00 HRK 26.680,00 HRK 2.668,00 HRK 24.012,00 HRK
2021 FINA 776.687,00 HRK -2.8% 726.644,00 HRK 50.043,00 HRK 5.004,00 HRK 45.039,00 HRK
2020 FINA 799.045,00 HRK -2.5% 711.481,00 HRK 87.564,00 HRK 10.508,00 HRK 77.056,00 HRK
2019 FINA 819.837,00 HRK +73.5% 752.279,00 HRK 67.558,00 HRK 8.107,00 HRK 59.451,00 HRK
2018 FINA 472.654,00 HRK +50.3% 457.295,00 HRK 15.359,00 HRK 1.747,00 HRK 13.612,00 HRK
2017 FINA 314.521,00 HRK -16.3% 301.606,00 HRK 12.915,00 HRK 1.550,00 HRK 11.365,00 HRK
2016 FINA 375.698,00 HRK +120.4% 368.476,00 HRK 7.222,00 HRK 2.652,00 HRK 4.570,00 HRK
2015 FINA 170.477,00 HRK +345.5% 153.795,00 HRK 16.682,00 HRK 3.337,00 HRK 13.345,00 HRK
2014 FINA 38.266,00 HRK — 32.944,00 HRK 5.322,00 HRK 1.427,00 HRK 3.895,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 265.712,90 EUR 20.431,29 EUR 245.281,61 EUR 106.482,62 EUR 85.200,01 EUR 74.030,27 EUR
2024 FINA 262.143,57 EUR 6.953,64 EUR 254.375,93 EUR 74.406,14 EUR 80.700,01 EUR 107.037,42 EUR
2023 FINA 177.634,80 EUR 3.800,99 EUR 173.833,81 EUR 43.986,88 EUR 55.700,01 EUR 77.947,94 EUR
2022 FINA 1.289.023,00 HRK 47.238,00 HRK 1.241.785,00 HRK 254.194,00 HRK 570.362,00 HRK 464.467,00 HRK
2021 FINA 1.058.261,00 HRK 64.472,00 HRK 993.789,00 HRK 230.182,00 HRK 487.963,00 HRK 340.116,00 HRK
2020 FINA 827.773,00 HRK 90.992,00 HRK 736.781,00 HRK 185.142,00 HRK 99.692,00 HRK —
2019 FINA 744.369,00 HRK 110.235,00 HRK 634.134,00 HRK 108.087,00 HRK 36.401,00 HRK —
2018 FINA 520.185,00 HRK 72.597,00 HRK 447.588,00 HRK 46.888,00 HRK 24.882,00 HRK —
2017 FINA 365.913,00 HRK 79.050,00 HRK 286.863,00 HRK 33.276,00 HRK 16.358,00 HRK —
2016 FINA 211.920,00 HRK 23.140,00 HRK 188.780,00 HRK 21.910,00 HRK 12.930,00 HRK —
2015 FINA 974,00 HRK 23.140,00 HRK — 17.340,00 HRK — —
2014 FINA 125.679,00 HRK — — 3.995,00 HRK — —

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+12.2%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

3.31

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

59.9%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+11.9%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (2)

  • TANJA KRALJIĆ STRGAČIĆ Član društva 51%
  • VJEKOSLAV LONČAREVIĆ Član društva 49%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • VJEKOSLAV LONČAREVIĆ Direktor 49%

Stvarni vlasnici (2)

  • VJEKOSLAV LONČAREVIĆ 49% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
  • TANJA KRALJIĆ STRGAČIĆ 51% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 80 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

100
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

95 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

89 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

59.9%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
47. percentil
Bolje od 47% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
77.4
22.6 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (12 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 3.31. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Solidna gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 19.1%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 12.2%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Povezane preko osoba (1)

Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.

Tvrtke na istoj adresi (2)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Ulica Antuna Stipančića 21, Zagreb.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Posredovanje u trgovini na veliko poljoprivrednim sirovinama, živim životinjama, tekstilnim sirovinama i poluproizvodima

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka SALVIA officinalis j.d.o.o. pripada djelatnosti Posredovanje u trgovini na veliko poljoprivrednim sirovinama, živim životinjama, tekstilnim sirovinama i poluproizvodima (NACE 46.11). To je pretežita djelatnost za 300 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Posredovanje u trgovini na veliko poljoprivrednim sirovinama, živim životinjama, tekstilnim sirovinama i poluproizvodima

Česta pitanja o tvrtki SALVIA officinalis j.d.o.o.

Što je SALVIA officinalis j.d.o.o.?
SALVIA officinalis j.d.o.o. je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.) sa sjedištem na adresi Ulica Antuna Stipančića 21, Zagreb. OIB tvrtke je 17598350603. Osnovana je 03.02.2014. godine.
Gdje se nalazi SALVIA officinalis j.d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Ulica Antuna Stipančića 21, 10000 Zagreb. Tvrtka posluje u Grad Zagreb.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 100-500 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 2 člana društva, 1 direktor. Direktor tvrtke je VJEKOSLAV LONČAREVIĆ. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 12 godina, od 03.02.2014. godine. Temeljni kapital iznosi 100,00 HRK. Dostupno je 12 godišnjih financijskih izvještaja (2014–2025) za detaljnu analizu poslovanja.