ŠIBENIK MONTAGE d.o.o., Šibenik

za proizvodnju i usluge

Put Gimnazije 13, Šibenik

ŠIBENIK MONTAGE d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Put Gimnazije 13, Šibenik osnovana 30.08.2024. godine. Glavna djelatnost tvrtke je oporaba materijala.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 274.320 EUR, što je 2,2 puta više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 64.574 EUR (neto marža 23,5 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 78.822 EUR.

OIB: 18836647780
MBS: 110143221
Kapital: 2.500,00 EUR

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 30.08.2024
EUID HRSR.110143221
Adresa sjedišta Put Gimnazije 13
Poštanski broj i mjesto 22000 Šibenik
Županija Šibensko-kninska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 30.08.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (49)

Glavna: oporaba materijala (NKD 38.21)

NACE klasifikacija:

Područje E: OPSKRBA VODOM; UKLANJANJE OTPADNIH VODA, GOSPODARENJE OTPADOM TE DJELATNOSTI SANACIJE OKOLIŠA

Odjeljak 38: Skupljanje, oporaba i zbrinjavanje otpada

Razred 38.21: Oporaba materijala

  • • proizvodnja metalnih konstrukcija
  • • obrada i presvlačenje metala, opći mehanički radovi
  • • proizvodnja ostalih proizvoda od metala
  • • proizvodnja dijelova i pribora za motorna vozila
  • • prekrcaj i skladištenje tereta
  • • projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
  • • energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
  • • djelatnost druge obrade otpada

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

100-500 tis. EUR

Ukupna aktiva

50-100 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 274.320,04 EUR +115.3% 202.571,56 EUR 71.748,48 EUR 7.174,85 EUR 64.573,63 EUR
2024 FINA 127.421,00 EUR — 91.913,89 EUR 35.507,11 EUR 3.550,71 EUR 31.956,40 EUR

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 78.821,76 EUR — 78.821,76 EUR 67.073,63 EUR — 11.748,13 EUR
2024 FINA 45.469,91 EUR — 45.469,91 EUR 34.456,40 EUR — 11.013,51 EUR

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+23.5%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

6.71

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

14.9%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+115.3%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • Stipe Tabula Ostalo

Uprava (1)

  • Slaven Jakelić Član uprave

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • Slaven Jakelić Član uprave

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 83 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

100
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

100 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

90 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

14.9%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
14. percentil
Bolje od 14% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
77.4
22.6 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 6.71. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Solidna gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 65.1%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.

Niska zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi samo 14.9%. Tvrtka ima konzervativnu financijsku strukturu.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 23.5%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Snažna kapitalna struktura

Udio vlastitog kapitala iznosi 85.1%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.

Izvrsna operativna efikasnost

Operativna marža iznosi 26.1%. Tvrtka ima izuzetno učinkovitu osnovnu djelatnost.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Povezane preko osoba (1)

Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.

Tvrtke na istoj adresi (4)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Put Gimnazije 13, Šibenik.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Oporaba materijala

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka ŠIBENIK MONTAGE d.o.o. pripada djelatnosti Oporaba materijala (NACE 38.21). To je pretežita djelatnost za 565 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Oporaba materijala

Česta pitanja o tvrtki ŠIBENIK MONTAGE d.o.o.

Što je ŠIBENIK MONTAGE d.o.o.?
ŠIBENIK MONTAGE d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Put Gimnazije 13, Šibenik. OIB tvrtke je 18836647780. Osnovana je 30.08.2024. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je oporaba materijala . Ukupno ima 49 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi ŠIBENIK MONTAGE d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Put Gimnazije 13, 22000 Šibenik. Tvrtka posluje u Šibensko-kninska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 100-500 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 član uprave, 1 ostali. Član uprave tvrtke je Slaven Jakelić. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 2 godine, od 30.08.2024. godine. Temeljni kapital iznosi 2.500,00 EUR. Dostupno je 2 godišnjih financijskih izvještaja (2024–2025) za detaljnu analizu poslovanja.