SISCIA SUB d.o.o., Sisak

za usluge

Trg grada Heidenheima 1, Sisak

SISCIA SUB d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Trg grada Heidenheima 1, Sisak osnovana 18.06.2015. godine. Glavna djelatnost tvrtke je ostale specijalizirane građevinske djelatnosti, d. n..

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 18.800 EUR, što je 44,5 % više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 7.529 EUR (neto marža 40 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 14.044 EUR.

OIB: 95946501467
MBS: 080977563
Kapital: 20.000,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 18.06.2015
EUID HRSR.080977563
Adresa sjedišta Trg grada Heidenheima 1
Poštanski broj i mjesto 44000 Sisak
Županija Sisačko-moslavačka županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Zagrebu
Zadnja promjena u registru 18.06.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (57)

Glavna: ostale specijalizirane građevinske djelatnosti, d. n. (NKD 43.99)

NACE klasifikacija:

Područje F: GRAĐEVINARSTVO

Odjeljak 43: Specijalizirane građevinske djelatnosti

Razred 43.99: Ostale specijalizirane građevinske djelatnosti, d. n.

  • • kupnja i prodaja robe
  • • pružanje usluga u trgovini
  • • obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  • • zastupanje inozemnih tvrtki
  • • pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane
  • • pripremanje i usluživanje pića i napitaka
  • • pružanje usluga smještaja
  • • pripremanje hrane za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i sl.) i opskrba tom hranom (catering)

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

10-50 tis. EUR

Ukupna aktiva

10-50 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 18.800,01 EUR +44.5% 10.405,82 EUR 8.394,19 EUR 865,36 EUR 7.528,83 EUR
2024 FINA 13.010,00 EUR -6.3% 12.683,33 EUR 326,67 EUR 183,64 EUR 143,03 EUR
2023 FINA 13.880,01 EUR -23.9% 10.842,99 EUR 3.037,02 EUR 383,43 EUR 2.653,59 EUR
2022 FINA 137.368,00 HRK -17.8% 105.438,00 HRK 31.930,00 HRK 4.168,00 HRK 27.762,00 HRK
2021 FINA 167.163,00 HRK +70.7% 173.784,00 HRK -6.621,00 HRK 3.055,00 HRK -9.676,00 HRK
2020 FINA 97.940,00 HRK +0.7% 122.798,00 HRK -24.858,00 HRK — -24.858,00 HRK
2019 FINA 97.267,00 HRK -71.5% 92.231,00 HRK 5.036,00 HRK 3.472,00 HRK 1.564,00 HRK
2018 FINA 340.770,00 HRK +77% 255.547,00 HRK 85.223,00 HRK 10.644,00 HRK 74.579,00 HRK
2017 FINA 192.524,00 HRK -38.1% 142.644,00 HRK 49.880,00 HRK 6.283,00 HRK 43.597,00 HRK
2016 FINA 311.204,00 HRK — 222.190,00 HRK 89.014,00 HRK 17.803,00 HRK 71.211,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 14.043,95 EUR 203,45 EUR 13.840,50 EUR 10.192,38 EUR — 3.851,57 EUR
2024 FINA 6.462,74 EUR 377,85 EUR 6.084,89 EUR 5.763,55 EUR — 699,19 EUR
2023 FINA 6.306,00 EUR 552,25 EUR 5.753,75 EUR 6.120,52 EUR — 185,48 EUR
2022 FINA 61.691,00 HRK — 61.691,00 HRK 56.260,00 HRK — 5.431,00 HRK
2021 FINA 54.192,00 HRK 2.694,00 HRK 51.498,00 HRK 48.498,00 HRK — 5.694,00 HRK
2020 FINA 119.623,00 HRK 74.640,00 HRK 44.983,00 HRK 90.173,00 HRK 95.031,00 HRK —
2019 FINA 222.095,00 HRK 112.993,00 HRK 109.102,00 HRK 150.952,00 HRK 129.388,00 HRK —
2018 FINA 241.067,00 HRK 151.345,00 HRK 89.722,00 HRK 149.388,00 HRK 54.809,00 HRK —
2017 FINA 174.817,00 HRK 94.418,00 HRK 80.399,00 HRK 134.808,00 HRK 71.211,00 HRK —
2016 FINA 121.518,00 HRK 51.525,00 HRK 69.993,00 HRK 91.211,00 HRK — —

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+40%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

3.59

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

27.4%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+44.5%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • Ronilački klub Sisak, Broj iz registra: 03000138, Naziv registra: upisan u Registar udruga Republike Hrvatske, Nadležno tijelo: Registar udruga Republike Hrvatske Jedini član

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • VEDRAN ROGINA Direktor 100%

Stvarni vlasnici (1)

  • VEDRAN ROGINA 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 91 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

100
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

100 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

100 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

27.4%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
81. percentil
Bolje od 81% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
64.7
35.3 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (10 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 3.59. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Solidna gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 42.5%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.

Niska zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi samo 27.4%. Tvrtka ima konzervativnu financijsku strukturu.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 40.0%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Snažna kapitalna struktura

Udio vlastitog kapitala iznosi 72.6%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Tvrtke na istoj adresi (3)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Trg grada Heidenheima 1, Sisak.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Ostale specijalizirane građevinske djelatnosti, d. n.

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka SISCIA SUB d.o.o. pripada djelatnosti Ostale specijalizirane građevinske djelatnosti, d. n. (NACE 43.99). To je pretežita djelatnost za 526 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Ostale specijalizirane građevinske djelatnosti, d. n.

Česta pitanja o tvrtki SISCIA SUB d.o.o.

Što je SISCIA SUB d.o.o.?
SISCIA SUB d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Trg grada Heidenheima 1, Sisak. OIB tvrtke je 95946501467. Osnovana je 18.06.2015. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je ostale specijalizirane građevinske djelatnosti, d. n. . Ukupno ima 57 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi SISCIA SUB d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Trg grada Heidenheima 1, 44000 Sisak. Tvrtka posluje u Sisačko-moslavačka županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 10-50 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 direktor, 1 jedini član. Direktor tvrtke je VEDRAN ROGINA. Jedini član tvrtke je Ronilački klub Sisak, Broj iz registra: 03000138, Naziv registra: upisan u Registar udruga Republike Hrvatske, Nadležno tijelo: Registar udruga Republike Hrvatske. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 11 godina, od 18.06.2015. godine. Temeljni kapital iznosi 20.000,00 HRK. Dostupno je 10 godišnjih financijskih izvještaja (2016–2025) za detaljnu analizu poslovanja.