SLOGA PUKA d.o.o., Prvić Luka

za komunalne djelatnosti i turizam

Ulica IX br. 37, Prvić Luka

SLOGA PUKA d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Ulica IX br. 37, Prvić Luka osnovana 03.01.2013. godine. Glavna djelatnost tvrtke je sakupljanje neopasnog otpada.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 48.297 EUR, što je 11,3 % manje nego u 2024. Prihodi padaju drugu godinu zaredom. Poslovna godina zaključena je s gubitkom od 8.479 EUR, nakon dobiti u 2024. Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 33.989 EUR.

OIB: 78708335394
MBS: 110033978
Kapital: 20.000,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 03.01.2013
EUID HRSR.110033978
Adresa sjedišta Ulica IX br. 37
Poštanski broj i mjesto 22233 Prvić Luka
Općina / grad Vodice
Županija Šibensko-kninska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 03.05.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (62)

Glavna: sakupljanje neopasnog otpada (NKD 38.11)

NACE klasifikacija:

Područje E: OPSKRBA VODOM; UKLANJANJE OTPADNIH VODA, GOSPODARENJE OTPADOM TE DJELATNOSTI SANACIJE OKOLIŠA

Odjeljak 38: Skupljanje, oporaba i zbrinjavanje otpada

Razred 38.11: Skupljanje neopasnog otpada

  • • opskrba pitkom vodom
  • • odovodnja i pročišćavanje otpadnih voda
  • • prijevoz putnika u javnom prometu
  • • održavanje čistoće
  • • odlaganje komunalnog otpada
  • • održavanje javnih površina
  • • održavanje nerazvrstanih cesta
  • • tržnice na malo

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

10-50 tis. EUR

Ukupna aktiva

10-50 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Gubitak

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 48.296,89 EUR -11.3% 56.775,62 EUR -8.478,73 EUR — -8.478,73 EUR
2024 FINA 54.431,98 EUR -2.9% 52.837,28 EUR 1.594,70 EUR 160,58 EUR 1.434,12 EUR
2023 FINA 56.065,16 EUR +23.1% 41.064,52 EUR 15.000,64 EUR 1.527,39 EUR 13.473,25 EUR
2022 FINA 343.247,00 HRK +12.3% 251.945,00 HRK 91.302,00 HRK 9.349,00 HRK 81.953,00 HRK
2021 FINA 305.637,00 HRK +48.6% 218.944,00 HRK 86.693,00 HRK 8.837,00 HRK 77.856,00 HRK
2020 FINA 205.628,00 HRK -31.9% 173.482,00 HRK 32.146,00 HRK 4.096,00 HRK 28.050,00 HRK
2019 FINA 301.781,00 HRK +5.4% 234.144,00 HRK 67.637,00 HRK 8.410,00 HRK 59.227,00 HRK
2018 FINA 286.242,00 HRK -2.1% 243.864,00 HRK 42.378,00 HRK 7.087,00 HRK 35.291,00 HRK
2017 FINA 292.253,00 HRK -1.9% 209.446,00 HRK 82.807,00 HRK 10.335,00 HRK 72.472,00 HRK
2016 FINA 297.768,00 HRK -16.2% 254.300,00 HRK 43.468,00 HRK 9.552,00 HRK 33.916,00 HRK
2015 FINA 355.241,00 HRK -0.9% 275.501,00 HRK 79.740,00 HRK 17.071,00 HRK 62.669,00 HRK
2014 FINA 358.326,00 HRK -5.4% 310.562,00 HRK 47.764,00 HRK 12.421,00 HRK 35.343,00 HRK
2013 FINA 378.908,00 HRK — 297.021,00 HRK 81.887,00 HRK 35.964,00 HRK 45.923,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 33.989,08 EUR 2.199,61 EUR 31.704,14 EUR 30.293,36 EUR — 3.695,72 EUR
2024 FINA 44.506,75 EUR 3.181,47 EUR 41.258,61 EUR 38.772,09 EUR — 5.734,66 EUR
2023 FINA 48.959,50 EUR 597,84 EUR 48.361,66 EUR 45.198,78 EUR — 3.760,72 EUR
2022 FINA 265.384,00 HRK 2.080,00 HRK 263.304,00 HRK 239.036,00 HRK — 26.348,00 HRK
2021 FINA 209.820,00 HRK 3.664,00 HRK 206.156,00 HRK 185.133,00 HRK — 24.687,00 HRK
2020 FINA 117.191,00 HRK 5.357,00 HRK 111.834,00 HRK 107.277,00 HRK 59.227,00 HRK —
2019 FINA 125.385,00 HRK — 124.135,00 HRK 79.227,00 HRK — —
2018 FINA 127.114,00 HRK 7.390,00 HRK 119.724,00 HRK 85.291,00 HRK 30.000,00 HRK —
2017 FINA 228.972,00 HRK 15.100,00 HRK 212.775,00 HRK 189.057,00 HRK 96.585,00 HRK —
2016 FINA 186.333,00 HRK 17.369,00 HRK 167.981,00 HRK 151.928,00 HRK 98.013,00 HRK —
2015 FINA 200.398,00 HRK 23.916,00 HRK — 163.935,00 HRK — —
2014 FINA 151.536,00 HRK 25.464,00 HRK — 101.266,00 HRK — —
2013 FINA 127.994,00 HRK 65.766,00 HRK — 65.923,00 HRK — —

Pokazatelji (2025)

Neto marža

-17.6%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

8.58

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

10.9%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

-11.3%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • ŠPORTSKO RIBOLOVNI KLUB "BOTNICA" PRVIĆ LUKA, Broj iz registra: 15001022, Naziv registra: Registar udruga, Nadležno tijelo: Registar udruga Jedini član

Uprava (1)

  • DANIJELA ANTULOV Član uprave

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • DANIJELA ANTULOV Član uprave

Stvarni vlasnici (1)

  • LUKA MAŽIBRADA 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 93 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

89
AA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

90 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

55 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

10.9%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
4. percentil
Bolje od 4% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
70.1
18.9 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Negativan rezultat

Tvrtka je ostvarila gubitak od 8479 € u promatranom razdoblju.

Analizirajte uzroke gubitka i razvijte plan povratka u profitabilnost.

Negativna operativna marža

Operativna marža iznosi -17.6%. Osnovna djelatnost ne pokriva operativne troškove.

Povećajte prihode ili smanjite operativne rashode za održivu profitabilnost.

Stagnacija prihoda

Prihodi ne pokazuju trend rasta u odnosu na prethodno razdoblje.

Razvijte strategiju rasta - novi proizvodi, tržišta ili usluge.

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (13 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 8.58. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Solidna gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 88.7%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.

Slične tvrtke — Skupljanje neopasnog otpada

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka SLOGA PUKA d.o.o. pripada djelatnosti Skupljanje neopasnog otpada (NACE 38.11). To je pretežita djelatnost za 432 tvrtke u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Skupljanje neopasnog otpada

Česta pitanja o tvrtki SLOGA PUKA d.o.o.

Što je SLOGA PUKA d.o.o.?
SLOGA PUKA d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Ulica IX br. 37, Prvić Luka. OIB tvrtke je 78708335394. Osnovana je 03.01.2013. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je sakupljanje neopasnog otpada . Ukupno ima 62 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi SLOGA PUKA d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Ulica IX br. 37, 22233 Prvić Luka. Adresa pripada općini/gradu Vodice. Tvrtka posluje u Šibensko-kninska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 10-50 tis. EUR. Tvrtka je poslovala s gubitkom u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 član uprave, 1 jedini član. Član uprave tvrtke je DANIJELA ANTULOV. Jedini član tvrtke je ŠPORTSKO RIBOLOVNI KLUB "BOTNICA" PRVIĆ LUKA, Broj iz registra: 15001022, Naziv registra: Registar udruga, Nadležno tijelo: Registar udruga. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 13 godina, od 03.01.2013. godine. Temeljni kapital iznosi 20.000,00 HRK. Dostupno je 13 godišnjih financijskih izvještaja (2013–2025) za detaljnu analizu poslovanja.