SOURCE CRAFT d.o.o., Zagreb

za usluge

Av. Dubrava 222, Zagreb

SOURCE CRAFT d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Av. Dubrava 222, Zagreb osnovana 24.02.2020. godine.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 285.228 EUR, što je 64,7 % više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 128.782 EUR (neto marža 45,2 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 245.510 EUR.

OIB: 26566997222
MBS: 081299622
Kapital: 20.000,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 24.02.2020
EUID HRSR.081299622
Adresa sjedišta Av. Dubrava 222
Poštanski broj i mjesto 10000 Zagreb
Županija Grad Zagreb
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Zagrebu
Zadnja promjena u registru 11.04.2024
Podaci ažurirani 03.10.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (39)

  • • računalne i srodne djelatnosti
  • • izrada i održavanje web stranica
  • • web dizajn
  • • grafički dizajn
  • • djelatnost pružanja audio i/ili audiovizualnih medijskih usluga
  • • djelatnost pružanja usluga elektroničkih publikacija
  • • poduka iz područja informatike
  • • organiziranje seminara, tečajeva, simpozija, tribina, kongresa, zabavnih igara i kreativnih radionica

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

100-500 tis. EUR

Ukupna aktiva

100-500 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 285.228,02 EUR +64.7% 141.198,50 EUR 144.029,52 EUR 15.247,59 EUR 128.781,93 EUR
2024 FINA 173.181,94 EUR -12.4% 124.438,88 EUR 48.743,06 EUR 5.759,54 EUR 42.983,52 EUR
2023 FINA 197.743,41 EUR +24% 95.716,75 EUR 102.026,66 EUR 10.634,05 EUR 91.392,61 EUR
2022 FINA 1.201.626,00 HRK +62.6% 597.120,00 HRK 604.506,00 HRK 63.989,00 HRK 540.517,00 HRK
2021 FINA 739.006,00 HRK +147.8% 532.044,00 HRK 206.962,00 HRK 25.100,00 HRK 181.862,00 HRK
2020 FINA 298.281,00 HRK — 210.839,00 HRK 87.442,00 HRK 11.054,00 HRK 76.388,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 245.510,31 EUR 65.124,71 EUR 180.385,60 EUR 196.642,31 EUR 31.616,22 EUR 17.251,78 EUR
2024 FINA 180.724,87 EUR 80.984,89 EUR 99.739,98 EUR 113.314,96 EUR 56.211,90 EUR 11.198,01 EUR
2023 FINA 239.969,40 EUR 69.919,71 EUR 170.049,69 EUR 165.786,02 EUR 60.514,84 EUR 13.668,54 EUR
2022 FINA 704.987,00 HRK 102.292,00 HRK 602.695,00 HRK 560.517,00 HRK 63.865,00 HRK 80.605,00 HRK
2021 FINA 334.157,00 HRK 142.251,00 HRK 191.906,00 HRK 201.862,00 HRK 93.562,00 HRK 38.733,00 HRK
2020 FINA 115.769,00 HRK 15.728,00 HRK 100.041,00 HRK 96.388,00 HRK — —

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+45.2%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

10.46

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

19.9%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+64.7%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • Armin Vrević Ostalo 100%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • ARMIN VREVIĆ Direktor 100%

Stvarni vlasnici (1)

  • ARMIN VREVIĆ 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 80 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

100
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

80 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

97 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

19.9%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
47. percentil
Bolje od 47% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
77.4
22.6 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Niska gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 3.8% (9321 € od 245510 € ukupne aktive). Preporučeni minimum je 5%.

Razmotrite povećanje likvidnih rezervi za neočekivane situacije.

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (6 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 10.46. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Niska zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi samo 19.9%. Tvrtka ima konzervativnu financijsku strukturu.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 45.2%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Snažna kapitalna struktura

Udio vlastitog kapitala iznosi 80.1%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.

Slične tvrtke — Linijski cestovni prijevoz putnika

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka SOURCE CRAFT d.o.o. pripada djelatnosti Linijski cestovni prijevoz putnika (NACE 49.31). To je pretežita djelatnost za 9.988 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Linijski cestovni prijevoz putnika

Česta pitanja o tvrtki SOURCE CRAFT d.o.o.

Što je SOURCE CRAFT d.o.o.?
SOURCE CRAFT d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Av. Dubrava 222, Zagreb. OIB tvrtke je 26566997222. Osnovana je 24.02.2020. godine.
Gdje se nalazi SOURCE CRAFT d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Av. Dubrava 222, 10000 Zagreb. Tvrtka posluje u Grad Zagreb.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 100-500 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 direktor, 1 ostali. Direktor tvrtke je ARMIN VREVIĆ. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 6 godina, od 24.02.2020. godine. Temeljni kapital iznosi 20.000,00 HRK. Dostupno je 6 godišnjih financijskih izvještaja (2020–2025) za detaljnu analizu poslovanja.