SPC Trade d.o.o., Zagreb

SPC Trade društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu

Ilica 1/A, Zagreb

SPC Trade d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Ilica 1/A, Zagreb osnovana 02.11.2023. godine.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 386.700 EUR, što je 16,5 % više nego u 2024. Prihodi rastu drugu godinu zaredom. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 53.445 EUR (neto marža 13,8 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 977.963 EUR.

OIB: 93641402283
MBS: 081542492
Kapital: 15.000,00 EUR

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 02.11.2023
EUID HRSR.081542492
Adresa sjedišta Ilica 1/A
Poštanski broj i mjesto 10000 Zagreb
Županija Grad Zagreb
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Zagrebu
Zadnja promjena u registru 19.04.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (39)

  • • kupnja i prodaja robe
  • • zastupanje inozemnih tvrtki
  • • pružanje usluga u trgovini
  • • obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  • • posredovanje pri sklapanju poslova na novčanom tržištu
  • • savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
  • • poljoprivredna djelatnost
  • • integrirana proizvodnja poljoprivrednih proizvoda

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

100-500 tis. EUR

Ukupna aktiva

500 tis. - 1 mil. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 386.700,12 EUR +16.5% 327.270,17 EUR 59.429,95 EUR 5.985,18 EUR 53.444,77 EUR
2024 FINA 331.970,57 EUR +121.3% 286.884,06 EUR 45.086,51 EUR 4.506,97 EUR 40.579,54 EUR
2023 FINA 150.000,02 EUR — 14.530,13 EUR 135.469,89 EUR 13.532,27 EUR 121.937,62 EUR

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 977.962,78 EUR — 977.664,23 EUR 230.961,93 EUR — 747.000,85 EUR
2024 FINA 563.998,81 EUR 1.000,00 EUR 562.705,34 EUR 177.517,16 EUR — 386.481,65 EUR
2023 FINA 168.187,16 EUR 1.000,00 EUR 167.187,16 EUR 136.937,62 EUR — 30.249,54 EUR

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+13.8%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

1.31

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

76.4%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+16.5%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • SUGO FOOD Korlátolt Felelősségű Társaság, Mađarska, Broj iz registra: 03-09-132794, Naziv registra: Registar Trgovačkih društava Mađarske, Nadležno tijelo: Registar Trgovačkih društava Mađarske Jedini član

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • Yves Willy G De Vinck Direktor

Stvarni vlasnici (4)

  • CLAIRE MAGDALENA DICK 25% Neizravno vlasništvo prebivalište: Belgija
  • DICK ROGER JEROME 25% Neizravno vlasništvo prebivalište: Belgija
  • HEIN MICHEL DICK 25% Neizravno vlasništvo prebivalište: Belgija
  • MARIE CHRISTINE E LAFAUT 25% Neizravno vlasništvo prebivalište: Belgija

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

BBB-

Razina rizika

Umjeren

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 80 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

55.3
BBB-
Umjeren rizik

Indeks plaćanja

50 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

80 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

76.4%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
47. percentil
Bolje od 47% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
77.4
22.1 bodova ispod prosjeka

Preporuke i analiza

Povišena zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi 76.4%. Razmotrite smanjenje duga za poboljšanje financijske stabilnosti.

Visoka ovisnost o kratkoročnom dugu

100.0% ukupnog duga je kratkoročno (747001 € od 747001 €). Ovo povećava refinancijski rizik.

Razmotrite pretvaranje dijela kratkoročnog duga u dugoročne kredite za veću stabilnost.

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima dobru povijest financijskog izvještavanja (3 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 13.8%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Tvrtke na istoj adresi (129)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Ilica 1, Zagreb.

Prikazano 8 od 129.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Linijski cestovni prijevoz putnika

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka SPC Trade d.o.o. pripada djelatnosti Linijski cestovni prijevoz putnika (NACE 49.31). To je pretežita djelatnost za 9.988 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Linijski cestovni prijevoz putnika

Česta pitanja o tvrtki SPC Trade d.o.o.

Što je SPC Trade d.o.o.?
SPC Trade d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Ilica 1/A, Zagreb. OIB tvrtke je 93641402283. Osnovana je 02.11.2023. godine.
Gdje se nalazi SPC Trade d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Ilica 1/A, 10000 Zagreb. Tvrtka posluje u Grad Zagreb.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 100-500 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 direktor, 1 jedini član. Direktor tvrtke je Yves Willy G De Vinck. Jedini član tvrtke je SUGO FOOD Korlátolt Felelősségű Társaság, Mađarska, Broj iz registra: 03-09-132794, Naziv registra: Registar Trgovačkih društava Mađarske, Nadležno tijelo: Registar Trgovačkih društava Mađarske. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 2 godine, od 02.11.2023. godine. Temeljni kapital iznosi 15.000,00 EUR. Dostupno je 3 godišnjih financijskih izvještaja (2023–2025) za detaljnu analizu poslovanja.