STAKLO-COMMERCE GRUPA d.o.o., Satnica Đakovačka

za proizvodnju, trgovinu i usluge

Josipa bana Jelačića /bb, Satnica Đakovačka

STAKLO-COMMERCE GRUPA d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Josipa bana Jelačića /bb, Satnica Đakovačka osnovana 09.08.2012. godine. Glavna djelatnost tvrtke je proizvodnja ravnog stakla.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 8.417 EUR. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 7.030 EUR, nakon gubitka u 2024. Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 80 EUR.

OIB: 25329741880
MBS: 030122554
Kapital: 20.000,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 09.08.2012
EUID HRSR.030122554
Adresa sjedišta Josipa bana Jelačića /bb
Poštanski broj i mjesto 31421 Satnica Đakovačka
Županija Osječko-baranjska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 17.09.2025
Podaci ažurirani 03.10.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (23)

Glavna: proizvodnja ravnog stakla (NKD 23.11)

NACE klasifikacija:

Područje C: PRERAĐIVAČKA INDUSTRIJA

Odjeljak 23: Proizvodnja ostalih nemetalnih mineralnih proizvoda

Razred 23.11: Proizvodnja ravnog stakla

  • • proizvodnja proizvoda od gume i plastičnih masa
  • • proizvodnja proizvoda i opreme od metala
  • • proizvodnja metalnih konstrukcija i njihovih dijelova
  • • kupnja i prodaja robe
  • • pružanje usluga u trgovini u svrhu ostvarivanja dobiti ili drugog gospodarskog učinka, na domaćem ili inozemnom tržištu
  • • djelatnost javnog cestovnog prijevoza putnika i tereta u domaćem i međunarodnom prometu
  • • prijevoz za vlastite potrebe
  • • pružanje usluga informacijskog društva

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

do 10 tis. EUR

Ukupna aktiva

do 10 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 8.416,68 EUR — 707,86 EUR 7.708,82 EUR 678,68 EUR 7.030,14 EUR
2024 FINA — — 143,23 EUR -143,23 EUR — -143,23 EUR
2023 FINA — — 122,66 EUR -122,66 EUR — -122,66 EUR
2022 FINA — — 937,00 HRK -937,00 HRK — -937,00 HRK
2021 FINA 191,00 HRK — 2.204,00 HRK -2.013,00 HRK — -2.013,00 HRK
2020 FINA — — 1.994,00 HRK -1.994,00 HRK — -1.994,00 HRK
2019 FINA 39,00 HRK -100% 8.170,00 HRK -8.131,00 HRK — -8.131,00 HRK
2018 FINA 102.800,00 HRK -44.6% 128.616,00 HRK -25.816,00 HRK — -25.816,00 HRK
2017 FINA 185.693,00 HRK -61.9% 161.655,00 HRK 24.038,00 HRK — 24.038,00 HRK
2016 FINA 487.862,00 HRK +118.4% 445.177,00 HRK 42.685,00 HRK — 42.685,00 HRK
2015 FINA 223.347,00 HRK +34.5% 230.169,00 HRK -6.822,00 HRK — -6.822,00 HRK
2014 FINA 166.108,00 HRK -40.7% 263.319,00 HRK -97.211,00 HRK — -97.211,00 HRK
2013 FINA 279.925,00 HRK — 278.749,00 HRK 1.176,00 HRK 235,00 HRK 941,00 HRK
2012 FINA — — 121,00 HRK -121,00 HRK — -121,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 79,53 EUR — 79,53 EUR -578,06 EUR — 657,59 EUR
2024 FINA 683,71 EUR 583,98 EUR 99,73 EUR -7.608,20 EUR — 8.291,91 EUR
2023 FINA 717,03 EUR 583,98 EUR 133,05 EUR -7.464,97 EUR — 8.182,00 EUR
2022 FINA 5.950,00 HRK 4.400,00 HRK 1.550,00 HRK -55.321,00 HRK — 61.271,00 HRK
2021 FINA 5.391,00 HRK 4.400,00 HRK 991,00 HRK -54.384,00 HRK — 59.775,00 HRK
2020 FINA 5.231,00 HRK 4.400,00 HRK 831,00 HRK -52.371,00 HRK -70.377,00 HRK —
2019 FINA 5.133,00 HRK 4.588,00 HRK 545,00 HRK -50.377,00 HRK -62.246,00 HRK —
2018 FINA 5.697,00 HRK 4.400,00 HRK 1.297,00 HRK -42.246,00 HRK -36.430,00 HRK —
2017 FINA 56.945,00 HRK 5.400,00 HRK 51.545,00 HRK -16.430,00 HRK -60.468,00 HRK —
2016 FINA 40.395,00 HRK 4.400,00 HRK 35.995,00 HRK -40.527,00 HRK -103.212,00 HRK —
2015 FINA 63.513,00 HRK 4.400,00 HRK — -83.212,00 HRK — —
2014 FINA 41.155,00 HRK 4.000,00 HRK — -76.391,00 HRK — —
2013 FINA 34.115,00 HRK 4.000,00 HRK — 20.820,00 HRK — —
2012 FINA 19.879,00 HRK — — 19.879,00 HRK — —

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+83.5%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

0.12

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

826.8%

Ukupne obveze / Aktiva

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • LUKA BARIŠIĆ Ostalo 100%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • LUKA BARIŠIĆ Direktor 100%

Stvarni vlasnici (1)

  • LUKA BARIŠIĆ 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

A-

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 90 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

68
A-
Umjeren rizik

Indeks plaćanja

35 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

50 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

826.8%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
30. percentil
Bolje od 30% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
63.1
4.9 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Kritična likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 0.12. Kratkotrajna imovina (80 €) ne pokriva kratkoročne obveze (658 €).

Hitno povećajte likvidna sredstva ili smanjite kratkoročne obveze.

Visoka zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi 826.8%. Dug čini većinu izvora financiranja što predstavlja visok financijski rizik.

Prioritetno smanjite zaduženost ili povećajte vlastiti kapital.

Kritično nizak kapital

Udio vlastitog kapitala iznosi samo -726.8%. Tvrtka je pretežno financirana dugom.

Hitno ojačajte kapitalnu bazu dokapitalizacijom ili zadržavanjem dobiti.

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (14 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Solidna gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 18.6%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 83.5%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Povezane preko osoba (1)

Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Proizvodnja ravnog stakla

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka STAKLO-COMMERCE GRUPA d.o.o. pripada djelatnosti Proizvodnja ravnog stakla (NACE 23.11). To je pretežita djelatnost za 25 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Proizvodnja ravnog stakla

Česta pitanja o tvrtki STAKLO-COMMERCE GRUPA d.o.o.

Što je STAKLO-COMMERCE GRUPA d.o.o.?
STAKLO-COMMERCE GRUPA d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Josipa bana Jelačića /bb, Satnica Đakovačka. OIB tvrtke je 25329741880. Osnovana je 09.08.2012. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je proizvodnja ravnog stakla . Ukupno ima 23 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi STAKLO-COMMERCE GRUPA d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Josipa bana Jelačića /bb, 31421 Satnica Đakovačka. Tvrtka posluje u Osječko-baranjska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu do 10 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 direktor, 1 ostali. Direktor tvrtke je LUKA BARIŠIĆ. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 14 godina, od 09.08.2012. godine. Temeljni kapital iznosi 20.000,00 HRK. Dostupno je 14 godišnjih financijskih izvještaja (2012–2025) za detaljnu analizu poslovanja.