STAKLO DIALUX d.o.o., Podstrana

za trgovinu i usluge

Rudine 4, Podstrana

STAKLO DIALUX d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Rudine 4, Podstrana osnovana 20.01.2016. godine. Glavna djelatnost tvrtke je oblikovanje i obrada ravnog stakla.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 31.810 EUR, što je 15,8 % manje nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 826 EUR (neto marža 2,6 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 853 EUR.

OIB: 65159811881
MBS: 060339098
Kapital: 20.000,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 20.01.2016
EUID HRSR.060339098
Adresa sjedišta Rudine 4
Poštanski broj i mjesto 21312 Podstrana
Županija Splitsko-dalmatinska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 12.04.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (38)

Glavna: oblikovanje i obrada ravnog stakla (NKD 23.12)

NACE klasifikacija:

Područje C: PRERAĐIVAČKA INDUSTRIJA

Odjeljak 23: Proizvodnja ostalih nemetalnih mineralnih proizvoda

Razred 23.12: Oblikovanje i obrada ravnog stakla

  • • proizvodnja stakla i proizvoda od stakla
  • • obrada stakla i ugradba proizvoda od stakla
  • • kupnja i prodaja robe
  • • trgovačko posredovanje na domaćem i inozemnom tržištu
  • • projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja obavljanje djelatnosti upravljanja projektom gradnje
  • • stručni poslova prostornog uređenja
  • • posredovanje u prometu nekretnina
  • • poslovanje nekretninama

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

10-50 tis. EUR

Ukupna aktiva

do 10 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 31.810,38 EUR -15.8% 30.984,43 EUR 825,95 EUR — 825,95 EUR
2024 FINA 37.775,23 EUR +5.4% 36.561,57 EUR 1.213,66 EUR — 1.213,66 EUR
2023 FINA 35.852,09 EUR -8.4% 34.621,93 EUR 1.230,16 EUR — 1.230,16 EUR
2022 FINA 294.781,00 HRK -9.3% 264.684,00 HRK 30.097,00 HRK — 30.097,00 HRK
2021 FINA 325.119,00 HRK +47.1% 301.522,00 HRK 23.597,00 HRK — 23.597,00 HRK
2020 FINA 221.043,00 HRK -37.8% 356.505,00 HRK -135.462,00 HRK — -135.462,00 HRK
2019 FINA 355.162,00 HRK +37.1% 337.836,00 HRK 17.326,00 HRK 2.079,00 HRK 15.247,00 HRK
2018 FINA 259.028,00 HRK -33.7% 261.301,00 HRK -2.273,00 HRK — -2.273,00 HRK
2017 FINA 390.717,00 HRK +0.7% 372.217,00 HRK 18.500,00 HRK 2.231,00 HRK 16.269,00 HRK
2016 FINA 388.020,00 HRK — 381.994,00 HRK 6.026,00 HRK 1.205,00 HRK 4.821,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 853,00 EUR — 853,00 EUR -407,00 EUR — 1.260,00 EUR
2024 FINA 22.439,30 EUR — 22.439,30 EUR -1.232,95 EUR — 23.672,25 EUR
2023 FINA 24.300,37 EUR — 24.300,37 EUR -2.446,61 EUR — 26.746,98 EUR
2022 FINA 218.117,00 HRK — 218.117,00 HRK -27.702,00 HRK — 245.819,00 HRK
2021 FINA 78.150,00 HRK — 78.150,00 HRK -57.800,00 HRK — 135.950,00 HRK
2020 FINA 78.178,00 HRK — 78.178,00 HRK -81.397,00 HRK 34.065,00 HRK —
2019 FINA 229.115,00 HRK 781,00 HRK 228.334,00 HRK 54.065,00 HRK 18.818,00 HRK —
2018 FINA 174.612,00 HRK 3.125,00 HRK 171.487,00 HRK 38.818,00 HRK 21.090,00 HRK —
2017 FINA 124.705,00 HRK 5.469,00 HRK 119.236,00 HRK 41.090,00 HRK 4.822,00 HRK —
2016 FINA 78.782,00 HRK 7.813,00 HRK 70.969,00 HRK 24.822,00 HRK — —

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+2.6%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

0.68

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

147.7%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

-15.8%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • DIALUX za trgovinu i usluge, društvo s ograničenom odgovornošću, pod MBS: 060233164, upisan kod: Trgovački sud u Splitu Jedini član

Uprava (1)

  • Ivan Kuran Član uprave 100%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • Ivan Kuran Član uprave 100%

Stvarni vlasnici (1)

  • IVAN KURAN 100% Neizravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

BBB

Razina rizika

Umjeren

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 93 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

58.8
BBB
Umjeren rizik

Indeks plaćanja

30 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

45 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

147.7%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
58. percentil
Bolje od 58% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
64.4
5.6 bodova ispod prosjeka

Preporuke i analiza

Kritična likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 0.68. Kratkotrajna imovina (853 €) ne pokriva kratkoročne obveze (1260 €).

Hitno povećajte likvidna sredstva ili smanjite kratkoročne obveze.

Visoka zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi 147.7%. Dug čini većinu izvora financiranja što predstavlja visok financijski rizik.

Prioritetno smanjite zaduženost ili povećajte vlastiti kapital.

Kritično nizak kapital

Udio vlastitog kapitala iznosi samo -47.7%. Tvrtka je pretežno financirana dugom.

Hitno ojačajte kapitalnu bazu dokapitalizacijom ili zadržavanjem dobiti.

Stagnacija prihoda

Prihodi ne pokazuju trend rasta u odnosu na prethodno razdoblje.

Razvijte strategiju rasta - novi proizvodi, tržišta ili usluge.

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (10 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Solidna gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 99.3%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Vlasnički povezane tvrtke (1)

Tvrtke koje se u sudskom registru pojavljuju kao članovi ove tvrtke ili u kojima je ova tvrtka član.

Povezane preko osoba (1)

Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.

Tvrtke na istoj adresi (1)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Rudine 4, Podstrana.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Oblikovanje i obrada ravnog stakla

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka STAKLO DIALUX d.o.o. pripada djelatnosti Oblikovanje i obrada ravnog stakla (NACE 23.12). To je pretežita djelatnost za 27 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Oblikovanje i obrada ravnog stakla

Česta pitanja o tvrtki STAKLO DIALUX d.o.o.

Što je STAKLO DIALUX d.o.o.?
STAKLO DIALUX d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Rudine 4, Podstrana. OIB tvrtke je 65159811881. Osnovana je 20.01.2016. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je oblikovanje i obrada ravnog stakla . Ukupno ima 38 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi STAKLO DIALUX d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Rudine 4, 21312 Podstrana. Tvrtka posluje u Splitsko-dalmatinska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 10-50 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 član uprave, 1 jedini član. Član uprave tvrtke je Ivan Kuran. Jedini član tvrtke je DIALUX za trgovinu i usluge, društvo s ograničenom odgovornošću, pod MBS: 060233164, upisan kod: Trgovački sud u Splitu. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 10 godina, od 20.01.2016. godine. Temeljni kapital iznosi 20.000,00 HRK. Dostupno je 10 godišnjih financijskih izvještaja (2016–2025) za detaljnu analizu poslovanja.