STANCIJA SANTOLINA d.o.o., Pula

za nekretnine, poljoprivredu, građevinarstvo, trgovinu i turizam

Divkovićeva ulica - Via Matija Divković 2/C, Pula

STANCIJA SANTOLINA d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Divkovićeva ulica - Via Matija Divković 2/C, Pula osnovana 15.05.2008. godine.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 3.086 EUR. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 2.346 EUR, nakon gubitka u 2024. Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 617.191 EUR.

OIB: 62750555431
MBS: 130028836
Kapital: 4.670.000,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 15.05.2008
EUID HRSR.130028836
Adresa sjedišta Divkovićeva ulica - Via Matija Divković 2/C
Poštanski broj i mjesto 52100 Pula
Općina / grad Pula - Pola
Županija Istarska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 24.04.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (41)

  • • poslovanje nekretninama
  • • kupnja i prodaja robe na domaćem i inozemnom tržištu
  • • zastupanje domaćih i stranih tvrtki na domaćem i inozemnom tržištu
  • • posredovanje u prometu roba i usluga na domaćem i inozemnom tržištu
  • • marketing
  • • pružanje usluga smještaja u ugostiteljskim objektima: 1.hoteli (vrste: hotel, hotelsko naselje, aparthotel, apartmansko naselje, motel, pansion i sl.), 2. kampovi i druge vrste ugostiteljskih objekata za smještaj (vrste: kamp, sobe za iznajmljivanje, apartman, kuća za odmor, omladinski hotel, odmaralište, prenoćište i sl.)
  • • pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane, pripremanje i usluživanje pića i napitaka, pripremanje hrane za potrošnju na drugom mjestu (u prijevoznim sredstvima, na priredbama i sl.) i opskrba tom hranom (catering) u slijedećim objektima: 1. restorani (vrste: restoran, gostionica, zdravljak, zalogajnica, pečenjarnica, slastičarnica, bistro, pizzeria, objekt brze prehrane i sl.), 2. barovi (vrste: kavana, noćni bar, disco-bar, caffe-bar, pivnica, buffet, konoba, krčma i sl.),
  • • - 3. kantine i pripremnice obroka (catering)

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

do 10 tis. EUR

Ukupna aktiva

500 tis. - 1 mil. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 3.085,80 EUR — 739,99 EUR 2.345,81 EUR — 2.345,81 EUR
2024 FINA — — 731,02 EUR -731,02 EUR — -731,02 EUR
2023 FINA 0,02 EUR — 670,28 EUR -670,26 EUR — -670,26 EUR
2022 FINA — — 4.434,00 HRK -4.434,00 HRK — -4.434,00 HRK
2021 FINA — — 4.615,00 HRK -4.615,00 HRK — -4.615,00 HRK
2020 FINA — — 5.951,00 HRK -5.951,00 HRK — -5.951,00 HRK
2019 FINA — — 38.981,00 HRK -38.981,00 HRK — -38.981,00 HRK
2018 FINA — — 24.824,00 HRK -24.824,00 HRK — -24.824,00 HRK
2017 FINA — — 4.735,00 HRK -4.735,00 HRK — -4.735,00 HRK
2016 FINA 2,00 HRK -100% 5.037,00 HRK -5.035,00 HRK — -5.035,00 HRK
2015 FINA 19.506,00 HRK +1449.3% 4.950,00 HRK 14.556,00 HRK — 14.556,00 HRK
2014 FINA 1.259,00 HRK -60.8% 7.586,00 HRK -6.327,00 HRK — -6.327,00 HRK
2013 FINA 3.211,00 HRK +157740.7% 5.530,00 HRK -2.319,00 HRK — -2.319,00 HRK
2012 FINA 2,00 HRK — 8.063,00 HRK -8.061,00 HRK — -8.061,00 HRK
2011 FINA — — 11.482,00 HRK -11.482,00 HRK — -11.482,00 HRK
2010 FINA 13,00 HRK +1230.8% 130,00 HRK -117,00 HRK — -117,00 HRK
2008 FINA 1,00 HRK — 1,00 HRK — — —

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 617.190,73 EUR 617.161,06 EUR 29,67 EUR 602.401,39 EUR 10.193,95 EUR 4.595,39 EUR
2024 FINA 617.280,72 EUR 617.161,06 EUR 119,66 EUR 600.055,58 EUR 9.543,95 EUR 7.681,19 EUR
2023 FINA 617.161,74 EUR 617.161,06 EUR 0,68 EUR 600.786,60 EUR 8.693,95 EUR 7.681,19 EUR
2022 FINA 4.650.535,00 HRK 4.650.000,00 HRK 535,00 HRK 4.531.677,00 HRK 60.984,00 HRK 57.874,00 HRK
2021 FINA 4.651.868,00 HRK 4.650.000,00 HRK 1.868,00 HRK 4.536.110,00 HRK 57.884,00 HRK 57.874,00 HRK
2020 FINA 4.650.158,00 HRK 4.650.000,00 HRK 158,00 HRK 4.540.725,00 HRK -123.324,00 HRK —
2019 FINA 4.651.284,00 HRK 4.650.000,00 HRK 1.284,00 HRK 4.546.676,00 HRK -84.343,00 HRK —
2018 FINA 4.650.541,00 HRK 4.650.000,00 HRK 541,00 HRK 4.585.657,00 HRK -59.519,00 HRK —
2017 FINA 4.650.302,00 HRK 4.650.000,00 HRK 302,00 HRK 4.610.481,00 HRK -54.784,00 HRK —
2016 FINA 4.650.188,00 HRK 4.650.000,00 HRK 188,00 HRK 4.615.216,00 HRK -49.749,00 HRK —
2015 FINA 4.650.577,00 HRK 4.650.000,00 HRK — 4.620.251,00 HRK — —
2014 FINA 4.654.082,00 HRK 4.650.000,00 HRK — 4.605.696,00 HRK — —
2013 FINA 4.653.724,00 HRK 4.650.000,00 HRK — 4.612.023,00 HRK — —
2012 FINA 4.650.112,00 HRK 4.650.000,00 HRK — 4.614.343,00 HRK — —
2011 FINA 4.651.109,00 HRK 4.650.000,00 HRK — 4.622.404,00 HRK — —
2010 FINA 4.650.001,00 HRK 4.650.000,00 HRK — 4.633.886,00 HRK — —
2008 FINA 20.000,00 HRK — 20.000,00 HRK 20.000,00 HRK — —

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+76%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

0.01

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

2.4%

Ukupne obveze / Aktiva

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • KERMAS ULAGANJA d.o.o. za projektiranje građenje i usluge, pod MBS: 080625007, upisan kod: Trgovački sud u Pazinu Jedini član

Osobe ovlaštene za zastupanje (2)

  • DANICA ŽAGMEŠTER Prokurist
  • Jelena Manojlovic Direktor

Stvarni vlasnici (1)

  • SIMONA SIKIMIC 100% Neizravno vlasništvo prebivalište: Velika Britanija

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 82 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

97.5
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

20 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

92 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

2.4%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
3. percentil
Bolje od 3% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
57.3
40.2 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Kritična likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 0.01. Kratkotrajna imovina (30 €) ne pokriva kratkoročne obveze (4595 €).

Hitno povećajte likvidna sredstva ili smanjite kratkoročne obveze.

Niska gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 0.0% (30 € od 617191 € ukupne aktive). Preporučeni minimum je 5%.

Razmotrite povećanje likvidnih rezervi za neočekivane situacije.

Niska iskorištenost imovine

Koeficijent obrta imovine iznosi samo 0.00. Velika imovina generira relativno male prihode.

Analizirajte iskorištenost imovine i razmotrite optimizaciju ili prodaju neproduktivne imovine.

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (17 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Niska zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi samo 2.4%. Tvrtka ima konzervativnu financijsku strukturu.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 76.0%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Vlasnički povezane tvrtke (1)

Tvrtke koje se u sudskom registru pojavljuju kao članovi ove tvrtke ili u kojima je ova tvrtka član.

Povezane preko osoba (33)

Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.

Prikazano 8 od 33.

Tvrtke na istoj adresi (44)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Divkovićeva ulica - Via Matija Divković 2, Pula - Pola.

Prikazano 8 od 44.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Iznajmljivanje i davanje u zakup (leasing) plovnih prijevoznih sredstava

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka STANCIJA SANTOLINA d.o.o. pripada djelatnosti Iznajmljivanje i davanje u zakup (leasing) plovnih prijevoznih sredstava (NACE 77.34). To je pretežita djelatnost za 1.695 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Iznajmljivanje i davanje u zakup (leasing) plovnih prijevoznih sredstava

Česta pitanja o tvrtki STANCIJA SANTOLINA d.o.o.

Što je STANCIJA SANTOLINA d.o.o.?
STANCIJA SANTOLINA d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Divkovićeva ulica - Via Matija Divković 2/C, Pula. OIB tvrtke je 62750555431. Osnovana je 15.05.2008. godine.
Gdje se nalazi STANCIJA SANTOLINA d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Divkovićeva ulica - Via Matija Divković 2/C, 52100 Pula. Adresa pripada općini/gradu Pula - Pola. Tvrtka posluje u Istarska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu do 10 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 direktor, 1 jedini član, 1 prokurist. Direktor tvrtke je Jelena Manojlovic. Jedini član tvrtke je KERMAS ULAGANJA d.o.o. za projektiranje građenje i usluge, pod MBS: 080625007, upisan kod: Trgovački sud u Pazinu. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 18 godina, od 15.05.2008. godine. Temeljni kapital iznosi 4.670.000,00 HRK. Dostupno je 17 godišnjih financijskih izvještaja (2008–2025) za detaljnu analizu poslovanja.