STEFAN BAU CONSTRUCTION d.o.o., Zagreb

za graditeljstvo i usluge

Kovinska ulica 4, Zagreb

STEFAN BAU CONSTRUCTION d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Kovinska ulica 4, Zagreb osnovana 27.09.2022. godine. Glavna djelatnost tvrtke je odmarališta i slični objekti za kraći odmor.

U 2023. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 211.098 EUR, što je 7,8 puta više nego u 2022. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 50.295 EUR (neto marža 23,8 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 111.910 EUR.

OIB: 86442642631
MBS: 081466650
Kapital: 20.000,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 27.09.2022
EUID HRSR.081466650
Adresa sjedišta Kovinska ulica 4
Poštanski broj i mjesto 10000 Zagreb
Županija Grad Zagreb
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Zagrebu
Zadnja promjena u registru 10.02.2025
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (25)

Glavna: odmarališta i slični objekti za kraći odmor (NKD 55.20)

NACE klasifikacija:

Područje I: SMJEŠTAJ TE PRIPREMA I USLUŽIVANJE HRANE

Odjeljak 55: Smještaj

Razred 55.20: Odmarališta i slični objekti za kraći odmor

  • • projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
  • • energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
  • • izvođenje investicijskih radova u inozemstvu i ustupanje investicijskih radova stranoj pravnoj osobi u republici hrvatskoj
  • • djelatnost prikupljanja, provjere propuštanja, ugradnje i servisiranja sljedećih uređaja i opreme koji sadrže kontrolirane tvari ili fluorirane stakleničke plinove ili o njima ovise: rashladni i klimatizacijski uređaji i oprema te dizalice topline, isključujući te uređaje i opremu u motornim vozilima, te nepokretni protupožarni sustavi i aparati za gašenje požara
  • • poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
  • • posredovanje u prometu nekretnina
  • • poslovanje nekretninama
  • • iznajmljivanje strojeva i opreme, bez rukovatelja i predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo

Financije — zadnja godina 2023

Ukupni prihodi

100-500 tis. EUR

Ukupna aktiva

100-500 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2023 FINA 211.098,20 EUR +680.6% 155.215,01 EUR 55.883,19 EUR 5.588,32 EUR 50.294,87 EUR
2022 FINA 203.768,00 HRK — 171.365,00 HRK 32.403,00 HRK 4.782,00 HRK 27.621,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2023 FINA 111.910,07 EUR 14.430,00 EUR 97.480,07 EUR 56.615,25 EUR — 55.294,82 EUR
2022 FINA 436.833,00 HRK — 323.815,00 HRK 47.621,00 HRK 153.534,00 HRK 235.678,00 HRK

Pokazatelji (2023)

Neto marža

+23.8%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

1.76

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

49.4%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+680.6%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • Shpëjtim Rebol Ostalo 100%

Stvarni vlasnici (1)

  • SHPËJTIM REBOL 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Kosovo

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Srednja 63 / 100

Dio podataka još nedostaje ili je zastario.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

85.8
AA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

70 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

68 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

49.4%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
86. percentil
Bolje od 86% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
62.5
23.3 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Čeka se novi GFI

Zadnji dostupni GFI je iz 2024. Noviji izvještaj možda je u obradi ili kasni s predajom.

Niska gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 0.0% (16 € od 111910 € ukupne aktive). Preporučeni minimum je 5%.

Razmotrite povećanje likvidnih rezervi za neočekivane situacije.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 23.8%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Snažna kapitalna struktura

Udio vlastitog kapitala iznosi 50.6%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.

Izvrsna operativna efikasnost

Operativna marža iznosi 26.5%. Tvrtka ima izuzetno učinkovitu osnovnu djelatnost.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Tvrtke na istoj adresi (118)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Kovinska ulica 4, Zagreb.

Prikazano 8 od 118.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Odmarališta i slični objekti za kraći odmor

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka STEFAN BAU CONSTRUCTION d.o.o. pripada djelatnosti Odmarališta i slični objekti za kraći odmor (NACE 55.20). To je pretežita djelatnost za 4.711 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Odmarališta i slični objekti za kraći odmor

Česta pitanja o tvrtki STEFAN BAU CONSTRUCTION d.o.o.

Što je STEFAN BAU CONSTRUCTION d.o.o.?
STEFAN BAU CONSTRUCTION d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Kovinska ulica 4, Zagreb. OIB tvrtke je 86442642631. Osnovana je 27.09.2022. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je odmarališta i slični objekti za kraći odmor . Ukupno ima 25 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi STEFAN BAU CONSTRUCTION d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Kovinska ulica 4, 10000 Zagreb. Tvrtka posluje u Grad Zagreb.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2023), ukupni prihodi su u rasponu 100-500 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke je 1 ostali. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 4 godine, od 27.09.2022. godine. Temeljni kapital iznosi 20.000,00 HRK. Dostupno je 2 godišnjih financijskih izvještaja (2022–2023) za detaljnu analizu poslovanja.