SYNTHESIS ENGINEERING d.o.o., Medulin

SYNTHESIS ENGINEERING društvo s ograničenom odgovornošću za usluge

Munida 2, Medulin

SYNTHESIS ENGINEERING d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Munida 2, Medulin osnovana 30.06.2022. godine. Glavna djelatnost tvrtke je radovi na krovištu.

U 2024. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 44.281 EUR, što je 71,7 % manje nego u 2023. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 11.892 EUR (neto marža 26,9 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 67.714 EUR.

OIB: 64685812782
MBS: 130130559
Kapital: 21.000,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 30.06.2022
EUID HRSR.130130559
Adresa sjedišta Munida 2
Poštanski broj i mjesto 52203 Medulin
Županija Istarska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 02.05.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (137)

Glavna: radovi na krovištu (NKD 43.41)

NACE klasifikacija:

Područje F: GRAĐEVINARSTVO

Odjeljak 43: Specijalizirane građevinske djelatnosti

Razred 43.41: Radovi na krovištu

  • • projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
  • • energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
  • • djelatnost završnih i zanatskih radova u graditeljstvu
  • • fasadni i štukaturski radovi
  • • soboslikarski i staklarski radovi
  • • pružanje usluga postavljanja podnih i zidnih obloga
  • • ugradnja stolarije
  • • stručni poslovi prostornog uređenja

Financije — zadnja godina 2024

Ukupni prihodi

10-50 tis. EUR

Ukupna aktiva

50-100 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2024 FINA 44.281,38 EUR -71.7% 30.814,99 EUR 13.466,39 EUR 1.574,04 EUR 11.892,35 EUR
2023 FINA 156.367,00 EUR +161.3% 134.058,09 EUR 22.308,91 EUR 2.279,37 EUR 20.029,54 EUR
2022 FINA 450.840,00 HRK — 357.970,00 HRK 92.870,00 HRK 10.260,00 HRK 82.610,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2024 FINA 67.713,87 EUR — 67.713,87 EUR 45.673,35 EUR — 22.040,52 EUR
2023 FINA 83.596,98 EUR 9.671,00 EUR 73.925,98 EUR 33.780,72 EUR — 49.816,26 EUR
2022 FINA 116.622,00 HRK — 116.622,00 HRK 103.610,00 HRK — 13.012,00 HRK

Pokazatelji (2024)

Neto marža

+26.9%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

3.07

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

32.5%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

-71.7%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (2)

  • BRANIMIR SOLEŠA Član društva 33,33%
  • Milinko Nenadić Član društva 66,67%

Uprava (1)

  • BRANIMIR SOLEŠA Član uprave 33,33%

Osobe ovlaštene za zastupanje (2)

  • BRANIMIR SOLEŠA Član uprave 33,33%
  • Milinko Nenadić Prokurist 66,67%

Stvarni vlasnici (2)

  • BRANIMIR SOLEŠA 33,33% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
  • MILINKO NENADIĆ 66,67% Izravno vlasništvo prebivalište: Srbija

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 84 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

95.4
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

70 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

77 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

32.5%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
81. percentil
Bolje od 81% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
64.7
30.7 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Visok trošak financiranja

Financijski rashodi iznose 17.0% ukupnih prihoda (7520 €). Značajan dio prihoda odlazi na kamate i naknade.

Pregovarajte o povoljnijim uvjetima kredita ili smanjite zaduženost.

Niska gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 2.9% (1993 € od 67714 € ukupne aktive). Preporučeni minimum je 5%.

Razmotrite povećanje likvidnih rezervi za neočekivane situacije.

Stagnacija prihoda

Prihodi ne pokazuju trend rasta u odnosu na prethodno razdoblje.

Razvijte strategiju rasta - novi proizvodi, tržišta ili usluge.

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima dobru povijest financijskog izvještavanja (3 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 3.07. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 26.9%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Tvrtke na istoj adresi (5)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Munida 2, Medulin.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Radovi na krovištu

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka SYNTHESIS ENGINEERING d.o.o. pripada djelatnosti Radovi na krovištu (NACE 43.41). To je pretežita djelatnost za 422 tvrtke u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Radovi na krovištu

Česta pitanja o tvrtki SYNTHESIS ENGINEERING d.o.o.

Što je SYNTHESIS ENGINEERING d.o.o.?
SYNTHESIS ENGINEERING d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Munida 2, Medulin. OIB tvrtke je 64685812782. Osnovana je 30.06.2022. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je radovi na krovištu . Ukupno ima 137 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi SYNTHESIS ENGINEERING d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Munida 2, 52203 Medulin. Tvrtka posluje u Istarska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2024), ukupni prihodi su u rasponu 10-50 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 2 člana društva, 1 član uprave, 1 prokurist. Član uprave tvrtke je BRANIMIR SOLEŠA. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 4 godine, od 30.06.2022. godine. Temeljni kapital iznosi 21.000,00 HRK. Dostupno je 3 godišnjih financijskih izvještaja (2022–2024) za detaljnu analizu poslovanja.