TAMARIS d.o.o., Čazma
TAMARIS društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
TAMARIS d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Voćarska 3, Čazma osnovana 09.09.1992. godine.
Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 6.927 EUR.
Registarski podaci
| Pravni oblik | Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) |
| Datum osnivanja | 09.09.1992 |
| EUID | HRSR.010019987 |
| Adresa sjedišta | Voćarska 3 |
| Poštanski broj i mjesto | 43240 Čazma |
| Županija | Bjelovarsko-bilogorska županija |
| Status u registru | Redovan |
| Nadležni sud | Trgovački sud u Osijeku |
| Zadnja promjena u registru | 17.03.2026 |
| Podaci ažurirani | 13.09.2026 |
| Službeni izvor | Provjeri u Sudskom registru |
Djelatnosti (9)
- • proizvodnja motocikala
- • pomoćne djelatnosti za financijske usluge, osim osiguranja i mirovinskih fondova
- • proizvodnja bicikala i invalidskih kolica
- • proizvodnja bicikala i invalidskih kolica
- • trgovina na malo informacijsko-komunikacijskom opremom
- • kupnja i prodaja robe
- • obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- • pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane
Financije — zadnja godina 2025
Ukupna aktiva
do 10 tis. EUR
Rezultat poslovanja
-
Račun dobiti i gubitka po godinama
| Godina | Ukupni prihodi | YoY | Ukupni rashodi | Dobit/gub. prije por. | Porez | Dobit/gub. razdoblja |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | — | — | — | — | — | — |
| 2024 FINA | — | — | — | — | — | — |
| 2023 FINA | — | — | — | — | — | — |
| 2022 FINA | — | — | — | — | — | — |
| 2021 FINA | — | — | — | — | — | — |
| 2020 FINA | — | — | — | — | — | — |
| 2019 FINA | — | — | — | — | — | — |
| 2018 FINA | — | — | — | — | — | — |
| 2017 FINA | — | — | — | — | — | — |
| 2016 FINA | — | — | — | — | — | — |
| 2015 FINA | 1,00 HRK | 0% | 1,00 HRK | — | — | — |
| 2014 FINA | 1,00 HRK | 0% | 1,00 HRK | — | — | — |
| 2013 FINA | 1,00 HRK | 0% | 1,00 HRK | — | — | — |
| 2012 FINA | 1,00 HRK | — | 1,00 HRK | — | — | — |
Bilanca po godinama
| Godina | Ukupna aktiva | Dugotrajna imovina | Kratkotrajna imovina | Kapital i rezerve | Dug. obveze | Kratk. obveze |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 6.926,92 EUR | — | 6.926,91 EUR | -16.023,81 EUR | 19.414,26 EUR | 3.536,47 EUR |
| 2024 FINA | 6.926,92 EUR | — | 6.926,91 EUR | -16.023,81 EUR | 19.414,26 EUR | 3.536,47 EUR |
| 2023 FINA | 6.926,91 EUR | — | 6.926,91 EUR | -16.023,81 EUR | 19.414,26 EUR | 3.536,47 EUR |
| 2022 FINA | 52.190,00 HRK | — | 52.190,00 HRK | -120.731,00 HRK | 146.292,00 HRK | 26.629,00 HRK |
| 2021 FINA | 52.190,00 HRK | — | 52.190,00 HRK | -120.731,00 HRK | 146.292,00 HRK | 26.629,00 HRK |
| 2020 FINA | 52.190,00 HRK | — | 52.190,00 HRK | -120.731,00 HRK | -140.741,00 HRK | — |
| 2019 FINA | 52.190,00 HRK | — | 52.190,00 HRK | -120.731,00 HRK | -140.741,00 HRK | — |
| 2018 FINA | 52.190,00 HRK | — | 52.190,00 HRK | -120.731,00 HRK | -140.741,00 HRK | — |
| 2017 FINA | 52.190,00 HRK | — | 52.190,00 HRK | -120.731,00 HRK | -140.741,00 HRK | — |
| 2016 FINA | 52.190,00 HRK | — | 52.190,00 HRK | -120.731,00 HRK | -140.741,00 HRK | — |
| 2015 FINA | 52.190,00 HRK | — | — | -120.731,00 HRK | — | — |
| 2014 FINA | 52.190,00 HRK | — | — | -120.731,00 HRK | — | — |
| 2013 FINA | 52.190,00 HRK | — | — | -120.731,00 HRK | — | — |
| 2012 FINA | 52.190,00 HRK | — | — | -120.731,00 HRK | — | — |
Pokazatelji (2025)
Tekuća likvidnost
1.96
Kratk. imovina / Kratk. obveze
Zaduženost
331.3%
Ukupne obveze / Aktiva
Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).
Pristupite detaljnim podacima
Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.
Osobe i vlasništvo
Osnivači (1)
- JELKA TIJAN Član društva 100%
Uprava (1)
- HRVOJE TIJAN Član uprave
Osobe ovlaštene za zastupanje (2)
- Pavao Tijan Prokurist
- HRVOJE TIJAN Član uprave
Stvarni vlasnici (1)
- JELKA TIJAN 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).
Bonitetna ocjena
Razina rizika
Povišen
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Detaljnost profila
ⓘProfil sadrži većinu očekivanih podataka.
Bonitet
Bonitetna ocjena
Ažurirano: 14.10.2026.
Indeks plaćanja
Brzina plaćanja obveza
Financijska stabilnost
Pokazatelj stabilnosti
Omjer zaduženosti
Udio duga u kapitalu
Usporedba s industrijom
Preporuke i analiza
Visoka zaduženost
Omjer zaduženosti iznosi 331.3%. Dug čini većinu izvora financiranja što predstavlja visok financijski rizik.
Prioritetno smanjite zaduženost ili povećajte vlastiti kapital.
Kritično nizak kapital
Udio vlastitog kapitala iznosi samo -231.3%. Tvrtka je pretežno financirana dugom.
Hitno ojačajte kapitalnu bazu dokapitalizacijom ili zadržavanjem dobiti.
Stagnacija prihoda
Prihodi ne pokazuju trend rasta u odnosu na prethodno razdoblje.
Razvijte strategiju rasta - novi proizvodi, tržišta ili usluge.
Redovito financijsko izvještavanje
Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (14 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Povezane tvrtke
Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.
Povezane preko osoba (1)
Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.
-
HRVOJE TIJAN — član društva
Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.
Slične tvrtke — Proizvodnja motocikala
Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka TAMARIS d.o.o. pripada djelatnosti Proizvodnja motocikala (NACE 30.91). To je pretežita djelatnost za 15 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.
- • SIGNAL d.o.o. Duga Resa
- • SIMPIL BIKES d.o.o. Zagreb
- • GLOBAL STAR j.d.o.o. Pula
- • ALAN PRIM d.o.o. Zagreb
- • AMPERO PRO j.d.o.o. Zagreb
- • BAKINA KUHINJA d.o.o. Zagreb
- • ADZ SARŠON d. o. o. Rijeka
- • MURSA TRANS d.o.o. Osijek