TASA BAU d.o.o., Pula

za usluge

Stiglicheva ulica - Via Alfredo Stiglich 28, Pula

TASA BAU d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Stiglicheva ulica - Via Alfredo Stiglich 28, Pula osnovana 04.05.2021. godine. Glavna djelatnost tvrtke je građenje elektroenergetskih i telekomunikacijskih vodova.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 21.454 EUR, što je 79,1 % manje nego u 2024. Prihodi padaju treću godinu zaredom. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 15.751 EUR (neto marža 73,4 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 311.434 EUR.

OIB: 51208318390
MBS: 081370616
Kapital: 2.650,00 EUR

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 04.05.2021
EUID HRSR.081370616
Adresa sjedišta Stiglicheva ulica - Via Alfredo Stiglich 28
Poštanski broj i mjesto 52100 Pula
Općina / grad Pula - Pola
Županija Istarska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 26.06.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (70)

Glavna: građenje elektroenergetskih i telekomunikacijskih vodova (NKD 42.22)

NACE klasifikacija:

Područje F: GRAĐEVINARSTVO

Odjeljak 42: Gradnja građevina niskogradnje

Razred 42.22: Gradnja elektroenergetskih i telekomunikacijskih vodova

  • • kupnja i prodaja robe
  • • pružanje usluga u trgovini
  • • obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  • • zastupanje inozemnih tvrtki
  • • promidžba (reklama i propaganda)
  • • usluge informacijskog društva
  • • računalne i srodne djelatnosti
  • • savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

10-50 tis. EUR

Ukupna aktiva

100-500 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 21.454,14 EUR -79.1% 3.952,51 EUR 17.501,63 EUR 1.750,16 EUR 15.751,47 EUR
2024 FINA 102.719,18 EUR -3.5% 43.951,50 EUR 58.767,68 EUR 6.747,70 EUR 52.019,98 EUR
2023 FINA 106.498,72 EUR -58.6% 26.348,54 EUR 80.150,18 EUR 8.178,59 EUR 71.971,59 EUR
2022 FINA 1.940.017,00 HRK — 1.425.616,00 HRK 514.401,00 HRK 53.934,00 HRK 460.467,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 311.434,26 EUR 1.333,86 EUR 310.100,40 EUR 287.537,20 EUR 20.000,00 EUR 3.897,06 EUR
2024 FINA 299.731,33 EUR 1.333,86 EUR 298.397,47 EUR 271.785,73 EUR — 27.945,60 EUR
2023 FINA 371.346,52 EUR 1.333,86 EUR 370.012,66 EUR 219.765,75 EUR 20.000,00 EUR 131.580,77 EUR
2022 FINA 1.476.554,00 HRK 121.568,00 HRK 1.354.986,00 HRK 1.113.555,00 HRK — 362.999,00 HRK

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+73.4%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

79.57

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

7.7%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

-79.1%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • Nikola Zoraja Ostalo 100%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • MILAN LUJIĆ Direktor

Stvarni vlasnici (1)

  • NIKOLA ZORAJA 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Srbija

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 85 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

100
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

70 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

91 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

7.7%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
21. percentil
Bolje od 21% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
60.3
39.7 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Niska gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 0.0% (66 € od 311434 € ukupne aktive). Preporučeni minimum je 5%.

Razmotrite povećanje likvidnih rezervi za neočekivane situacije.

Stagnacija prihoda

Prihodi ne pokazuju trend rasta u odnosu na prethodno razdoblje.

Razvijte strategiju rasta - novi proizvodi, tržišta ili usluge.

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima dobru povijest financijskog izvještavanja (4 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 79.57. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Niska zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi samo 7.7%. Tvrtka ima konzervativnu financijsku strukturu.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 73.4%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Vlasnički povezane tvrtke (2)

Tvrtke koje se u sudskom registru pojavljuju kao članovi ove tvrtke ili u kojima je ova tvrtka član.

Povezane preko osoba (3)

Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.

Tvrtke na istoj adresi (53)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Stiglicheva ulica - Via Alfredo Stiglich 28, Pula - Pola.

Prikazano 8 od 53.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Gradnja elektroenergetskih i telekomunikacijskih vodova

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka TASA BAU d.o.o. pripada djelatnosti Gradnja elektroenergetskih i telekomunikacijskih vodova (NACE 42.22). To je pretežita djelatnost za 271 tvrtku u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Gradnja elektroenergetskih i telekomunikacijskih vodova

Česta pitanja o tvrtki TASA BAU d.o.o.

Što je TASA BAU d.o.o.?
TASA BAU d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Stiglicheva ulica - Via Alfredo Stiglich 28, Pula. OIB tvrtke je 51208318390. Osnovana je 04.05.2021. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je građenje elektroenergetskih i telekomunikacijskih vodova . Ukupno ima 70 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi TASA BAU d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Stiglicheva ulica - Via Alfredo Stiglich 28, 52100 Pula. Adresa pripada općini/gradu Pula - Pola. Tvrtka posluje u Istarska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 10-50 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 direktor, 1 ostali. Direktor tvrtke je MILAN LUJIĆ. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 5 godina, od 04.05.2021. godine. Temeljni kapital iznosi 2.650,00 EUR. Dostupno je 4 godišnjih financijskih izvještaja (2022–2025) za detaljnu analizu poslovanja.