TERMO SERVIS d.o.o., Zagreb

TERMO SERVIS društvo s ograničenom odgovornošću za inženjering, projektiranje, graditeljstvo, upravljanje nekretninama, trgovinu i usluge

Ulica grada Vukovara 72, Zagreb

TERMO SERVIS d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Ulica grada Vukovara 72, Zagreb osnovana 25.06.1986. godine.

U 2020. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 3,2 mil. EUR (24.005.688 HRK), što je 14,8 % manje nego u 2019. Prihodi padaju drugu godinu zaredom. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 378.455 EUR (neto marža 11,9 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 7,7 mil. EUR.

OIB: 48671346974
MBS: 080194465
Kapital: 458.800,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 25.06.1986
EUID HRSR.080194465
Adresa sjedišta Ulica grada Vukovara 72
Poštanski broj i mjesto 10000 Zagreb
Županija Grad Zagreb
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Zagrebu
Zadnja promjena u registru 13.02.2025
Podaci ažurirani 03.10.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (14)

  • • trgovina na malo informacijsko-komunikacijskom opremom
  • • projektiranje, građenje i nadzor nad građenjem
  • • upravljanje poslovnim i stambenim zgradama
  • • inženjering, projektni menadžment i tehničke djelatnosti
  • • izrada investicijske dokumentacije, izrada tehnološke i tehničke dokumentacije i izvedba projekata iz područja graditeljstva, strojarstva i elektrike
  • • izrada projekata za kondicioniranje zraka, hlađenje, projekata sanitarne kontrole i kontrole zagađivanja i projekata akustičnosti i sl.
  • • izrada nacrta strojeva i industrijskih postrojenja
  • • rukovanje postrojenjima i uređajima za proizvodnju i distribuciju toplinske energije, centralno grijanje, ventilaciju i klimatizaciju

Financije — zadnja godina 2020

Ukupni prihodi

1-10 mil. EUR

Ukupna aktiva

1-10 mil. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2020 FINA 24.005.688,00 HRK -14.8% 20.524.435,00 HRK 3.481.253,00 HRK 629.787,00 HRK 2.851.466,00 HRK
2019 FINA 28.170.733,00 HRK -0.2% 22.482.782,00 HRK 5.687.951,00 HRK 1.022.350,00 HRK 4.665.601,00 HRK
2018 FINA 28.216.582,00 HRK +3.6% 23.254.112,00 HRK 4.962.470,00 HRK 907.252,00 HRK 4.055.218,00 HRK
2017 FINA 27.232.781,00 HRK -15.4% 22.350.655,00 HRK 4.882.126,00 HRK 883.641,00 HRK 3.998.485,00 HRK
2016 FINA 32.179.385,00 HRK +38.7% 27.374.104,00 HRK 4.805.281,00 HRK 972.504,00 HRK 3.832.777,00 HRK
2014 FINA 23.194.606,00 HRK — 21.462.740,00 HRK 1.731.866,00 HRK 346.020,00 HRK 1.385.846,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2020 FINA 58.236.861,00 HRK 15.041.732,00 HRK 43.105.184,00 HRK 53.159.499,00 HRK 49.282.136,00 HRK —
2019 FINA 57.580.640,00 HRK 14.419.742,00 HRK 43.160.898,00 HRK 51.338.800,00 HRK 45.608.535,00 HRK —
2018 FINA 56.099.217,00 HRK 14.968.010,00 HRK 41.131.207,00 HRK 47.518.469,00 HRK 42.421.317,00 HRK —
2017 FINA 50.457.775,00 HRK 15.447.265,00 HRK 35.010.510,00 HRK 44.237.840,00 HRK 39.216.432,00 HRK —
2016 FINA 47.112.512,00 HRK 15.493.316,00 HRK 31.619.196,00 HRK 41.013.384,00 HRK 36.152.455,00 HRK —
2014 FINA 263.078,00 HRK 11.029.282,00 HRK — 36.019.564,00 HRK — —

Pokazatelji (2020)

Neto marža

+89.5%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Zaduženost

84.6%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

-14.8%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (7)

  • PERO ĆURO Član društva 36,29%
  • IVO ĆURO Član društva 11,29%
  • JOSO DASOVIĆ Član društva 2,42%
  • ABID MEŠANOVIĆ Član društva 4,84%
  • JOZO ĆURO Član društva 33,06%
  • JADRANKA PJEVAC Član društva 9,68%
  • GORAN ŠESTANJ-PERIĆ Član društva 2,42%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • PERO ĆURO Direktor 36,29%

Nadzorni odbor (3)

  • JOZO ĆURO Predsjednik nadzornog odbora 33,06%
  • IVO ĆURO Član nadzornog odbora 11,29%
  • JADRANKA PJEVAC Zamjenik predsjednika nadzornog odbora 9,68%

Stvarni vlasnici (7)

  • PERO ĆURO 36,29% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
  • IVO ĆURO 11,29% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
  • JOZO ĆURO 33,06% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
  • JADRANKA PJEVAC 9,68% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
  • ABID MEŠANOVIĆ 4,84% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
  • JOSO DASOVIĆ 2,42% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
  • GORAN ŠESTANJ-PERIĆ 2,42% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Srednja 70 / 100

Dio podataka još nedostaje ili je zastario.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

100
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

90 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

84 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

84.6%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
84. percentil
Bolje od 84% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
71.3
28.7 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Kritično zastarjeli podaci

Zadnji dostupni GFI je iz 2021. godine - nedostaju izvještaji za 4 godina. Tvrtka možda ne ispunjava zakonske obveze.

Povećan rizik - provjerite status tvrtke i razloge nepredavanja GFI-ja.

Visoka zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi 84.6%. Dug čini većinu izvora financiranja što predstavlja visok financijski rizik.

Prioritetno smanjite zaduženost ili povećajte vlastiti kapital.

Stagnacija prihoda

Prihodi ne pokazuju trend rasta u odnosu na prethodno razdoblje.

Razvijte strategiju rasta - novi proizvodi, tržišta ili usluge.

Solidna gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 48.3%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 11.9%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Snažna kapitalna struktura

Udio vlastitog kapitala iznosi 91.3%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Uvođenje instalacija vodovoda, kanalizacije i plina te instalacija za grijanje i klimatizaciju

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka TERMO SERVIS d.o.o. pripada djelatnosti Uvođenje instalacija vodovoda, kanalizacije i plina te instalacija za grijanje i klimatizaciju (NACE 43.22). To je pretežita djelatnost za 2.281 tvrtku u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Uvođenje instalacija vodovoda, kanalizacije i plina te instalacija za grijanje i klimatizaciju

Česta pitanja o tvrtki TERMO SERVIS d.o.o.

Što je TERMO SERVIS d.o.o.?
TERMO SERVIS d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Ulica grada Vukovara 72, Zagreb. OIB tvrtke je 48671346974. Osnovana je 25.06.1986. godine.
Gdje se nalazi TERMO SERVIS d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Ulica grada Vukovara 72, 10000 Zagreb. Tvrtka posluje u Grad Zagreb.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2020), ukupni prihodi su u rasponu 1-10 mil. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 7 članova društva, 1 član NO, 1 direktor, 1 predsjednik NO, 1 zamjenik predsjednika. Direktor tvrtke je PERO ĆURO. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 40 godina, od 25.06.1986. godine. Temeljni kapital iznosi 458.800,00 HRK. Dostupno je 6 godišnjih financijskih izvještaja (2014–2020) za detaljnu analizu poslovanja.