VISION PLUS j.d.o.o., Umag - Umago

VISION PLUS jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge i turistička agencija

Murinska ulica - Via Morno 11/B, Umag - Umago

VISION PLUS j.d.o.o. je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.) sa sjedištem na adresi Murinska ulica - Via Morno 11/B, Umag - Umago osnovana 11.01.2017. godine. Glavna djelatnost tvrtke je organizacija sastanaka i poslovnih sajmova.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 4.763 EUR, što je 18 % manje nego u 2024. Prihodi padaju drugu godinu zaredom. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 507 EUR (neto marža 10,7 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 15.485 EUR.

OIB: 15556917942
MBS: 130064993
Kapital: 10,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
Datum osnivanja 11.01.2017
EUID HRSR.130064993
Adresa sjedišta Murinska ulica - Via Morno 11/B
Poštanski broj i mjesto 52470 Umag - Umago
Županija Istarska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 22.04.2024
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (54)

Glavna: organizacija sastanaka i poslovnih sajmova (NKD 82.30)

NACE klasifikacija:

Područje N: ADMINISTRATIVNE I POMOĆNE USLUŽNE DJELATNOSTI

Odjeljak 82: Uredske administrativne i pomoćne djelatnosti te ostale poslovne pomoćne djelatnosti

Razred 82.30: Organizacija sastanaka i poslovnih sajmova

  • • kupnja i prodaja robe
  • • pružanje usluga u trgovini
  • • obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  • • zastupanje inozemnih tvrtki u okviru registrirane djelatnosti
  • • pružanje usluga popravka predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo
  • • pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
  • • pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja ( u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
  • • djelatnost turističke agencije

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

do 10 tis. EUR

Ukupna aktiva

10-50 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 4.762,63 EUR -18% 4.255,34 EUR 507,29 EUR — 507,29 EUR
2024 FINA 5.811,00 EUR -11.2% 4.993,79 EUR 817,21 EUR — 817,21 EUR
2023 FINA 6.547,00 EUR +324% 6.227,00 EUR 320,00 EUR — 320,00 EUR
2022 FINA 11.633,00 HRK +2434.4% 37.578,00 HRK -25.945,00 HRK — -25.945,00 HRK
2021 FINA 459,00 HRK -62.8% 40.800,00 HRK -40.341,00 HRK — -40.341,00 HRK
2020 FINA 1.234,00 HRK -99.5% 37.272,00 HRK -36.038,00 HRK — -36.038,00 HRK
2019 FINA 225.866,00 HRK +137.1% 192.093,00 HRK 33.773,00 HRK 5.183,00 HRK 28.590,00 HRK
2018 FINA 95.248,00 HRK +113.5% 37.497,00 HRK 57.751,00 HRK 6.849,00 HRK 50.902,00 HRK
2017 FINA 44.610,00 HRK — 50.119,00 HRK -5.509,00 HRK — -5.509,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 15.485,39 EUR 11.763,01 EUR 3.363,58 EUR -2.115,90 EUR 16.964,67 EUR 636,62 EUR
2024 FINA 15.137,11 EUR 11.763,01 EUR 3.374,10 EUR -2.623,19 EUR 13.957,00 EUR 3.803,30 EUR
2023 FINA 15.596,08 EUR 11.763,01 EUR 3.833,07 EUR -3.440,40 EUR 5.184,46 EUR 13.852,02 EUR
2022 FINA 118.828,00 HRK 91.360,00 HRK 27.468,00 HRK -28.333,00 HRK 57.812,00 HRK 89.349,00 HRK
2021 FINA 126.696,00 HRK 91.360,00 HRK 35.336,00 HRK -2.387,00 HRK 65.420,00 HRK 63.663,00 HRK
2020 FINA 82.112,00 HRK 46.688,00 HRK 35.424,00 HRK 37.955,00 HRK 73.983,00 HRK —
2019 FINA 104.858,00 HRK 46.688,00 HRK 58.170,00 HRK 73.993,00 HRK 45.393,00 HRK —
2018 FINA 55.457,00 HRK 31.640,00 HRK 23.817,00 HRK 45.403,00 HRK -5.509,00 HRK —
2017 FINA 12.681,00 HRK 11.930,00 HRK 751,00 HRK -5.499,00 HRK — —

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+10.7%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

5.28

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

113.7%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

-18%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • IVANA KOSANOVIĆ Jedini član 100%

Uprava (1)

  • IVANA KOSANOVIĆ Član uprave 100%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • IVANA KOSANOVIĆ Član uprave 100%

Stvarni vlasnici (1)

  • IVANA KOSANOVIĆ 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

BBB+

Razina rizika

Umjeren

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 90 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

63.3
BBB+
Umjeren rizik

Indeks plaćanja

60 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

61 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

113.7%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
19. percentil
Bolje od 19% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
75.9
12.6 bodova ispod prosjeka

Preporuke i analiza

Visoka zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi 113.7%. Dug čini većinu izvora financiranja što predstavlja visok financijski rizik.

Prioritetno smanjite zaduženost ili povećajte vlastiti kapital.

Kritično nizak kapital

Udio vlastitog kapitala iznosi samo -13.7%. Tvrtka je pretežno financirana dugom.

Hitno ojačajte kapitalnu bazu dokapitalizacijom ili zadržavanjem dobiti.

Stagnacija prihoda

Prihodi ne pokazuju trend rasta u odnosu na prethodno razdoblje.

Razvijte strategiju rasta - novi proizvodi, tržišta ili usluge.

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (9 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 5.28. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 10.7%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Tvrtke na istoj adresi (1)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Murinska ulica - Via Morno 11, Umag - Umago.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Organizacija sastanaka i poslovnih sajmova

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka VISION PLUS j.d.o.o. pripada djelatnosti Organizacija sastanaka i poslovnih sajmova (NACE 82.30). To je pretežita djelatnost za 783 tvrtke u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Organizacija sastanaka i poslovnih sajmova

Česta pitanja o tvrtki VISION PLUS j.d.o.o.

Što je VISION PLUS j.d.o.o.?
VISION PLUS j.d.o.o. je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.) sa sjedištem na adresi Murinska ulica - Via Morno 11/B, Umag - Umago. OIB tvrtke je 15556917942. Osnovana je 11.01.2017. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je organizacija sastanaka i poslovnih sajmova . Ukupno ima 54 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi VISION PLUS j.d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Murinska ulica - Via Morno 11/B, 52470 Umag - Umago. Tvrtka posluje u Istarska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu do 10 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 član uprave, 1 jedini član. Član uprave tvrtke je IVANA KOSANOVIĆ. Jedini član tvrtke je IVANA KOSANOVIĆ. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 9 godina, od 11.01.2017. godine. Temeljni kapital iznosi 10,00 HRK. Dostupno je 9 godišnjih financijskih izvještaja (2017–2025) za detaljnu analizu poslovanja.