VOICE CODE d.o.o., Varaždin

VOICE CODE društvo s ograničenom odgovornošću za usluge

Anina ulica 2, Varaždin

VOICE CODE d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Anina ulica 2, Varaždin osnovana 02.12.2015. godine.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 107.740 EUR, što je 9,6 % više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s gubitkom od 921 EUR (neto marža -0,9 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 14.186 EUR.

OIB: 09880208270
MBS: 081002039
Kapital: 2.650,00 EUR

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 02.12.2015
EUID HRSR.081002039
Adresa sjedišta Anina ulica 2
Poštanski broj i mjesto 42000 Varaždin
Županija Varaždinska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 15.04.2024
Podaci ažurirani 03.10.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (28)

  • • kupnja i prodaja robe
  • • pružanje usluga u trgovini
  • • obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  • • zastupanje inozemnih tvrtki
  • • usluge informacijskog društva
  • • prijevoz za vlastite potrebe
  • • promidžba (reklama i propaganda)
  • • djelatnost elektroničkih komunikacijskih mreža i usluga

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

100-500 tis. EUR

Ukupna aktiva

10-50 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Gubitak

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 107.740,04 EUR +9.6% 108.661,10 EUR -921,06 EUR — -921,06 EUR
2024 FINA 98.339,00 EUR -25.2% 104.424,23 EUR -6.085,23 EUR — -6.085,23 EUR
2023 FINA 131.500,04 EUR -10.8% 121.027,58 EUR 10.472,46 EUR 489,33 EUR 9.983,13 EUR
2022 FINA 1.111.114,00 HRK +8.1% 1.131.032,00 HRK -19.918,00 HRK — -19.918,00 HRK
2021 FINA 1.027.802,00 HRK +16.1% 1.042.445,00 HRK -14.643,00 HRK — -14.643,00 HRK
2020 FINA 885.548,00 HRK +47.5% 891.828,00 HRK -6.280,00 HRK — -6.280,00 HRK
2019 FINA 600.460,00 HRK +18.4% 549.570,00 HRK 50.890,00 HRK 6.043,00 HRK 44.847,00 HRK
2018 FINA 507.152,00 HRK +23.8% 294.571,00 HRK 212.581,00 HRK 25.106,00 HRK 187.475,00 HRK
2017 FINA 409.672,00 HRK +44.1% 192.983,00 HRK 216.689,00 HRK 26.029,00 HRK 190.660,00 HRK
2016 FINA 284.229,00 HRK +495.3% 89.449,00 HRK 194.780,00 HRK 38.985,00 HRK 155.795,00 HRK
2015 FINA 47.745,00 HRK — 10.391,00 HRK 37.354,00 HRK 7.471,00 HRK 29.883,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 14.186,12 EUR — 11.385,91 EUR 6.255,38 EUR — 7.930,74 EUR
2024 FINA 14.602,97 EUR — 10.752,64 EUR 7.176,44 EUR — 7.426,53 EUR
2023 FINA 20.803,91 EUR — 15.568,74 EUR 13.261,67 EUR — 7.542,24 EUR
2022 FINA 112.518,00 HRK — 108.598,00 HRK 24.702,00 HRK — 87.816,00 HRK
2021 FINA 129.380,00 HRK 719,00 HRK 118.861,00 HRK 44.620,00 HRK — 84.761,00 HRK
2020 FINA 126.296,00 HRK 12.751,00 HRK 97.865,00 HRK 59.264,00 HRK 45.543,00 HRK —
2019 FINA 105.828,00 HRK 7.439,00 HRK 76.828,00 HRK 65.543,00 HRK 697,00 HRK —
2018 FINA 229.944,00 HRK 2.559,00 HRK 199.944,00 HRK 207.476,00 HRK — —
2017 FINA 224.047,00 HRK 725,00 HRK 223.322,00 HRK 210.661,00 HRK — —
2016 FINA 180.422,00 HRK 2.901,00 HRK 177.521,00 HRK 175.795,00 HRK — —
2015 FINA 61.740,00 HRK — — 49.883,00 HRK — —

Pokazatelji (2025)

Neto marža

-0.9%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

1.44

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

55.9%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+9.6%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • INTERNET PROTOCOL TELECOM LIMITED, Irska, Broj iz registra: 482356, Naziv registra: Registar društava, Nadležno tijelo: Registar društava Jedini član

Uprava (4)

  • David Patrick Mac Neaney Član uprave 5,88%
  • Brian Charles Chamberlain Član uprave 55,88%
  • Shena Marie Brien Član uprave 38,24%
  • MARIO VOKAL Član uprave

Osobe ovlaštene za zastupanje (4)

  • David Patrick Mac Neaney Član uprave 5,88%
  • Brian Charles Chamberlain Član uprave 55,88%
  • Shena Marie Brien Član uprave 38,24%
  • MARIO VOKAL Član uprave

Stvarni vlasnici (3)

  • BRIAN CHARLES CHAMBERLAIN 55,88% Neizravno vlasništvo prebivalište: Irska
  • SHENA MARIE BRIEN 38,24% Neizravno vlasništvo prebivalište: Irska
  • DAVID PATRICK MAC NEANEY 5,88% Neizravno vlasništvo prebivalište: Irska

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

A-

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 85 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

66
A-
Umjeren rizik

Indeks plaćanja

80 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

62 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

55.9%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
47. percentil
Bolje od 47% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
77.4
11.4 bodova ispod prosjeka

Preporuke i analiza

Negativan rezultat

Tvrtka je ostvarila gubitak od 921 € u promatranom razdoblju.

Analizirajte uzroke gubitka i razvijte plan povratka u profitabilnost.

Negativna operativna marža

Operativna marža iznosi -0.9%. Osnovna djelatnost ne pokriva operativne troškove.

Povećajte prihode ili smanjite operativne rashode za održivu profitabilnost.

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (11 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Solidna gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 67.5%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.

Visoka efikasnost imovine

Koeficijent obrta imovine iznosi 7.59. Tvrtka učinkovito koristi svoju imovinu za generiranje prihoda.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Tvrtke na istoj adresi (31)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Anina ulica 2, Varaždin.

Prikazano 8 od 31.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Trgovina na malo odjećom

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka VOICE CODE d.o.o. pripada djelatnosti Trgovina na malo odjećom (NACE 47.71). To je pretežita djelatnost za 5.717 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Trgovina na malo odjećom

Česta pitanja o tvrtki VOICE CODE d.o.o.

Što je VOICE CODE d.o.o.?
VOICE CODE d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Anina ulica 2, Varaždin. OIB tvrtke je 09880208270. Osnovana je 02.12.2015. godine.
Gdje se nalazi VOICE CODE d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Anina ulica 2, 42000 Varaždin. Tvrtka posluje u Varaždinska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu 100-500 tis. EUR. Tvrtka je poslovala s gubitkom u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 4 člana uprave, 1 jedini član. Član uprave tvrtke je David Patrick Mac Neaney. Član uprave tvrtke je Brian Charles Chamberlain. Član uprave tvrtke je Shena Marie Brien. Član uprave tvrtke je MARIO VOKAL. Jedini član tvrtke je INTERNET PROTOCOL TELECOM LIMITED, Irska, Broj iz registra: 482356, Naziv registra: Registar društava, Nadležno tijelo: Registar društava. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 10 godina, od 02.12.2015. godine. Temeljni kapital iznosi 2.650,00 EUR. Dostupno je 11 godišnjih financijskih izvještaja (2015–2025) za detaljnu analizu poslovanja.