Z2 BAU j.d.o.o., Satnica Đakovačka

za građevinarstvo

Josipa bana Jelačića 101, Satnica Đakovačka

Z2 BAU j.d.o.o. je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.) sa sjedištem na adresi Josipa bana Jelačića 101, Satnica Đakovačka osnovana 17.06.2022. godine. Glavna djelatnost tvrtke je građenje stambenih i nestambenih zgrada.

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 900 EUR. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 888 EUR, nakon gubitka u 2024. Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 136 EUR.

OIB: 54776143635
MBS: 030261870
Kapital: 100,00 HRK

Registarski podaci

Pravni oblik Jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
Datum osnivanja 17.06.2022
EUID HRSR.030261870
Adresa sjedišta Josipa bana Jelačića 101
Poštanski broj i mjesto 31421 Satnica Đakovačka
Županija Osječko-baranjska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 08.01.2026
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (46)

Glavna: građenje stambenih i nestambenih zgrada (NKD 41.00.0)

NACE klasifikacija:

Područje F: GRAĐEVINARSTVO

Odjeljak 41: Gradnja stambenih i nestambenih zgrada

Razred 41.00: Gradnja stambenih i nestambenih zgrada

  • • projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
  • • energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
  • • stručni poslovi prostornog uređenja
  • • gradnja stambenih i nestambenih zgrada
  • • gradnja cesta i željezničkih pruga
  • • gradnja cjevovoda, vodovoda za električnu struju i telekomunikacije
  • • gradnja ostalih građevina niskogradnje
  • • uklanjanje građevina

Financije — zadnja godina 2025

Ukupni prihodi

do 10 tis. EUR

Ukupna aktiva

do 10 tis. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2025 FINA 900,19 EUR — — 900,19 EUR 12,24 EUR 887,95 EUR
2024 FINA — — 114,00 EUR -114,00 EUR — -114,00 EUR
2023 FINA — — 109,94 EUR -109,94 EUR — -109,94 EUR
2022 FINA — — 4.173,00 HRK -4.173,00 HRK — -4.173,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2025 FINA 135,69 EUR — 135,69 EUR 123,45 EUR — 12,24 EUR
2024 FINA 135,69 EUR — 135,69 EUR -764,50 EUR — 900,19 EUR
2023 FINA 249,69 EUR — 249,69 EUR -650,50 EUR — 900,19 EUR
2022 FINA 2.710,00 HRK — 2.710,00 HRK -4.073,00 HRK — 6.783,00 HRK

Pokazatelji (2025)

Neto marža

+98.6%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

11.09

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

9%

Ukupne obveze / Aktiva

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • ZORAN PETRIČEVIĆ Jedini član 100%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • ZORAN PETRIČEVIĆ Direktor 100%

Stvarni vlasnici (1)

  • ZORAN PETRIČEVIĆ 100% Izravno vlasništvo prebivalište: Njemačka

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AAA

Razina rizika

Nizak

Detaljnost profila

ⓘ
Visoka 93 / 100

Profil sadrži većinu očekivanih podataka.

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

100
AAA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

100 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

87 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

9%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
34. percentil
Bolje od 34% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
55.7
44.3 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Redovito financijsko izvještavanje

Tvrtka ima dobru povijest financijskog izvještavanja (4 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.

Izvrsna likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 11.09. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.

Solidna gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 100.0%. Tvrtka ima dobru financijsku fleksibilnost.

Niska zaduženost

Omjer zaduženosti iznosi samo 9.0%. Tvrtka ima konzervativnu financijsku strukturu.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 98.6%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Snažna kapitalna struktura

Udio vlastitog kapitala iznosi 91.0%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.

Slične tvrtke — Gradnja stambenih i nestambenih zgrada

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka Z2 BAU j.d.o.o. pripada djelatnosti Gradnja stambenih i nestambenih zgrada (NACE 41.00). To je pretežita djelatnost za 1.547 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Gradnja stambenih i nestambenih zgrada

Česta pitanja o tvrtki Z2 BAU j.d.o.o.

Što je Z2 BAU j.d.o.o.?
Z2 BAU j.d.o.o. je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.) sa sjedištem na adresi Josipa bana Jelačića 101, Satnica Đakovačka. OIB tvrtke je 54776143635. Osnovana je 17.06.2022. godine.
Čime se bavi ova tvrtka?
Glavna djelatnost je građenje stambenih i nestambenih zgrada . Ukupno ima 46 registriranih djelatnosti.
Gdje se nalazi Z2 BAU j.d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Josipa bana Jelačića 101, 31421 Satnica Đakovačka. Tvrtka posluje u Osječko-baranjska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2025), ukupni prihodi su u rasponu do 10 tis. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 direktor, 1 jedini član. Direktor tvrtke je ZORAN PETRIČEVIĆ. Jedini član tvrtke je ZORAN PETRIČEVIĆ. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 4 godine, od 17.06.2022. godine. Temeljni kapital iznosi 100,00 HRK. Dostupno je 4 godišnjih financijskih izvještaja (2022–2025) za detaljnu analizu poslovanja.