ZMORAC VILE d.o.o., Preko
ZMORAC VILE društvo s ograničenom odgovornošću za poslovanje nekretninama
ZMORAC VILE d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Vrulja 2, Preko osnovana 05.02.2015. godine.
U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 587 EUR, što je 8 puta više nego u 2024. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 402 EUR, nakon gubitka u 2024. Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 768.493 EUR.
Registarski podaci
| Pravni oblik | Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) |
| Datum osnivanja | 05.02.2015 |
| EUID | HRSR.110049776 |
| Adresa sjedišta | Vrulja 2 |
| Poštanski broj i mjesto | 23273 Preko |
| Županija | Zadarska županija |
| Status u registru | Redovan |
| Nadležni sud | Trgovački sud u Osijeku |
| Zadnja promjena u registru | 03.09.2024 |
| Podaci ažurirani | 13.09.2026 |
| Službeni izvor | Provjeri u Sudskom registru |
Djelatnosti (13)
- • poslovanje nekretninama
- • kupnja i prodaja robe
- • pružanje usluga u trgovini
- • obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- • zastupanje inozemnih tvrtki
- • pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane
- • pripremanje i usluživanje pića i napitaka
- • pružanje usluga smještaja
Financije — zadnja godina 2025
Ukupni prihodi
do 10 tis. EUR
Ukupna aktiva
500 tis. - 1 mil. EUR
Rezultat poslovanja
Dobit
Račun dobiti i gubitka po godinama
| Godina | Ukupni prihodi | YoY | Ukupni rashodi | Dobit/gub. prije por. | Porez | Dobit/gub. razdoblja |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 586,52 EUR | +701.4% | 172,39 EUR | 414,13 EUR | 12,27 EUR | 401,86 EUR |
| 2024 FINA | 73,19 EUR | — | 117,39 EUR | -44,20 EUR | — | -44,20 EUR |
| 2023 FINA | — | — | 143,98 EUR | -143,98 EUR | — | -143,98 EUR |
| 2022 FINA | — | — | 778,00 HRK | -778,00 HRK | — | -778,00 HRK |
| 2021 FINA | 4.000,00 HRK | +7.2% | 762,00 HRK | 3.238,00 HRK | 324,00 HRK | 2.914,00 HRK |
| 2020 FINA | 3.733,00 HRK | +22.8% | 1.612,00 HRK | 2.121,00 HRK | 255,00 HRK | 1.866,00 HRK |
| 2019 FINA | 3.040,00 HRK | +0.7% | 2.024,00 HRK | 1.016,00 HRK | 175,00 HRK | 841,00 HRK |
| 2018 FINA | 3.020,00 HRK | -63.1% | 926,00 HRK | 2.094,00 HRK | 251,00 HRK | 1.843,00 HRK |
| 2017 FINA | 8.192,00 HRK | -61.1% | 2.079,00 HRK | 6.113,00 HRK | 112,00 HRK | 6.001,00 HRK |
| 2016 FINA | 21.034,00 HRK | +209801.5% | 7.259,00 HRK | 13.775,00 HRK | — | 13.775,00 HRK |
| 2015 FINA | 10,00 HRK | — | 18.961,00 HRK | -18.951,00 HRK | — | -18.951,00 HRK |
Bilanca po godinama
| Godina | Ukupna aktiva | Dugotrajna imovina | Kratkotrajna imovina | Kapital i rezerve | Dug. obveze | Kratk. obveze |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 FINA | 768.493,35 EUR | 767.270,56 EUR | 1.222,79 EUR | 768.480,93 EUR | — | 12,42 EUR |
| 2024 FINA | 768.615,23 EUR | 767.270,56 EUR | 1.344,67 EUR | 768.079,07 EUR | — | 536,16 EUR |
| 2023 FINA | 768.742,50 EUR | 767.270,56 EUR | 1.471,94 EUR | 768.123,27 EUR | — | 619,23 EUR |
| 2022 FINA | 5.793.493,00 HRK | 5.781.000,00 HRK | 12.493,00 HRK | 5.788.510,00 HRK | — | 4.983,00 HRK |
| 2021 FINA | 5.793.493,00 HRK | 5.781.000,00 HRK | 12.493,00 HRK | 5.789.288,00 HRK | — | 4.205,00 HRK |
| 2020 FINA | 5.789.573,00 HRK | 5.781.000,00 HRK | 8.573,00 HRK | 5.786.373,00 HRK | 3.506,00 HRK | — |
| 2019 FINA | 5.789.983,00 HRK | 5.781.000,00 HRK | 8.983,00 HRK | 5.784.506,00 HRK | 2.666,00 HRK | — |
| 2018 FINA | 5.785.363,00 HRK | 5.781.000,00 HRK | 4.363,00 HRK | 5.783.666,00 HRK | 823,00 HRK | — |
| 2017 FINA | 5.782.574,00 HRK | 5.781.000,00 HRK | 1.574,00 HRK | 5.781.824,00 HRK | -5.177,00 HRK | — |
| 2016 FINA | 5.782.101,00 HRK | 5.781.000,00 HRK | 1.101,00 HRK | 5.775.824,00 HRK | -18.951,00 HRK | — |
| 2015 FINA | 5.802.437,00 HRK | 5.781.000,00 HRK | — | 5.762.049,00 HRK | — | — |
Pokazatelji (2025)
Neto marža
+68.5%
Neto P/L / Ukupni prihodi
Tekuća likvidnost
98.45
Kratk. imovina / Kratk. obveze
Zaduženost
0%
Ukupne obveze / Aktiva
Rast prihoda YoY
+701.4%
Promjena u odnosu na prethodnu godinu
Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).
Pristupite detaljnim podacima
Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.
Osobe i vlasništvo
Osnivači (2)
- NPM s.r.o., Republika Slovačka, Broj iz registra: 44600780, Naziv registra: Trgovački registar, Nadležno tijelo: Općinski sud Trnava Član društva
- MEDIMAC s.r.o., Republika Slovačka, Broj iz registra: 36275034, Naziv registra: Trgovački registar, Nadležno tijelo: Općinski sud Trnava Član društva
Uprava (1)
- Lucija Ražov Član uprave
Osobe ovlaštene za zastupanje (1)
- Lucija Ražov Član uprave
Stvarni vlasnici (4)
- RÓBERT ZELENAY 20% Neizravno vlasništvo prebivalište: Slovačka
- MICHAL POKORNÝ 50% Neizravno vlasništvo prebivalište: Slovačka
- ZUZANA ZELENAYOVA 15% Neizravno vlasništvo prebivalište: Slovačka
- MAREK ZELENAY 15% Neizravno vlasništvo prebivalište: Slovačka
Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).
Bonitetna ocjena
Razina rizika
Nizak
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Detaljnost profila
ⓘProfil sadrži većinu očekivanih podataka.
Bonitet
Bonitetna ocjena
Ažurirano: 14.10.2026.
Indeks plaćanja
Brzina plaćanja obveza
Financijska stabilnost
Pokazatelj stabilnosti
Omjer zaduženosti
Udio duga u kapitalu
Usporedba s industrijom
Preporuke i analiza
Niska gotovinska pozicija
Udio gotovine u aktivi iznosi 0.2% (1223 € od 768493 € ukupne aktive). Preporučeni minimum je 5%.
Razmotrite povećanje likvidnih rezervi za neočekivane situacije.
Niska iskorištenost imovine
Koeficijent obrta imovine iznosi samo 0.00. Velika imovina generira relativno male prihode.
Analizirajte iskorištenost imovine i razmotrite optimizaciju ili prodaju neproduktivne imovine.
Redovito financijsko izvještavanje
Tvrtka ima odličnu povijest financijskog izvještavanja (11 godina podataka). Ovo povećava pouzdanost bonitetne ocjene.
Izvrsna likvidnost
Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 98.45. Tvrtka ima solidnu sposobnost podmirenja kratkoročnih obveza.
Dobra profitabilnost
Neto profitna marža iznosi 68.5%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.
Snažna kapitalna struktura
Udio vlastitog kapitala iznosi 100.0%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.
Skala bonitetnih ocjena
Ocjene po S&P metodologiji (AAA — D)
Povezane tvrtke
Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.
Povezane preko osoba (3)
Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.
-
Lucija Ražov — član uprave
-
MEDIMAC s.r.o., Republika Slovačka, Broj iz registra: 36275034, Naziv registra: Trgovački registar, Nadležno tijelo: Općinski sud Trnava — član društva
-
NPM s.r.o., Republika Slovačka, Broj iz registra: 44600780, Naziv registra: Trgovački registar, Nadležno tijelo: Općinski sud Trnava — jedini član
Tvrtke na istoj adresi (4)
Ostale tvrtke registrirane na adresi Vrulja 2, Preko.
-
Preko
-
Preko
-
Preko
-
Preko
Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.
Slične tvrtke — Pokretne djelatnosti usluživanja hrane
Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka ZMORAC VILE d.o.o. pripada djelatnosti Pokretne djelatnosti usluživanja hrane (NACE 56.12). To je pretežita djelatnost za 3.736 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.
- • TIME-OUT d.o.o. Preko
- • BILI d.o.o. Šestanovac
- • KOVAČIĆ - TRADE d.o.o. Makarska
- • POPPKE d.o.o. Valenovac
- • AM2 STUDIO d.o.o. Zagreb
- • ZTO-PROMET d.o.o. Lužan
- • Rail Factory d.o.o. Strahoninec
- • MIŽ d.o.o. Koprivnica