NutriS Farm d.o.o., Novi Senkovac

NutriS Farm društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, trgovinu i usluge

Varaždinska 68, Novi Senkovac

NutriS Farm d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Varaždinska 68, Novi Senkovac osnovana 24.11.2015. godine.

U 2021. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode od 5 mil. EUR (38.013.599 HRK), što je 81,2 % više nego u 2020. Prihodi rastu drugu godinu zaredom. Poslovna godina zaključena je s dobiti od 545.325 EUR (neto marža 10,8 %). Ukupna aktiva na kraju godine iznosila je 8,3 mil. EUR.

OIB: 99561875475
MBS: 010096571
Kapital: 40.000,00 HRK
Tvrtka je obrisana iz sudskog registra dana 06.02.2023. Profil ostaje dostupan radi povijesne reference; financijski i registarski podaci prikazani su prema posljednjem stanju prije brisanja.

Registarski podaci

Pravni oblik Društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Datum osnivanja 24.11.2015
EUID HRSR.010096571
Adresa sjedišta Varaždinska 68
Poštanski broj i mjesto 33520 Novi Senkovac
Općina / grad Slatina
Županija Virovitičko-podravska županija
Email
Status u registru Redovan
Nadležni sud Trgovački sud u Osijeku
Zadnja promjena u registru 10.07.2025
Podaci ažurirani 13.09.2026
Službeni izvor Provjeri u Sudskom registru

Djelatnosti (55)

  • • proizvodnja mliječnih proizvoda
  • • poljoprivredna djelatnost
  • • integrirana proizvodnja poljoprivrednih proizvoda
  • • poljoprivredno-savjetodavna djelatnost
  • • ekološka proizvodnja, prerada, uvoz i izvoz ekoloških proizvoda
  • • proizvodnja i uzgoj uzgojno valjanih životinja
  • • oplođivanje domaćih životinja
  • • trgovina uzgojno valjanim životinjama i genetskim materijalom

Financije — zadnja godina 2021

Ukupni prihodi

1-10 mil. EUR

Ukupna aktiva

1-10 mil. EUR

Rezultat poslovanja

Dobit

Račun dobiti i gubitka po godinama

Godina Ukupni prihodi YoY Ukupni rashodi Dobit/gub. prije por. Porez Dobit/gub. razdoblja
2021 FINA 38.013.599,00 HRK +81.2% 33.454.540,00 HRK 4.559.059,00 HRK 450.309,00 HRK 4.108.750,00 HRK
2020 FINA 20.983.163,00 HRK +671.9% 12.335.552,00 HRK 8.647.611,00 HRK 795.736,00 HRK 7.851.875,00 HRK
2019 FINA 2.718.513,00 HRK -44.4% 2.623.716,00 HRK 94.797,00 HRK 25.371,00 HRK 69.426,00 HRK
2018 FINA 4.885.859,00 HRK +31.8% 4.807.908,00 HRK 77.951,00 HRK 14.031,00 HRK 63.920,00 HRK
2017 FINA 3.706.025,00 HRK +568.4% 3.698.815,00 HRK 7.210,00 HRK 1.298,00 HRK 5.912,00 HRK
2016 FINA 554.495,00 HRK — 546.687,00 HRK 7.808,00 HRK 742,00 HRK 7.066,00 HRK
2015 FINA — — 4.100,00 HRK -4.100,00 HRK — -4.100,00 HRK

Bilanca po godinama

Godina Ukupna aktiva Dugotrajna imovina Kratkotrajna imovina Kapital i rezerve Dug. obveze Kratk. obveze
2021 FINA 62.348.558,00 HRK 43.281.570,00 HRK 18.909.600,00 HRK 33.637.912,00 HRK 4.504.724,00 HRK 18.104.930,00 HRK
2020 FINA 38.977.465,00 HRK 26.322.141,00 HRK 12.646.140,00 HRK 29.529.161,00 HRK 317.519,00 HRK —
2019 FINA 28.220.931,00 HRK 25.863.077,00 HRK 2.357.854,00 HRK 21.677.286,00 HRK 248.093,00 HRK —
2018 FINA 22.174.306,00 HRK 21.189.533,00 HRK 984.773,00 HRK 17.754.319,00 HRK 184.174,00 HRK —
2017 FINA 21.845.550,00 HRK 20.947.750,00 HRK 897.800,00 HRK 14.188.879,00 HRK 39.079,00 HRK —
2016 FINA 22.649.178,00 HRK 21.019.272,00 HRK 1.629.906,00 HRK 14.182.966,00 HRK -4.100,00 HRK —
2015 FINA 219.600,00 HRK — — 15.900,00 HRK — —

Pokazatelji (2021)

Neto marža

+81.4%

Neto P/L / Ukupni prihodi

Tekuća likvidnost

1.04

Kratk. imovina / Kratk. obveze

Zaduženost

36.3%

Ukupne obveze / Aktiva

Rast prihoda YoY

+81.2%

Promjena u odnosu na prethodnu godinu

Izvor: FINA Registar godišnjih financijskih izvještaja (RGFI). Vrijednosti iskazane u valuti predaje izvještaja (HRK do 2022. uključivo, EUR od 2023.).

Pristupite detaljnim podacima

Financijski izvještaji, bonitet ocjena i kontakt podaci — besplatno.

Osobe i vlasništvo

Osnivači (1)

  • Pure20 ApS, Danska, Broj iz registra: 44595133, Naziv registra: Danski ured za poduzetništvo, Nadležno tijelo: . Jedini član

Uprava (1)

  • ZVONIMIR SEDLIĆ Član uprave 16,5%

Osobe ovlaštene za zastupanje (1)

  • ZVONIMIR SEDLIĆ Član uprave 16,5%

Stvarni vlasnici (4)

  • ZVONIMIR SEDLIĆ 16,5% Neizravno vlasništvo prebivalište: Hrvatska
  • TOMMI MARKUS UNKURI 12,2% Neizravno vlasništvo prebivalište: Švedska
  • REYNIR KJAR INDAHL 26,02% Neizravno vlasništvo prebivalište: Norveška
  • CHRISTIAN MELBY 17,07% Neizravno vlasništvo prebivalište: Norveška

Izvor: Registar stvarnih vlasnika (RSV).

Bonitetna ocjena

AA

Razina rizika

Nizak

Bonitet

Bonitetna ocjena

Ažurirano: 14.10.2026.

87.1
AA
Nizak rizik

Indeks plaćanja

50 / 100

Brzina plaćanja obveza

Financijska stabilnost

90 / 100

Pokazatelj stabilnosti

Omjer zaduženosti

36.3%

Udio duga u kapitalu

Usporedba s industrijom

Rang u industriji
14. percentil
Bolje od 14% tvrtki u industriji
Prosječna ocjena industrije
72.6
14.5 bodova iznad prosjeka

Preporuke i analiza

Kritično zastarjeli podaci

Zadnji dostupni GFI je iz 2022. godine - nedostaju izvještaji za 3 godina. Tvrtka možda ne ispunjava zakonske obveze.

Povećan rizik - provjerite status tvrtke i razloge nepredavanja GFI-ja.

Niska likvidnost

Koeficijent tekuće likvidnosti iznosi 1.04 (preporučeno: >1.5). Sigurnosna margina je mala.

Razmotrite povećanje kratkoročne imovine za veću financijsku sigurnost.

Niska gotovinska pozicija

Udio gotovine u aktivi iznosi 4.9% (3080959 € od 62348558 € ukupne aktive). Preporučeni minimum je 5%.

Razmotrite povećanje likvidnih rezervi za neočekivane situacije.

Dobra profitabilnost

Neto profitna marža iznosi 10.8%. Tvrtka efikasno pretvara prihode u dobit.

Snažna kapitalna struktura

Udio vlastitog kapitala iznosi 54.0%. Tvrtka ima čvrstu financijsku osnovu.

Povezane tvrtke

Veze izvedene iz podataka sudskog registra — vlasnička struktura, zajedničke osobe i registrirana adresa.

Vlasnički povezane tvrtke (1)

Tvrtke koje se u sudskom registru pojavljuju kao članovi ove tvrtke ili u kojima je ova tvrtka član.

Povezane preko osoba (2)

Tvrtke u kojima osobe iz vodstva ili vlasničke strukture ove tvrtke imaju aktivnu ulogu.

  • Pure20 ApS, Danska, Broj iz registra: 44595133, Naziv registra: Danski ured za poduzetništvo, Nadležno tijelo: . — jedini član
  • Pure20 ApS, Danska, Broj iz registra: 44595133, Naziv registra: Danski ured za poduzetništvo, Nadležno tijelo: . — jedini član

Tvrtke na istoj adresi (2)

Ostale tvrtke registrirane na adresi Varaždinska 68, Slatina.

Pogledaj cijelu mrežu povezanosti u interaktivnom grafu — dostupno registriranim korisnicima.

Slične tvrtke — Mješovita poljoprivreda

Prema registarskoj klasifikaciji djelatnosti, tvrtka NutriS Farm d.o.o. pripada djelatnosti Mješovita poljoprivreda (NACE 01.50). To je pretežita djelatnost za 3.157 tvrtki u našoj bazi. Ispod su profili drugih tvrtki iz iste djelatnosti — korisni za usporedbu poslovanja, provjeru konkurencije ili odabir poslovnog partnera.

Sve tvrtke u djelatnosti Mješovita poljoprivreda

Česta pitanja o tvrtki NutriS Farm d.o.o.

Što je NutriS Farm d.o.o.?
NutriS Farm d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.) sa sjedištem na adresi Varaždinska 68, Novi Senkovac. OIB tvrtke je 99561875475. Osnovana je 24.11.2015. godine.
Gdje se nalazi NutriS Farm d.o.o.?
Sjedište tvrtke registrirano je na adresi Varaždinska 68, 33520 Novi Senkovac. Adresa pripada općini/gradu Slatina. Tvrtka posluje u Virovitičko-podravska županija.
Kakvi su financijski rezultati?
Prema posljednjem dostupnom financijskom izvještaju (2021), ukupni prihodi su u rasponu 1-10 mil. EUR. Tvrtka je ostvarila dobit u tom razdoblju. Detaljni financijski podaci dostupni su registriranim korisnicima.
Tko vodi ovu tvrtku?
U vodstvu tvrtke su 1 član uprave, 1 jedini član. Član uprave tvrtke je ZVONIMIR SEDLIĆ. Jedini član tvrtke je Pure20 ApS, Danska, Broj iz registra: 44595133, Naziv registra: Danski ured za poduzetništvo, Nadležno tijelo: .. Kompletni podaci o osobama, uključujući datume imenovanja i ovlasti, dostupni su registriranim korisnicima na Tvrtko.ai.
Koliko dugo posluje ova tvrtka?
Tvrtka posluje 10 godina, od 24.11.2015. godine. Temeljni kapital iznosi 40.000,00 HRK. Dostupno je 7 godišnjih financijskih izvještaja (2015–2021) za detaljnu analizu poslovanja.